توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا EMBA جهانی؟


رهبران جهانی نیاز به بیش از یک چشم انداز دارند. همه برنامه های اجرایی MBA به شما ترکیبی از کار و مطالعه کار می دهد. فقط EMBA-Global ارائه می دهد تخصص از دو مدرسه کسب و کار در جهان است که در دو مرکز بزرگ کسب و کار در جهان - لندن و نیویورک است.

EMBA-Global در مدرسه بازرگانی لندن و کلمبیا ارائه می دهد:

دشواری تحصیلی - استانداردهای علمی با برنامه های MBA هر دو مدرسه مطابقت دارد. دانش آموزان دو مدرک MBA را که توسط دانشگاه لندن و مدرسه کسب و کار Columbia تأیید شده اند دریافت می کنند و اعضای کامل هر دو موسسه می باشند.

هیئت علمی کارشناسان - اعضای هیئت علمی ما متخصصان، متخصصان و معلمان مشهور جهان هستند. آنها در قلب موفقیت های علمی و کسب و کار بین المللی مدارس قرار دارند.

دانش آموزان دینامیک - اینها متنوع، با کیفیت بالا، رهبران جهانی متمرکز هستند، از طیف وسیعی از ملیت ها و صنایع. دانش آموزان به تنهایی و عمیق به تجربه EMBA جهانی، یادگیری از یکدیگر و همچنین از اعضای هیات علمی است.

فلسفه آموزشی - هر دو دانشکده ها از مکان های خود استفاده می کنند تا بر دوش کسب و کار در دو پایتخت بزرگ کسب و کار، جذاب سخنرانان مهمان و رهبران کسب و کار شوند. تمرکز بر تعامل در کلاس، اشتراک تجربیات و یادگیری مشارکتی است.

مزایای سازمان های حامی - دانشجویان در حین کسب مدرک تحصیلی خود ادامه می دهند. این به این معنی است که یادگیری جدید خود را در محل کار اعمال می کنند و تجربه حرفه ای خود را به کلاس می رسانند.

یک شهرت پیشرو - هر دو مدرسه دارای شهرت قوی هستند، در سراسر جهان شناخته شده و در تمام زمینه های کلیدی کسب و کار بسیار رتبه.

ضربه های شغلی


دانشجویان EMBA-جهانی حرفه ای جهانی هستند که مسئولیت های چالش انگیز و بین المللی را با مدیریت برنامه های درسی شدید و دقیق در لندن و کلمبیا- دو مدرسه کسب و کار جهانی طبقه بندی می کنند. آنها نشان دهنده جاه طلبی های استثنایی، روح پیشگام و نوآورانه و تعهد برای تبدیل شدن به مردان و زنان کسب و کار برتر و تاثیر گذار در عرصه جهانی است.

دانش آموزان EMBA در طول این برنامه 20 ماهه تمام وقت مشغول به کار هستند و نقش خود را با استفاده از یادگیری، با تاثیر فوری و سهم ارزش برای شرکت خود، غنی می کنند.

این برنامه شامل کارگاه های آموزشی حرفه ای است که بر دانش آموزان در ارائه اطلاعات و مهارت های لازم برای کمک به توسعه استراتژی شغلی شخصی خود تمرکز می کنند.

دانش آموزان ممکن است به خدمات حرفه ای MBA اجرایی دسترسی داشته باشند اگر:

(الف) آنها در طول دوره برنامه بیکار می شوند یا
(ب) کارفرمای آنها آنها را برای دسترسی کامل به خدمات حرفه ای تأیید می کند

مخاطب هدف


EMBA-Global یک نوع خاص از اجرایی را جذب می کند: آنها استثنایی، بلندپروازانه، پیشگام، نوآورانه و با چشم انداز جهانی هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط London Business School »

این دوره Campus based
Start Date
می 2019
Duration
20 
پاره وقت
Price
126,000 USD
بودجه در دسترس است
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
می 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
می 2019
آخرین مهلت تقاضا

می 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date