MBASTUDIES

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی چین 2022‏

پکن است نه تنها پایتخت چین، اما آن را نیز مالی، کسب و کار، سیاسی، و مرکز فرهنگی کشور، و همچنین به عنوان قطب مهم برای کسب و کار بین المللی است. چیزی برای همه در پکن، از جمله عالی EMBA در برنامه های پکن برای حرفه ای کسب و کار به دنبال پیشرفت شغلی وجود دارد. پکن محل هیجان انگیز برای یک برنامه کسب و کار حرفه ای نه تنها به خاطر از فرصت های توسعه حرفه ای، بلکه همچنین برای فرهنگ، آشپزی، و شب زنده داری است.

EMBA در پکن است برای حرفه ای کسب و کار و مدیران که مایل به ساخت در مهارت های شرکت های بزرگ و رهبری خود، اجازه می دهد آنها را برای پیشبرد حرفه ای خود را به سطح بعدی، معمولا به مدیریت اجرایی طراحی شده است. بسیاری از EMBA در برنامه های پکن با چشم انداز بین المللی و همچنین تمرکز آسیایی تدریس، به عنوان چین را افزایش می دهد آن را برجسته در بازار جهانی.شرکت کنندگان درآمد EMBA در پکن می توانید انتظار برای ساخت یک بنیان قوی در اصول کسب و کار اصلی و همچنین مهارت های رهبری، آماده سازی آنها برای سمت های اجرایی در کسب و کار، آن است که آیا ممکن است یک شرکت چند ملیتی و یا شرکت های محلی. شرکت کنندگان از EMBA در برنامه های پکن خواهد از دانش در کار آنها می توانند به محیط یادگیری را، و همچنین به عنوان کسب و کار شبکه گسترده که آنها را به اینترنت دسترسی دارند بهره مند شوند.

نگاهی به طریق برنامه زیر و پیدا کردن EMBA در برنامه پکن برای شما!

نتایج Filter

Executive MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
EMBA
<
پاره وقت
<
10 ماهها
آنلاین

The Executive MBA has been designed to afford participants an efficient way of working in an environment characterised by complexity, uncertainty and continuous change.

اطلاعات بیشتر