MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی آمریکا 2019‏

نیویورک یکی از مرکزی مراکز اقتصادی و کسب و کار در جهان است، ارائه طیف وسیعی از فرصت های کسب و کار بین المللی و ملی است. این باعث می شود EMBA نیویورک جذاب برای دانش آموزان به دنبال پیشبرد حرفه و کارفرمایان به دنبال استخدام متخصصان کسب و کار واجد شرایط خود را.

EMBA نیویورک است برای حرفه ای کسب و کار فعلی که می خواهند برای پیشبرد به رهبری و مدیریت سمت های اجرایی در کسب و کار و شرکت های طراحی شده است. EMBA نیویورک یک شبکه گسترده از حرفه ای و همچنین اعضای هیئت علمی با کیفیت بالا است که دانش آموزان می توانند از در به دنبال مدرک خود بهره مند فراهم می کند. برنامه EMBA نیویورک اجازه می دهد انعطاف پذیری برای کسانی که در حال حاضر کار برای به دست آوردن آموزش پیشرفته برای پیشبرد حرفه خود به عنوان رهبران کسب و کار.

اگر شما با توجه به آموزش عالی در یک محیط هیجان انگیز و تحریک کننده، و سپس EMBA نیویورک ممکن است مناسب مناسب برای شما.نگاهی به برنامه های مختلف زیر و پیدا کردن یک است که برای شما مناسب!

نتایج Filter

EMBA

American University of Beirut - AUB
پردیس دانشگاهی تمام وقت درخواست اطلاعات لبنان Beirut آمریکا New York + {تعداد} بیشتر

مدرسه بازرگانی سویلینان S. Olayan در حال اجابت مزاج در رهبری و مدیریت است که شما را برای مقابله با محیط های کسب و کار پیچیده در سطح جهانی و به طور خاص در بازارهای چالش انگیز مانند خاور میانه و آفریقا آماده خواهد کرد.

MBA اجرایی

Kean University
پردیس دانشگاهی پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا New York Union

برنامه MBA اجرایی دانشگاه کین است برای مدیران اجرایی و حرفه ای کسب و کار که در حال حاضر تجربه کسب و کار و دانش قابل توجهی طراحی شده است. این برنامه بر اساس دانش و مهارت در حال حاضر مجموعه ای دانش آموز در حالی که آزمایش شدن مدیریت کسب و کار، امور مالی، و تکنیک های بازاریابی و استراتژی

Yale mba برای مدیران

Yale School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 22 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا New Haven New York + {تعداد} بیشتر

رهبری در بهداشت و درمان MBA برای مدیران ارشد برجسته از مدارس پزشکی، بهداشت عمومی و مدیریت ییل به ارمغان می آورد یک برنامه درسی که ادغام مهارت های تحلیلی و رهبری ییل MBA

MBA اجرایی

Hult International Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 18 - 24 سال ها آگوست 2019 بریتانیا London چین Shanghai امارات متحده عربی Dubai آمریکا San Francisco New York Cambridge Boston + {تعداد} بیشتر

MBA اجرایی جهانی هولت را ارائه می دهد آموزش و پرورش کسب و کار جهانی ترین، عملی، و انعطاف پذیر در دسترس است. ساخت یک برنامه در اطراف برنامه خود را و ارتقاء مهارت های خود را به رشد غرایز یک کارآفرین، یک چشم انداز که فراتر از مرزهای، و تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.