Filter
EMBA
کلمبیا نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2‏ EMBA برتر در کلمبیا را ملاحظه کنید 2020‏

نشان داده شده است که به دست آوردن EMBA در کلمبیا سنگ پله بزرگ به موفقیت در دنیای کسب و کار بین المللی است. برنامه های تحصیلات تکمیلی برخی از بزرگترین ذهن کسب و کار و رهبران در جهان امروز تولید کرده اند. استراتژی موفقیت تاکتیکی با پیدا کردن یک مدرسه آموزش عالی که آموزش عالی را فراهم می کند آغاز می شود. پیدا کردن برنامه EMBA سمت راست در کلمبیا راحت تر از بسیاری ممکن است فکر می کنم. برنامه EMBA در کلمبیا به چالش کشیدن است، اما جذب طیف گسترده ای از دانش آموزان است. اکثر حرفه ای مشغول به کار و مدرک EMBA می افزاید: به آموزش و پرورش و اعتبار خود را. اکثر برنامه های EMBA در کلمبیا اجازه می دهد دانش آموزان به ادامه کار در حالی که مصرف درجه و سود اضافی است که دانش آموزان می توانند آموزش های خود را به عمل به طور مستقیم در حرفه خود اعمال می شود. در حالی که به دست آوردن یک پایه کسب و کار قوی، دانش آموزان قادر به در یک منطقه خاص مورد علاقه تمرکز خواهد شد.اگر شما علاقه مند در EMBA در کلمبیا هستند، سپس از طریق برنامه های زیر را جستجو و پیدا کردن یک است که برای شما مناسب!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه ... ... [+]

‏ EMBAs در کلمبیا 2020‏.

MBA برای مدیران

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه، افشای شرکت کنندگان به دولت از دانش هنر در مسائل مربوط به مدیریت و تجربه چالش برانگیز برای تصمیم گیری.

فارغ التحصیلان EMBA اجرایی:

- شما باید توانایی بیشتری برای نظام مند دانش از مناطق مختلف عملکردی سازمان ... [-]

کلمبیا بوگوتا
اکتبر 2020
اسپانیایی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ISEAD Business School

طراحی شده برای مدیران "ارشد " با سطح مدیریت، کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت بازرگانی از INSEAD مدرسه کسب و کار یک برنامه انعطاف پذیر و چالش برانگیز است. ترویج همکاری تیم ... [+]

طراحی شده برای مدیران "ارشد " با سطح مدیریت، کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت بازرگانی از INSEAD مدرسه کسب و کار یک برنامه انعطاف پذیر و چالش برانگیز است. ترویج همکاری تیم، رهبری، سازگاری و تولید ایده های جدید به پرسش واقعیت است. این همه در یک محیط تنوع فرهنگی غنی است که تجربه دانش آموز و سازمان او.

این برنامه می آموزد نه تنها برای شناسایی فرصت ها، اما برای ایجاد / نوآوری، ظرفیت های اساسی در یک محیط کسب و کار به طور مداوم در حال تحول است. ... [-]

کلمبیا بوگوتا
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
14 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی