Filter
EMBA
پاکستان نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ ‏ دوره MBA اجرایی پاره وقت در پاکستان

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

پاکستان در منزل خود به تمدن دره سند، که در میان قدیمی ترین در جهان است. زبان انگلیسی زبان رسمی مورد استفاده در تمام دولت و اکثر نهادهای آموزشی و کسب و کار است، و نیز درک و صحبت در سطوح صلاحیت مختلف توسط بسیاری از مردم در سراسر پاکستان، به ویژه طبقات بالا و افرادی که از طریق سطوح بالاتری از آموزش و پرورش رفته اند، و کسانی که ساکن در شهرستانها بزرگتر.

‏ ‏ برنامه MBA اجرایی پاره وقت برتر در پاکستان 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Management and Technology - Pakistan

MBA اجرایی یک طرح پیشگام با ترکیبی برتر با موفقیت توسط UMT اجرا است، از پرتاب آن در سال 1992 برای اولین بار در پاکستان است. این یک برنامه IT-فشرده مربوطه برای حرفه ای ها ... [+]

‏ برترین برنامه های MBA اجرایی پاره وقت در پاکستان.

MBA اجرایی

MBA اجرایی یک طرح پیشگام با ترکیبی برتر با موفقیت توسط UMT اجرا است، از پرتاب آن در سال 1992 برای اولین بار در پاکستان است. این یک برنامه IT-فشرده مربوطه برای حرفه ای ها که مایل به کار جهانی و فرصت های رهبری است. بر خلاف بسیاری از دیگر برنامه های آموزشی و آموزش، آن انعطاف پذیر است و مرخصی از کسب و کار نیاز نیست.

در مواجهه با محیط کسب و کار رقابتی در سطح جهانی و پشتیبانی شده توسط فن آوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته، کسب و کار ساختارهای سازمانی به سرعت در حال تغییر است. موفقیت در این مکان جدید بازار نیاز به تیم از مدیران کار در سراسر توابع و مرز است. امروز، رهبران کسب و کار چالش هایی که منحصر به فرد متفاوت از یک نسل پیش است را تجربه کنند. ... [-]

پاکستان لاهور
آوریل 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی