Filter
EMBA
آمریکا Massachusetts Boston نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی آمریکا 2019‏

بوستون پایتخت جهان برای کسب و کار است، آن است که آیا بانکداری، بیوتکنولوژی، و یا بازاریابی است. این خانه را به مدارس کسب و کار بسیار رتبه که در آن دانش آموزان می توانند درجه EMBA بوستون دنبال است. شهرستان تاریخی از بوستون ارائه می دهد احساس شهری در فضای فکری تحریک کننده.

برنامه EMBA بوستون برای حرفه ای اواسط حرفه ای که تجربه کاری قابل توجه است، که به دنبال پیشبرد آموزش و پرورش و حرفه ای خود طراحی شده است. دانش آموزان می توانند برای ادامه کار در حالی که به دنبال خود EMBA بوستون. برنامه EMBA بوستون یک جزء جهانی که به بررسی کسب و کار در هر دو کشور توسعه یافته و در حال توسعه. علاوه بر دانشکده بسیار برجسته، دانش آموزان از سخنرانان مهمان برجسته، و همچنین به عنوان دانشجویان هم که می توانند دانش و آگاهی عملی خود را به محیط یادگیری را یاد بگیرند.

نگاهی که گام بعدی در آینده به اهداف حرفه ای و شخصی خود را نزدیک تر است.حرکت از طریق گزینه های زیر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد EMBA بوستون. شما نمیتوانید درجه کامل پیدا انتظار شما!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Hult International Business School

MBA اجرایی جهانی هولت را ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود ر ... [+]

MBA اجرایی جهانی هولت است ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود را به رشد غرایز یک کارآفرین، یک چشم انداز که فراتر از مرزهای، و تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.

کسب مدرک خود را در کمتر از 18 ماه با 21 روز خارج از دفتر.

از آنجا که زمان با ارزش ترین دارایی خود را، برنامه درسی شدید ما اجازه می دهد تا به شما برای تکمیل مدرک پاره وقت خود را بیش از تعطیلات آخر هفته طولانی و تابستان به حداکثر رساندن استفاده از وقت خود را.... [-]

آمریکا San Francisco New York Cambridge Boston  + 1 بیشتر
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
18 - 24 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی