Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} درجه های MBA اجرایی 2‏ رده های برتر

کسب مدرک کارشناسی ارشد مدیریت می تواند یک تصمیم حرفه ای تبدیل شود. این مدرک مربوط به روز مدرن است و قادر به باز شدن فرصت های شغلی است که چندین مدرک دیگر می توانند ارائه دهند. این که آیا در آکادمی یا دنیای شرکت های بزرگ، داشتن یک MBA نشان دهنده کارفرمایان بالقوه است که شما متخصص در زمینه تحصیلات خاص خود هستید.

MBA در مدرک بین المللی کسب و کار چیست؟ این مدرک کارشناسی ارشد است که می تواند دانش آموزان را برای موفقیت در حرفه های کسب و کار جهانی آماده سازد. اکثر برنامه ها دانش آموزان فرصت یادگیری زبان ها و فرهنگ های جدید را در اختیار شما قرار می دهند و در همه جنبه های خرید و فروش در سطح جهان به خوبی شناخته شده اند. دانش آموزان می توانند با ترکیب دوره های کسب و کار سنتی با یک دیدگاه متقابل فرهنگی برای بازار جهانی آماده شوند. فارغ التحصیلان معمولا برای کار در یک محیط جهانی و برای خدمت به فرهنگ های بسیاری در جوامع محلی آماده می شوند.

فارغ التحصیلان با مدرک MBA در مدیریت بازرگانی بین المللی به طور کلی برای اقتصاد جهانی آماده می شوند. تکنیک های رهبری، توانایی های زبان خارجی و مهارت های بین فردی می تواند دانش آموزان را به جایگاه های اجرایی جهانی هدایت کند و همچنین از فعالیت های شخصی نیز حمایت کند.

هزینهای برای به دست آوردن MBA بستگی به مؤسسه دارد و بنابراین طول برنامه را تعیین خواهد کرد. دانشجویان علاقه مند باید همه مؤسسات ارائه دهنده چنین برنامه هایی را علیه نیازهای خود در نظر بگیرند تا برنامه ای را انتخاب کنند که به آنها مناسب باشد.

MBA در مدرک بین المللی کسب و کار می تواند فارغ التحصیلان خود را برای موقعیت های اجرایی در تنظیمات کسب و کار که در آن توانایی کار در سراسر فرهنگ ها حیاتی است آماده کند. به طور خاص، فارغ التحصیلان می توانند نقش هایی را به عنوان مدیران محصول، مدیران فروش، مدیران توسعه کسب و کار، مشاوران مدیریت و مدیران زنجیره تامین ایفا کنند. برخی از دانشجویان ترجیح می دهند که موقعیت های تدریس را دنبال کنند، در حالی که دیگران ممکن است تصمیم بگیرند شرکت های خود را شروع کنند.

تعدادی از دانشگاه های سراسر جهان برنامه های مدیریت بازرگانی بین المللی MBA را ارائه می دهند. دانش آموزان آینده نگر می توانند تمام وقت و یا کلاس های نیمه وقت را بگذرانند و ممکن است بین گزینه های شخصی یا آنلاین یا ترکیبی از هر دو را انتخاب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درInternational Business Administration

Bologna Business School

Executive MBA بین المللی به مدیران، متخصصان و مشاوران است که می خواهند شرکت ها را در روند تحول دیجیتال و رشد بین المللی هدایت کنند، آگاه باشید که این چالش ها مزیت رقابتی ... [+]

حقایق کلیدیفرمت: پاره وقت، آخر هفته طولانیزبان: انگلیسیمدت زمان: 15 ماهمیانگین سن: 35شرکت کنندگان: 25بررسی اجمالی

Executive MBA بین المللی به مدیران، متخصصان و مشاوران است که می خواهند شرکت ها را در روند تحول دیجیتال و رشد بین المللی هدایت کنند ، آگاه باشید که این چالش ها مزیت رقابتی خود را در آینده نزدیک تعیین خواهند کرد. کارشناسی ارشد نوآوری دیجیتال را به مرکز تصمیم گیری های کسب و کار و ایجاد ارزش برای مارک ها، خدمات و مصرف کنندگان، ایجاد یک رویکرد جامع برای دانش، ایجاد مهارت های دیجیتالی آزاد از جداول بحث منحصربفرد فنی و تخصصی و به جای آن مربوط به کل سازمان می دهد .... [-]

ایتالیا Bologna
ژانویه 2020
پاره وقت
15 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

MBA جهانی برنامه بین المللی گرا، پیشرفته برنامه MBA ارائه 360 درجه چشم انداز جهانی منحصر به فرد بینش کارشناسان در بهترین مدیریت در بازارهای توسعه یافته و در حال ظهور در س ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد MBA جهانی به طور مشترک توسط WU Executive Academy ، دانشگاه وین و اقتصاد دانشکده مدیریت کارلسون، دانشگاه مینه سوتا ارائه شده است.

2 دوره MBA، 1 برنامه

MBA اجرایی سالانه بهار آغاز می شود. شرکت کنندگان در این برنامه دو مدرک MBA، یک مدرک آمریکایی و یک مدرک اروپایی را دریافت می کنند. این برنامه متعلق به دایره نخبگان برنامه های MBA برای برگزاری اعتبار سه جانبه (AACSB، EQUIS و AMBA) است که در رتبه بندی بین المللی قرار دارد و به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

اتریش Launceston
آوریل 2020
پاره وقت
16 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی