EMBA

رهبران کسب و کار بیش از مهارت های فنی نیاز فقط؛ آنها نیاز به ظرفیت، شجاعت، چشم انداز و شخصیت موثر باشد، رهبران استراتژیک است. این برنامه نوتردام اجرایی MBA، 15 رتبه در سراسر جهان توسط هر دو اکونومیست و تجارت بلومبرگ، می آموزد رهبران کسب و کار به درک تصویر بزرگ و موفقیت در محل کار. آنها توسعه چشم انداز اجرایی خود، ایجاد یک شبکه قدرتمند، و یاد بگیرند که رهبر معتبر احترام کسانی که در اطراف آنها.

تاثیر گذاشتن

از روابط آنها با دیگر دانش آموزان به تخصص دانشکده ساخت، شنیدن چگونه برنامه درسی مبتنی بر ارزش های نوتردام کمک می کند تا اجرایی دانشجویان MBA و فارغ التحصیلان ایجاد یک تفاوت برای سازمان خود و در جهان، و همچنین.

چه پوشش داده شده است؟

برنامه درسی EMBA توسعه ظرفیت اجرایی برای تفکر استراتژیک، در حالی که ساختمان مهارت های رهبری که نوتردام معروف است. دانش آموزان برای تغییر ثابت دنیای کسب و کار امروز آماده، با تمرکز بر مهارت های بحرانی مانند آگاهی موقعیتی، تجزیه و تحلیل استراتژیک، و یک رویکرد سیستم ها، همه به ارائه مزایای رقابتی پایدار است.

دوره های منحصر به فرد مانند رهبری انتگرال اجرایی توسعه یک دیدگاه رهبری، در حالی که تفکر طراحی و نوآوری فراهم می کند بینش جدید به ذهن مشتری است. برنامه درسی می آید با هم به منظور توسعه یک رهبر منحصر به فرد نوتردام، آماده به ایجاد و اجرای برنامه های استراتژیک انعطاف پذیر، و قادر به الهام بخش کسانی که در اطراف آنها.

هنگامی که دانش آموزان اجرایی MBA برای اولین بار برنامه را وارد کنید، آنها را به یک گروه تیم مطالعه کمی از افراد از صنایع و زمینه های مختلف اختصاص داده است. رویکرد تیم یک محیط یادگیری مشارکتی ایجاد و دانش آموزان را قادر می سازد به اهرم مختلف مجموعه مهارت های خود را برای حداکثر موفقیت را از طریق این برنامه است. عملکرد در برنامه توسط موفقیت تیم در پروژه و همچنین اجرای فردی در امتحانات و دیگر تحویل کلاس درس تعیین می شود.

را انتخاب کنید از دو محل

وقتی که شما آماده به عنوان یک مدیر اجرایی توسعه، شما نیاز به یک برنامه است که توسعه تیزهوشی به اسکن محیط زیست، مهارت های استراتژیک برای ارزیابی تصویر بزرگ، و مهارت های رهبری به درایو موفقیت در سازمان شما.

نوتردام اجرایی MBA، از طریق یا شیکاگو ما | خیابان میشیگان پردیس در 224 جنوبی خیابان میشیگان یا نوتردام ما | خم جنوبی پردیس، ارائه آموزش شما نیاز به ایستادن با اطمینان هنگامی که رهبری خود را از هر جهت تست شده است.

 • شیکاگو | برنامه خیابان میشیگان در اواسط ژانویه آغاز می شود در هر سال، و ملاقات در تعطیلات آخر هفته متناوب به مدت 17 ماه می باشد.
 • نوتردام | برنامه خم جنوبی در اواخر ماه ژوئیه هر سال شروع می شود، و هر ماه یکبار جلسه به مدت 21 ماه می باشد.

شهریه

سرمایه گذاری برای شرکت کنندگان منحصر به فرد برای MBA اجرایی ما 101،000 $ می باشد. فرصت های مطالعاتی برای MBA اجرایی بر اساس نیاز و شایستگی ارائه شده است. شهریه خود را شامل:

 • آموزش دوره
 • مواد آموزشی (مواد درسی، کتاب های درسی، نرم افزار، و غیره)
 • مسکن و بسیاری از وعده های غذایی در طول هفته غوطه وری
 • صبحانه و ناهار در روزهای کلاس

آن هزینه های سفر یا اقامت برای هفته ها غیر غوطه وری را شامل نمی شود، و نه آن شامل مسافرت های بین المللی.

حمایت مالی شرکت مورد نیاز است به تقاضای خود را به برنامه، اگر چه مهم است که برای سازمان به مشارکت خود را آگاه و حمایت از زمان خود را به دور از دفتر.

معیارهای پذیرش

قویترین متقاضیان دیدار خواهد کرد و یا بیش از این مورد نیاز:

 • پنج سال یا بیشتر از تجربه قابل توجهی مدیریت افراد، پروژه ها، و یا واحد کسب و کار
 • اشتغال فعال
 • دوره کارشناسی یا نمره GMAT قابل قبول به کمیته پذیرش
 • زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری و یا انتقال نمره در آزمون تافل

تمایل به آزمون GMAT، کلاس و یا تست های دیگر، که توسط کمیته پذیرش درخواست پس از دریافت یک بسته نرم افزار کامل (از جمله متن)، یک عضو هیات هر نامزد مناسب با شما تماس خواهد به برنامه مصاحبه با کارگردان دانشیار ارشد پذیرش یا منصوب کالج. پس از مصاحبه، هر یک از فایل نامزد رضایت بخش خواهد شد به کمیته پذیرش کنید. اعضای کمیته مدارک به طور جداگانه بررسی و ارائه توصیه های خود را. پذیرش تصمیمات معمولا دو تا سه هفته پس از مصاحبه به پایان رسید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Notre Dame, Mendoza College of Business »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
17 - 21 
پاره وقت
Price
129,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020