MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی پرتغال 2019‏

لیسبون انتخاب بالا برای فارغ التحصیل آموزش و پرورش کسب و کار برای حرفه ای ها از سراسر جهان است. EMBA در لیسبون یک فرصت بسیار عالی برای آموزش و پرورش با کیفیت بالا در یک شهرستان پویا و پر جنب و جوش است. گذشته از موسسات دانشگاهی درجه یک، لیسبون زیادی را برای کسانی که انتخاب می کنید به مطالعه، کار، و یا در این شهرستان دوست داشتنی زندگی می کنند. با EMBA در لیسبون، شرکت کنندگان می توانند توسعه حرفه ای و رشد شخصی را تجربه کنند.

EMBA در برنامه لیسبون برای حرفه ای کسب و کار با سابقه کار که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد و پیشرفت حرفه ای به مدیریت و اجرایی مواضع بالا ساختار. EMBA در برنامه لیسبون ارائه آموزش در اصول کسب و کار اصلی مانند بازاریابی، امور مالی، اخلاق، اقتصاد، و قانون کسب و کار، با تاکید بر رهبری و مدیریت استراتژیک است. دانش آموختگان از برنامه می تواند یک شبکه حرفه ای قوی در منطقه به عنوان سطح جهان ساخت و فرصت های شغلی نیز هست.

حرکت از طریق EMBA در لیسبون برنامه های زیر برای کسب اطلاعات بیشتر. نگاهی به گام بعدی به سوی اهداف خود را امروز!

نتایج Filter

MBA اجرایی AESE / iese

AESE – School for Management and Business
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات پرتغال Lisbon Porto + {تعداد} بیشتر

ما 10 سال در اولین نسخه از EASA اجرایی MBA / IESE به پایان رسید. تجربه، به طور فزاینده ثروتمند، اجازه می دهد تا ما را به ارائه شرکت کنندگان با آموزش شدید، مهار توسعه حرفه ای و شخصی خود.