MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی آمریکا 2019‏

بوستون پایتخت جهان برای کسب و کار است، آن است که آیا بانکداری، بیوتکنولوژی، و یا بازاریابی است. این خانه را به مدارس کسب و کار بسیار رتبه که در آن دانش آموزان می توانند درجه EMBA بوستون دنبال است. شهرستان تاریخی از بوستون ارائه می دهد احساس شهری در فضای فکری تحریک کننده.

برنامه EMBA بوستون برای حرفه ای اواسط حرفه ای که تجربه کاری قابل توجه است، که به دنبال پیشبرد آموزش و پرورش و حرفه ای خود طراحی شده است. دانش آموزان می توانند برای ادامه کار در حالی که به دنبال خود EMBA بوستون. برنامه EMBA بوستون یک جزء جهانی که به بررسی کسب و کار در هر دو کشور توسعه یافته و در حال توسعه. علاوه بر دانشکده بسیار برجسته، دانش آموزان از سخنرانان مهمان برجسته، و همچنین به عنوان دانشجویان هم که می توانند دانش و آگاهی عملی خود را به محیط یادگیری را یاد بگیرند.

نگاهی که گام بعدی در آینده به اهداف حرفه ای و شخصی خود را نزدیک تر است.حرکت از طریق گزینه های زیر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد EMBA بوستون. شما نمیتوانید درجه کامل پیدا انتظار شما!

نتایج Filter

MBA اجرایی

Hult International Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 18 - 24 سال ها آگوست 2019 بریتانیا London چین Shanghai امارات متحده عربی Dubai آمریکا San Francisco New York Cambridge Boston + {تعداد} بیشتر

MBA اجرایی جهانی هولت را ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود را به رشد غرایز یک کارآفرین، یک چشم انداز که فراتر از مرزهای، و تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.