Filter
EMBA
آمریکا New York Ithaca نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی آمریکا 2019‏

برنامه های درجه EMBA گزینه های آموزش انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای تمام وقت کار حرفه ای هستند. در امروز 'بازار کار، این ها ' آسان نیست برای پیدا کردن یک لبه رقابتی. هر دو نفر شاغل و بیکار به EMBA نگاه کنید.

MBA برنامه طراحی شده برای دانش آموزانی که می خواهند برای پیشبرد مهارت های علمی خود و اعمال آنها را به زندگی واقعی شرایط کسب و کار واقعی است. این دانش آموزان را هدایت کند تا منعکس کننده و خود را از نظر انتخاب حرفه آینده خود را عوض کنید. دانش آموزان به درک گسترده ای از وظایف کلیدی طیف وسیعی از مناطق کسب و کار کسب و استفاده از این مهارت به منظور کمک به مسیر استراتژیک از یک کسب و کار.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

واقع در مرکز نیویورک در شهرستان از ایتاکا است. این شهرت از میزبانی دانشگاه آیوی لیگ به نام دانشگاه کرنل است که نزدیک به 20،000 دانش آموزان است. این خانه را به تعدادی از کالج ها و موسسات ارائه طیف گسترده ای از برنامه های در حرفه های مختلف است.

‏ MBAs اجرایی سیدنی آمریکا را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
آمریکا
New York
Ithaca
نوع تحصیل
سرعت
Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

آماده سازی متخصصان مراقبت های بهداشتی برای تسهیل تغییر و راندن نوآوری - از سازمان های داخلی و در سراسر صنعت در بزرگ. ... [+]

آماده سازی متخصصان مراقبت های بهداشتی برای تسهیل تغییر و راندن نوآوری - از سازمان های داخلی و در سراسر صنعت در بزرگ.

MBA / MS اجرایی در مدیریت بهداشت و درمان یک برنامه دو درجه ای در شهر نیویورک است. این برنامه اجرایی دو ساله حرفه شما را تقویت می کند و توانایی شما را برای تغییر معنی دار در مراقبت های بهداشتی تقویت می کند.

چه چیزی باعث می شود MBA / MS در برنامه رهبری بهداشت و درمان متفاوت است؟... [-]
آمریکا Ithaca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

تعطیلات آخر هفته، شهرستان خود را - کسب MBA Ivy لیگ نزدیک به خانه. ... [+]

تعطیلات آخر هفته، شهرستان خود را - کسب MBA Ivy لیگ نزدیک به خانه.

برنامه اجرایی MBA آمریکایی برای پاسخگویی به نیازهای متخصصان حرفه ای به دنبال پیشرفت حرفه خود بدون وقفه است. یک شنبه و یکشنبه در کلاس های متصل به شهر محلی خود یک کلاس MBA با کلاس ها کسب کنید.

برنامه MBA اجرایی چیست؟

کلاس و شبکه بین المللی آن. با همکلاسی های خود در سرتاسر آمریکای شمالی و جنوبی از طریق کنفرانس های ویدئویی زنده و تعاملی، با شرکت در کلاس های شخصی خود با همتای شهر خود، ارتباط برقرار کنید.... [-]

آمریکا Ithaca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
17 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

یک MBA Ivy League برای کارکنان حرفه ای - مهارت های خود را بهبود بخشید و توانایی های رهبری خود را پرورش دهید. ... [+]

یک MBA Ivy League برای کارکنان حرفه ای - مهارت های خود را بهبود بخشید و توانایی های رهبری خود را پرورش دهید.

چه برنامه MBA مترو نیویورک متفاوت است؟

قالب تحویل منحصر به فرد آن. کلاس ها هر آخر هفته دیگر را می گذرانند، اما محیط فراگیر نشان دهنده تجربه برنامه های مسکونی است.

کلاسهای اجرایی جانسون مترو نیویورک توسط دانشکده مشهور جهانی کورنل در روز شنبه ها و یکشنبه ها در مرکز نوآوری تاتا در پردیس فناوری کرنل در شهر نیویورک آموزش داده می شود. اجزای مسکونی، از جمله شنبه شب در یک هتل چهار ستاره، هتل نیویورک، اجازه می دهد تا شما را به طور کامل غوطه ور در دوره های آموزشی و پروژه های تیم با حداقل حواس پرتی.... [-]

آمریکا Ithaca
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
22 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی