Emba-global

London Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Emba-global

London Business School

چرا EMBA جهانی؟


رهبران جهانی نیاز به بیش از یک چشم انداز دارند. همه برنامه های اجرایی MBA به شما ترکیبی از کار و مطالعه کار می دهد. فقط EMBA-Global ارائه می دهد تخصص از دو مدرسه کسب و کار در جهان است که در دو مرکز بزرگ کسب و کار در جهان - لندن و نیویورک است.

EMBA-Global در مدرسه بازرگانی لندن و کلمبیا ارائه می دهد:

دشواری تحصیلی - استانداردهای علمی با برنامه های MBA هر دو مدرسه مطابقت دارد. دانش آموزان دو مدرک MBA را که توسط دانشگاه لندن و مدرسه کسب و کار Columbia تأیید شده اند دریافت می کنند و اعضای کامل هر دو موسسه می باشند.

هیئت علمی کارشناسان - اعضای هیئت علمی ما متخصصان، متخصصان و معلمان مشهور جهان هستند. آنها در قلب موفقیت های علمی و کسب و کار بین المللی مدارس قرار دارند.

دانش آموزان دینامیک - اینها متنوع، با کیفیت بالا، رهبران جهانی متمرکز هستند، از طیف وسیعی از ملیت ها و صنایع. دانش آموزان به تنهایی و عمیق به تجربه EMBA جهانی، یادگیری از یکدیگر و همچنین از اعضای هیات علمی است.

فلسفه آموزشی - هر دو دانشکده ها از مکان های خود استفاده می کنند تا بر دوش کسب و کار در دو پایتخت بزرگ کسب و کار، جذاب سخنرانان مهمان و رهبران کسب و کار شوند. تمرکز بر تعامل در کلاس، اشتراک تجربیات و یادگیری مشارکتی است.

مزایای سازمان های حامی - دانشجویان در حین کسب مدرک تحصیلی خود ادامه می دهند. این به این معنی است که یادگیری جدید خود را در محل کار اعمال می کنند و تجربه حرفه ای خود را به کلاس می رسانند.

یک شهرت پیشرو - هر دو مدرسه دارای شهرت قوی هستند، در سراسر جهان شناخته شده و در تمام زمینه های کلیدی کسب و کار بسیار رتبه.

ضربه های شغلی


دانشجویان EMBA-جهانی حرفه ای جهانی هستند که مسئولیت های چالش انگیز و بین المللی را با مدیریت برنامه های درسی شدید و دقیق در لندن و کلمبیا- دو مدرسه کسب و کار جهانی طبقه بندی می کنند. آنها نشان دهنده جاه طلبی های استثنایی، روح پیشگام و نوآورانه و تعهد برای تبدیل شدن به مردان و زنان کسب و کار برتر و تاثیر گذار در عرصه جهانی است.

دانش آموزان EMBA در طول این برنامه 20 ماهه تمام وقت مشغول به کار هستند و نقش خود را با استفاده از یادگیری، با تاثیر فوری و سهم ارزش برای شرکت خود، غنی می کنند.

این برنامه شامل کارگاه های آموزشی حرفه ای است که بر دانش آموزان در ارائه اطلاعات و مهارت های لازم برای کمک به توسعه استراتژی شغلی شخصی خود تمرکز می کنند.

دانش آموزان ممکن است به خدمات حرفه ای MBA اجرایی دسترسی داشته باشند اگر:

(الف) آنها در طول دوره برنامه بیکار می شوند یا
(ب) کارفرمای آنها آنها را برای دسترسی کامل به خدمات حرفه ای تأیید می کند

مخاطب هدف


EMBA-Global یک نوع خاص از اجرایی را جذب می کند: آنها استثنایی، بلندپروازانه، پیشگام، نوآورانه و با چشم انداز جهانی هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
می 2019
Duration
مدت زمان
20 
پاره وقت
Price
قیمت
126,000 USD
بودجه در دسترس است
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : می 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : می 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
می 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات