Filter
EMBA
پرتغال Lisbon نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی پرتغال 2019‏

لیسبون انتخاب بالا برای فارغ التحصیل آموزش و پرورش کسب و کار برای حرفه ای ها از سراسر جهان است. EMBA در لیسبون یک فرصت بسیار عالی برای آموزش و پرورش با کیفیت بالا در یک شهرستان پویا و پر جنب و جوش است. گذشته از موسسات دانشگاهی درجه یک، لیسبون زیادی را برای کسانی که انتخاب می کنید به مطالعه، کار، و یا در این شهرستان دوست داشتنی زندگی می کنند. با EMBA در لیسبون، شرکت کنندگان می توانند توسعه حرفه ای و رشد شخصی را تجربه کنند.

EMBA در برنامه لیسبون برای حرفه ای کسب و کار با سابقه کار که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد و پیشرفت حرفه ای به مدیریت و اجرایی مواضع بالا ساختار. EMBA در برنامه لیسبون ارائه آموزش در اصول کسب و کار اصلی مانند بازاریابی، امور مالی، اخلاق، اقتصاد، و قانون کسب و کار، با تاکید بر رهبری و مدیریت استراتژیک است. دانش آموختگان از برنامه می تواند یک شبکه حرفه ای قوی در منطقه به عنوان سطح جهان ساخت و فرصت های شغلی نیز هست.

حرکت از طریق EMBA در لیسبون برنامه های زیر برای کسب اطلاعات بیشتر. نگاهی به گام بعدی به سوی اهداف خود را امروز!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

AESE – School for Management and Business

ما 10 سال در اولین نسخه از EASA اجرایی MBA / IESE به پایان رسید. تجربه، به طور فزاینده ثروتمند، اجازه می دهد تا ما را به ارائه شرکت کنندگان با آموزش شدید، مهار توسعه حرفه ... [+]

‏ EMBAs 2019‏ سیدنی پرتغال.

اجرایی MBA EASA / IESE

ما 10 سال در اولین نسخه از EASA MBA اجرایی / IESE. تجربه های تکمیل شده، به طور فزاینده ثروتمند، ما اجازه می دهد تا به ارائه شرکت کنندگان با آموزش شدید، مهار توسعه حرفه ای و شخصی خود.

زندگی و فعالیت های اقتصادی به ارزش، و خیلی، زمانی که هدف این است که برای ایجاد رفاه برای همه، قرار دادن اطلاعات به نوآوری و استفاده مناسب از نهاده ها. هنگامی که ارزش نهادن به یک رویکرد انسانی به کسب و کار، قرار دادن مردم در مرکز سازمان، MBA اجرایی به دنبال نه تنها برای پاسخ به چگونه کارها انجام شد، بلکه به آنچه در آن است که انجام می دهند.... [-]

پرتغال Lisbon Porto
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی