توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی - MBA

مدرک کارشناسی ارشد مديريت بازرگانی (مديريت بازرگاني) با مدرک "اجرایی" و آموزش عالی و سازگار با دنیای کسب و کار است.

چالش ما این است که آموزش در یک جنبه سه گانه: مهارت های مدیریتی، مهارت های تحلیلی و آگاهی اجتماعی از سازمان هایی که در آن کار می کنیم. با MBA ما می خواهیم شما تور را از بخش های مختلف هر شرکت با هدف توسعه یک ذهنیت انتقادی، سازنده و پر جنب و جوش. ما می خواهیم سطح تحلیلی، آموزش برای پیاده سازی روند جدید و به دست آوردن «دانش» از نحوه ترکیب آنها برای ایجاد فرصت های جدید را بهبود ببخشیم.

علاوه بر این، MBA از طریق جلسات مختلف، کارگاه های آموزشی و بازدیدکنندگان، باعث می شود که دانشجویان ابتکارات خود را از ایجاد کسب و کار و تولید کسب و کار، تشویق به پرش به موقعیت فزاینده فعال که به باز شدن اقتصاد و یا مسئولیت های مدیریت در سازمان های مختلف.

برای توسعه این مدرک مدیریت کسب و کار، USJ دارای بیش از 100 شرکت مشارکتی از بخش های مختلف و یک کارمند آموزشی است که به طور نزدیک با این شرکت ارتباط دارد، که به دانش آموز اجازه می دهد تا از طریق تجارب شخصی، چگونه با روز به روز در محیط آشنا شود کار

علاوه بر این، از طریق Grant شرکت و از طریق موافقت نامه های USJ ، تامین مالی کارشناسی ارشد تا 100٪ از ثبت نام ممکن است مجاز باشد.

علاوه بر این، دانشجویان می توانند از تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های اروپایی شرکت کنند تا بتوانند آموزش خود را در سطح بین المللی انجام دهند.

چرا در Universidad San Jorge ؟

 • از آنجا که مطالعات ما رسمی هستند.
 • از آنجا که ارتباط با پرسنل آموزش و پرورش نزدیک و پویا خواهد بود.
 • از آنجا که شما در یک منطقه حرفه ای متعهد خواهید شد.
 • از آنجا که شما پروژه های واقعی را توسعه خواهید داد.
 • از آنجا که شما متخصصان و متخصصان در زمینه ها را ملاقات خواهید کرد.
 • از آنجا که شما یک رویکرد تجربی در محیط حرفه ای واقعی خواهید داشت.

ماژول ها

ماژول

تایپ کنید

اعتبارات

مدیریت سازمان

اجباری

9

مالی و کنترل

اجباری

9

مدیریت بازرگانی، بازاریابی و ارتباطات

اجباری

7

مدیریت عملیات

اجباری

6

مدیریت و توسعه مردم

اجباری

6

نوآوری و پروژه ها

اجباری

3

شرکت و جهانی سازی

اجباری

6

تمرینات خارجی

اختیاری

8

آغاز تحقیقات در علوم اجتماعی

اختیاری

8

پروژه استاد نهایی

اجباری

6

مجموع:

68

تواناییها و ظرفیتهای

مهارت های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - MBA

 • آموزش حرفه ای ها در زمینه مدیریت و مدیریت کسب و کار در مناطق مختلف خود، بر اساس انتقال موثر دانش، روش ها و تکنیک های مدیریت، و ترکیب روند و خطوط توسعه جامعه اطلاعات جاری آموزش برای کار در نقش ها و محیط های مختلف.
 • برای توسعه در دانش آموزان یک ذهنیت استراتژیک سازگار با محیط های در حال تغییر که در حال حاضر سازمان ها در حال توسعه هستند.
 • در هر دانش آموز، شایستگی ها، توانایی ها و نگرش های مدیر را در نظر بگیرید و آنها را با توجه به حوزه ی دانش که در آن تشکیل می شود مشخص کنید.
 • ظرفیت را برای پیاده سازی فن آوری اطلاعات و ارتباطات جدید و همچنین روش های کار جدید برای بهبود مدیریت دانش و سطح رقابتی سازمان توسعه دهیم.
 • در شرکت کنندگان، اخلاق حرفه ای و دیدگاه مأموریت اجتماعی شرکت را توسعه دهیم.

شیوه های

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - MBA

به منظور کسب دانش مبتنی بر عمل واقعی و توسعه مهارت های به دست آمده از طریق انجام مسئولیت پذیری فعالیت های حرفه ای، Universidad San Jorge ، ضروری است که دانش آموزان خود را با تمرین در زمینه حرفه ای، با آموزش در زمینه حرفه ای، ارزیابی آن به لحاظ علمی به عنوان بخشی از فرآیند یادگیری.

این هدف به دنبال پارامترهای اساسی فرایند بولونیا و منطقه آموزش عالی اروپا است و به تعریف USJ پاسخ می دهد تا با نیازهای محیط اجتماعی و کسب و کار مطابقت داشته باشد.

سیستم کارآموزی در شرکت های Universidad San Jorge شرکت شرکت در آموزش فارغ التحصیلان آینده را تشکیل می دهد که به ارائه مهارت هایی می پردازد که تمرین های حرفه ای در شکل گیری دانشجویان و تسهیل یکپارچگی شرکت و دانشگاه بیشتر می شود.

خدمات کارآموزی Universidad San Jorge اقدامات داوطلبانه و اقدامات اجباری را مدیریت می کند. در سال تحصیلی 2018-2018، خدمات بیش از 2000 کارآموزی را در شرکتهای دانش آموزان Universidad San Jorge که دانشجویان همه نمرات و استادان آن حضور داشتند.

به همین ترتیب، از طریق Grant Business و از طریق موافقتنامه های USJ -Companies، تامین مالی کارشناسی ارشد تا 100٪ از ثبت نام ممکن است مجاز باشد.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی
آخرین به روز رسانی May 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 3, 2019
Duration
تمام وقت
Price
7,620 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 3, 2019
End Date
جولای 3, 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 3, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
جولای 3, 2020