MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی چین 2019‏

پکن است نه تنها پایتخت چین، اما آن را نیز مالی، کسب و کار، سیاسی، و مرکز فرهنگی کشور، و همچنین به عنوان قطب مهم برای کسب و کار بین المللی است. چیزی برای همه در پکن، از جمله عالی EMBA در برنامه های پکن برای حرفه ای کسب و کار به دنبال پیشرفت شغلی وجود دارد. پکن محل هیجان انگیز برای یک برنامه کسب و کار حرفه ای نه تنها به خاطر از فرصت های توسعه حرفه ای، بلکه همچنین برای فرهنگ، آشپزی، و شب زنده داری است.

EMBA در پکن است برای حرفه ای کسب و کار و مدیران که مایل به ساخت در مهارت های شرکت های بزرگ و رهبری خود، اجازه می دهد آنها را برای پیشبرد حرفه ای خود را به سطح بعدی، معمولا به مدیریت اجرایی طراحی شده است. بسیاری از EMBA در برنامه های پکن با چشم انداز بین المللی و همچنین تمرکز آسیایی تدریس، به عنوان چین را افزایش می دهد آن را برجسته در بازار جهانی.شرکت کنندگان درآمد EMBA در پکن می توانید انتظار برای ساخت یک بنیان قوی در اصول کسب و کار اصلی و همچنین مهارت های رهبری، آماده سازی آنها برای سمت های اجرایی در کسب و کار، آن است که آیا ممکن است یک شرکت چند ملیتی و یا شرکت های محلی. شرکت کنندگان از EMBA در برنامه های پکن خواهد از دانش در کار آنها می توانند به محیط یادگیری را، و همچنین به عنوان کسب و کار شبکه گسترده که آنها را به اینترنت دسترسی دارند بهره مند شوند.

نگاهی به طریق برنامه زیر و پیدا کردن EMBA در برنامه پکن برای شما!

نتایج Filter

Executive MBA Online

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
آنلاین پاره وقت 10 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid چین Beijing بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

The Executive MBA has been designed to afford participants an efficient way of working in an environment characterised by complexity, uncertainty and continuous change.

MBA اجرایی - مسیر بین المللی

University of Strathclyde Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 24 ماهها آگوست 2019 یونان Athens سنگاپور Singapore سویس Zürich بحرین Manama مالزی Petaling Jaya Kuala Lumpur عمان Muscat امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi ایتالیا Milan آلمان Munich چین Beijing فرانسه Toulouse + {تعداد} بیشتر

استراتکلاید مدرسه کسب و کار (SBS) دارای سابقه ای طولانی و افتخار بودن یک مدرسه کسب و کار نوآورانه - و بخشی از یک دانشگاه فنی پیشرو - با یادگیری مفید، در قلب آن. SBS مدرسه کسب و کار از سال در آموزش و پرورش بار عالی 2016 جوایز در ماه نوامبر اعلام نامگذاری شد. این جایزه در به رسمیت شناختن نگرش نوآورانه و کارآفرینانه مدرسه کسب و کار و عملکرد کلی آن 'برجسته' ساخته شده است.

بین المللی فلکس EMBA

MIP Politecnico di Milano School of Management
آنلاین تمام وقت پاره وقت 20 ماهها اکتبر 2019 ایتالیا Milan فرانسه Nantes Reims بریتانیا Edinburgh اسپانیا Madrid چین Guangzhou Barcelona بلژیک Brussels Glasgow Beijing آلمان Munich Toulouse-le-Château + {تعداد} بیشتر

International Flex EMBA (i-Flex) یک برنامه 20 ماهه اجرایی MBA است که با هدف مدیریت مدیرانی که می خواهند مطالعات بین المللی را با تعهدات کاری ترکیب کنند، با استفاده از یکی از پیشرفته ترین سیستم های یادگیری دیجیتال در جهان، با تکنولوژی مایکروسافت توسعه یافته است.