MBASTUDIES

‏ 2‏ EMBA برتر در یونان را ملاحظه کنید 2021‏

یونان یک کشور با یک تاریخ غنی است و در حال حاضر باستانی و مدرن در همان زمان است. EMBA در یونان به دانش آموزان با آموزش و پرورش با کیفیت بالا در محیط فرهنگی و نظری تحریک کننده همان است که به آثار برخی از بزرگترین فلاسفه تاریخ به رهبری ارائه.


EMBA در یونان است که از طریق ترم دقیق، سمینارها، و کارگاه تسهیل می شود. برنامه ها برای حرفه ای ها کار فعلی به دنبال پیشبرد حرفه خود را به سطوح بالاتر، مانند مدیریت اجرایی طراحی شده است. دانشجویان EMBA یونان با یک پایه کسب و کار قوی از طریق درسی در موضوعات اقتصاد، امور مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات، و حسابداری ارائه شده است. برنامه EMBA یونان توسط در کار تجربه ای که دانش آموزان می توانند به محیط یادگیری را تکمیل شود.


برنامه EMBA یونان طراحی شده اند تا دانش آموزان می توانند به کار در حرفه خود و ادامه تحصیل خود ادامه دهند.اگر این برای تلفن های موبایل مانند آنچه شما به دنبال، نگاهی به زیر و شما ممکن است از آموزش را برای شما پیدا کنید!

نتایج Filter

اجرایی MBA

DEI College
EMBA
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

به MBA اجرایی در مدرسه کسب و کار هامپتون است که با دقت طراحی شده برای ارائه در عمق دانش از تمام مناطق حیاتی کسب و کار و توابع. برای موفقیت در کسب و کار، شما نیاز به بیش از فقط ...

اطلاعات بیشتر

MBA اجرایی

International Hellenic University (IHU)
EMBA
<
پاره وقت
<
24 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

IHU Executive MBA یک برنامه 24 ماهه با کیفیت بالا است که در یک هفته تعطیلات یک هفته یکبار آموزش داده می شود و هر ماه ژانویه آغاز می شود. در کل شانزده آخر هفته از کلاس وجود دار ...

اطلاعات بیشتر