MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های MBA اجرایی سیدنی پاکستان 2019‏

برای آن دسته از افرادی که به میزان چشمگیری تجارب بازرگانی حرفه ای کسب نموده اند و آماده اند تا در مناصب برجسته تری کار کنند، MBA اجرایی (EMBA) همان گام بعدی است. کار مستمر در زمینه حسابداری، رهبری و امور مالی در میان عناوین درسی است که مورد پژوهش و بررسی قرار می گیرند.

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

پاکستان در منزل خود به تمدن دره سند، که در میان قدیمی ترین در جهان است. زبان انگلیسی زبان رسمی مورد استفاده در تمام دولت و اکثر نهادهای آموزشی و کسب و کار است، و نیز درک و صحبت در سطوح صلاحیت مختلف توسط بسیاری از مردم در سراسر پاکستان، به ویژه طبقات بالا و افرادی که از طریق سطوح بالاتری از آموزش و پرورش رفته اند، و کسانی که ساکن در شهرستانها بزرگتر.

لاهور یکی از مهم ترین شهرستانها از پاکستان است. این مرکز اقتصادی پاکستان که در آن سرمایه گذاری کسب و کار و ادغام به صورت روزانه اتفاق می افتد است. بنابراین، دانشگاه مانند دانشگاه لاهور علوم مدیریت و مدرسه لاهور از اقتصاد به ارائه آموزش با کیفیت برای آماده سازی افراد شرکت اختصاص یافته است.

‏ MBAs اجرایی سیدنی پاکستان را ببینید 2019‏

نتایج Filter

اجرایی MBA

University of Management and Technology - Pakistan
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 سال ها آوریل 2020 پاکستان Lahore

MBA اجرایی یک طرح پیشگام با ترکیبی برتر با موفقیت توسط UMT اجرا است، از پرتاب آن در سال 1992 برای اولین بار در پاکستان است. این یک برنامه IT-فشرده مربوطه برای حرفه ای ها که مایل به کار جهانی و فرصت های رهبری است.