Filter
EMBA
آمریکا Virginia Virginia Beach نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی آمریکا 2019/2020‏

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

ویرجینیا بیچ شهرستان واقع در اقیانوس اطلس در ایالت ویرجینیا است. این شهرستان ترین جمعیت در دولت میزبانی جمعیت حدود 447،000 ساکنان است. این شهرستان بسیار با سواد با یک سیستم کتابخانه عملکرد، دو دانشگاه و یک میزبان از موسسات دیگر ارائه انواع برنامه های است.

‏ MBAs اجرایی سیدنی آمریکا را مرور کنید 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایر فرصت های تحصیلی Virginia

نتایج

Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship

برنامه EMBA از یک مدل همگروه استفاده می کند که مبادلات ایده را تسهیل می کند و یک شبکه حرفه ای را توسعه می دهد. ... [+]

MBA (EMBA) به طور انحصاری برای متخصصان با تجربه طراحی شده است که به دنبال برنامه شتابی هستند و در عین حال حفظ موقعیت فعلی رهبری است. برنامه EMBA از یک مدل همگروه استفاده می کند که مبادلات ایده را تسهیل می کند و یک شبکه حرفه ای را توسعه می دهد.

با استفاده از یک روش تحویل برنامه تلفیقی، دانش آموزان فقط ملزم به حضور در دو مهمانی آخر هفته در هر ترم هستند - تراز آموزش در اینترنت به پایان رسیده است. دانش آموزان در حالی که در اقامتگاه واقع در ویرجینیا بیچ ویرجینیا حضور دارند، در «Founders Inn & Spa» از امکانات عالی برخوردار هستند. اسکان و وعده های غذایی با اقامت هر ترم شامل می شود.... [-]

آمریکا Virginia Beach
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی