MBASTUDIES

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی آمریکا 2020‏

شیکاگو یک شهرستان است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای به دنیای کسب و کار جهانی ضروری است. سود EMBA شیکاگو خواهد آموزش و پرورش با کیفیت بالا در شهرستان های بین المللی هیجان انگیز ارائه می کنند.

برنامه های شیکاگو EMBA را حرفه ای کسب و کار با تجربه در حال حاضر مهارت و تجربه لازم برای تبدیل شدن به رهبران اجرایی. دانش آموزان اغلب از زمینه های کسب و کار در مدیریت، امور مالی، بازاریابی، مشاوره، عملیات، و فن آوری اطلاعات است. دروس دوره در برنامه های شیکاگو EMBA در موضوعاتی مانند مدیریت استراتژیک، محیط نظارتی، کسب و کار بین المللی، و رفتار سازمانی تمرکز، به نام چند. دانش آموختگان درآمد EMBA شیکاگو دانش و آموزش لازم برای برگزاری مواضع مدیریت بالاتر، آن است که آیا در یک کسب و کار کوچک و یا شرکت بین المللی است.

اگر شما با توجه به EMBA شیکاگو، سپس نگاه را از طریق گزینه های زیر را بگیرند و آموزش و پرورش است که شما را جستجو شده برای!

نتایج Filter

MBA اجرایی

University of Chicago Booth School of Business
EMBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
21 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

شما روی تولید، تحلیل، مقایسه و اصلاح ایده ها تمرکز می کنید. ساختن آنها بهتر است. و هنوز بهتر است. چرا؟ از آنجا که هیچ پاسخ صحیح و یا قوانین ساده ای در کسب و کار وجود ندارد. ...

اطلاعات بیشتر

EMBA

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
EMBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
17&nbsp;-&nbsp;21 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

رهبران کسب و کار بیش از مهارت های فنی نیاز فقط؛ آنها نیاز به ظرفیت، شجاعت، چشم انداز و شخصیت موثر باشد، رهبران استراتژیک است. این برنامه نوتردام اجرایی MBA، 15 رتبه در سراسر ج ...

اطلاعات بیشتر