MBAtahsilat.com

‏ 3‏ EMBA برتر در یونان را ملاحظه کنید 2020‏

یونان یک کشور با یک تاریخ غنی است و در حال حاضر باستانی و مدرن در همان زمان است. EMBA در یونان به دانش آموزان با آموزش و پرورش با کیفیت بالا در محیط فرهنگی و نظری تحریک کننده همان است که به آثار برخی از بزرگترین فلاسفه تاریخ به رهبری ارائه.


EMBA در یونان است که از طریق ترم دقیق، سمینارها، و کارگاه تسهیل می شود. برنامه ها برای حرفه ای ها کار فعلی به دنبال پیشبرد حرفه خود را به سطوح بالاتر، مانند مدیریت اجرایی طراحی شده است. دانشجویان EMBA یونان با یک پایه کسب و کار قوی از طریق درسی در موضوعات اقتصاد، امور مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات، و حسابداری ارائه شده است. برنامه EMBA یونان توسط در کار تجربه ای که دانش آموزان می توانند به محیط یادگیری را تکمیل شود.


برنامه EMBA یونان طراحی شده اند تا دانش آموزان می توانند به کار در حرفه خود و ادامه تحصیل خود ادامه دهند.اگر این برای تلفن های موبایل مانند آنچه شما به دنبال، نگاهی به زیر و شما ممکن است از آموزش را برای شما پیدا کنید!

نتایج Filter

اجرایی MBA

DEI College
پردیس دانشگاهی سپتامبر 2020 یونان تسالونیکی

به MBA اجرایی در مدرسه کسب و کار هامپتون است که با دقت طراحی شده برای ارائه در عمق دانش از تمام مناطق حیاتی کسب و کار و توابع. برای موفقیت در کسب و کار، شما نیاز به بیش از فقط مهارت های کسب و کار.

MBA اجرایی

International Hellenic University (IHU)
پردیس دانشگاهی پاره وقت 24 ماهها درخواست اطلاعات یونان تسالونیکی

IHU Executive MBA یک برنامه 24 ماهه با کیفیت بالا است که در یک هفته تعطیلات یک هفته یکبار آموزش داده می شود و هر ماه ژانویه آغاز می شود. در کل شانزده آخر هفته از کلاس وجود دارد.

MBA اجرایی - مسیر بین المللی

University of Strathclyde Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 24 ماهها آگوست 2020 یونان آتن سنگاپور سویس زوریخ بحرین منامه مالزی پتالینگ جایا کوالالامپور عمان مسقط امارات متحده عربی دبی ابوظبی ایتالیا میلان آلمان مونیخ چین پکن فرانسه تولوز + {تعداد} بیشتر

استراتکلاید مدرسه کسب و کار (SBS) دارای سابقه ای طولانی و افتخار بودن یک مدرسه کسب و کار نوآورانه - و بخشی از یک دانشگاه فنی پیشرو - با یادگیری مفید، در قلب آن. SBS مدرسه کسب و کار از سال در آموزش و پرورش بار عالی 2016 جوایز در ماه نوامبر اعلام نامگذاری شد. این جایزه در به رسمیت شناختن نگرش نوآورانه و کارآفرینانه مدرسه کسب و کار و عملکرد کلی آن 'برجسته' ساخته شده است.