MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی آمریکا 2019‏

سان فرانسیسکو شهرستان های مدرن متنوع، پویا، هیجان انگیز و استقبال است که آن را برای دانش آموزان از سراسر جهان جذاب می سازد می باشد. سان فرانسیسکو یک مرکز فنی و اقتصادی با فرصت های کسب و کار بسیاری از و شبکه گسترده ای از حرفه ای است.

برنامه EMBA سان فرانسیسکو برای حرفه ای کسب و کار فعلی ساختار برای پیشبرد آموزش و پرورش خود و به دست آوردن رهبری و مدیریت سمت های اجرایی با حداقل اختلال در حرفه خود. دانش آموزان از برنامه EMBA سان فرانسیسکو یک بنیان قوی در کسب و کار از طریق دوره های با تمرکز بر اصول کسب و کار اصلی مانند بازاریابی، حسابداری، امور مالی، اخلاق، و قانون به دست آوردن، با تاکید بر مدیریت و رهبری. برنامه EMBA سان فرانسیسکو کمک می کند تا دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی است که قادر می سازد آنها را به فکر می کنم استراتژیک در تصمیم گیری توسعه. دانش آموزان یک چشم انداز جهانی از بسیاری از دانشکده واجد شرایط و استثنایی در برنامه EMBA سان فرانسیسکو به دست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود را برای EMBA سان فرانسیسکو، نگاهی از طریق گزینه های زیر برای برنامه مناسب برای شما!

نتایج Filter

EMBA

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 18 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا Moraga San Francisco + {تعداد} بیشتر

مدل اجرایی MBA متشکل از ماهیت پیچیده و کاربردی تمرین حرفه ای با سختی تحلیلی و مفهومی آموزش عالی است.

MBA اجرایی

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 18 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا Moraga San Francisco + {تعداد} بیشتر

مدل اجرایی MBA متشکل از ماهیت پیچیده و کاربردی تمرین حرفه ای با سختی تحلیلی و مفهومی آموزش عالی است.

بازارهای اجرایی MBA (گمبا)

University of Washington Foster School of Business
پردیس دانشگاهی پاره وقت 18 ماهها سپتامبر 2019 کره جنوبی Seoul آمریکا Seattle San Francisco + {تعداد} بیشتر

GEMBA با همکاری بین UW و Yonsei School of Business، مدرسان باتجربه را برای تحصیلات MBA عالی و مواجهه بین المللی مورد نیاز ارائه می دهد.

MBA اجرایی

University of Washington Foster School of Business
پردیس دانشگاهی پاره وقت 21 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا Seattle کره جنوبی Seoul San Francisco + {تعداد} بیشتر

تجربه خود را در یک تجربه یادگیری محرک و تعاملی غرق کنید که در آن شما با 40-50 همکار با تجربه در مدرسه کسب و کار مایکل ج. فاستر در دانشگاه واشنگتن برنامه اجرایی MBA، مبادله ایده ها را انجام می دهید.

MBA اجرایی

Hult International Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 18 - 24 سال ها آگوست 2019 بریتانیا London چین Shanghai امارات متحده عربی Dubai آمریکا San Francisco New York Cambridge Boston + {تعداد} بیشتر

MBA اجرایی جهانی هولت را ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود را به رشد غرایز یک کارآفرین، یک چشم انداز که فراتر از مرزهای، و تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.