Filter
EMBA
چین نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ در چین 2019‏ کارآفرینی از تحصیلات بازرگانی مروری بر تمامی

EMBA ممکن است راه حل است. این اجازه می دهد تا شما را به حفظ شغل خود، یادگیری از کارشناسان و اعمال مهارت های جدید فورا به عقب در نیروی کار.

درجه MBA در کارآفرینی جزئیات راه اندازی و اداره یک کسب و کار را به دانشجویان می آموزد. دانشجویان می توانند مجموعه گسترده ای از مهارت های مفید مختلف را بیاموزند، از جمله اینکه چگونه یک کسب و کار استوار و محکم را از آغاز پایه ریزی نمایند، به انضمام مهارت های رهبری لازم برای انجام مسئولیت ها.

چین، رسما به مردم 'ثانیه جمهوری چین، یک کشور مستقل واقع در شرق آسیا است. این جهان 'ها پرجمعیت ترین کشور است، با جمعیت بیش از 1.35 میلیارد.

‏ در چین 2019‏ کارآفرینی برتر ، EMBAs

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایر فرصت های تحصیلی

1نتایج درکارآفرینی, چین

Hult International Business School

MBA اجرایی جهانی هولت را ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود ر ... [+]

MBA اجرایی جهانی هولت است ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود را به رشد غرایز یک کارآفرین، یک چشم انداز که فراتر از مرزهای، و تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.

کسب مدرک خود را در کمتر از 18 ماه با 21 روز خارج از دفتر.

از آنجا که زمان با ارزش ترین دارایی خود را، برنامه درسی شدید ما اجازه می دهد تا به شما برای تکمیل مدرک پاره وقت خود را بیش از تعطیلات آخر هفته طولانی و تابستان به حداکثر رساندن استفاده از وقت خود را.... [-]

چین Shanghai
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
18 - 24 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی