M.Sc. مدرک مدیریت جهانی کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

برنامه:

M.Sc. در مدیریت تجارت جهانی

مدت زمان:

یک سال

دسترسی:

این پیشنهاد در دسترس همه دانش آموزان بالقوه مطابق معیار ورود است:

 • مدرک BA در هر رشته یا BHMS
  دیپلم PG، یا گواهی فارغ التحصیل RGU در مدیریت کسب و کار بین المللی مهمانداری
 • مهارت های زبان انگلیسی حداقل سطح معادل IELTS 6.0

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار جهانی به دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس می باشند، با تجربه یا بدون تجربه حرفه ای طراحی شده است. این درک مدیریت اقتصادی و انسانی در محیط جهانی و سریع در حال حاضر را درک می کند. این آموزش سطح بالایی و نوآورانه ای را فراهم می کند تا دانش آموزان بتوانند مهارت ها و نظم و انضباط را برای مدیران در بخش خدمات یا طیف وسیعی از صنایع دیگر بدست آورند.

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار جهانی شامل تدریس فشرده و تدریس 6 ماهه در محوطه دانشگاه BHMS در لوسرن، سوئیس و یک ترم دوم است که طی آن دانشجویان پروژه تحقیقاتی خود را / پایان نامه تحویل خواهند گرفت. در طول این ترم دوم، دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که یک کارآموزی در سوئیس یا خارج از کشور را انجام دهند و تجربیات ارزشمند خود را به نمایه خود اضافه کنند. این جایزه توسط دانشگاه رابرت گوردون انگلستان تایید شده است. بنابراین دانش آموزان در محیط سوئیس یاد می گیرند که شهرت جهانی خود را در صنعت مهمان نوازی حفظ می کند و جایزه نهایی را از یکی از دانشگاه های با درجه بالا بریتانیا دریافت می کند که BHMS دارای رابطه طولانی مدت است.

BHMS عضو گروه آموزشی آموزش بنیادین مدارس است، که در سال 1928 تأسیس شد و مأموریتش ارائه آموزش بزرگسالان برای افرادی است که تمایل به موفقیت دارند. دانشکده بنیادت یکی از بزرگترین سازمان های آموزشی خصوصی در سوئیس است و هر ساله بیش از 15،000 دانش آموز کامل و نیمه کار را آموزش می دهد. دانش آموزان از یک استاد اختصاصی یاد می گیرند که علاوه بر مدارک تحصیلی خود، دانش و تجربه در زمینه های مهمان نوازی و کسب و کار را به ارمغان می آورد. این تضمین می کند که آنچه در کلاس آموخته می شود معاصر است و می تواند در یک محیط تجاری روزانه در شرایط واقعی واقع شود.

هدف این برنامه

کارشناسی ارشد در مدیریت جهانی مدیریت کسب و کار دانش دانش آموزان را در زمینه موضوعات و تحولات موجود در دنیای کسب و کار بین المللی توسعه می دهد. این امر به فارغ التحصیلان اجازه خواهد داد تا کار را در طیف وسیعی از صنایع شروع یا افزایش دهند. دانش آموزان از طريق انواع مدرسان و مدرسين کارآموزي به موارد زير آموزش مي دهند:

 • ابتکار عمل و مسئولیت را بپذیرید
 • حل مشکلات در روش های خلاقانه و نوآورانه
 • تصمیم گیری در شرایط چالش برانگیز
 • ادامه تحصیل به طور مستقل و حرفه ای ادامه دهید
 • به طور موثر با همکاران و مخاطبان گسترده تر در رسانه های مختلف ارتباط برقرار کنید.

این برنامه به دانشآموزان آموزش عالی دانشگاهی ارائه می دهد و اگر تصمیم بگیرد که کارآموزی مهمان نوازی در سوئیس، مهارت های فنی حرفه ای و مهارت های قابل انتقال که در هر شغلی آینده ارزشمند باشد، ارزشمند خواهد بود. این ارزش و اعتبار قابل توجهی را با کارفرمایان در سراسر جهان دارد.

دانش آموزان سیستم های خدمات غذایی، طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مدیریت کسب و کار، زبان های خارجی و مهارت های رهبری را به نام برخی از رشته های دانشگاهی می آموزند. در طول برنامه، فضاهای سوئیس مانند نظم و انضباط، موقت، اخلاق و بهداشت، تشویق می شوند، زیرا آنها بسیار ارزشمند هستند.

قرار دادن صنعت پرداخت در سوئیس

بسته به تجربه قبلی دانش آموزان، مهارت های زبان و حرفه ای بودن، در طول مرحله دوم، برنامه های مختلفی در زمینه های عملکردی مهم صنعت مهمان نوازی می تواند باشد. این دانش آموزان را با تجارب صنعت خدمات ارزشمند و مهارت های قابل انتقال، که برای بسیاری از بخش های صنعت حیاتی است، فراهم می کند.

حقوق و دستمزد آموزش در صنعت در سوئیس، مذاکره بین انجمن کارفرمایان و اتحادیه کارکنان، در حال حاضر در حداقل مقدار CHF 2'396 در ماه ناخالص است. از این دستمزد، دانش آموزان باید برای اتاق، هیئت مدیره و مالیات پرداخت کنند. متوسط درآمد خالص در هر ماه از 1300 CHF به 1'400 متغیر است.

دوره تایمز

دوره های آموزشی برگزار می شود:

دوشنبه تا جمعه از 09:00 تا 12:00 و از ساعت 14:00 تا 17:00، دوره های شنبه ممکن است در برخی شرایط از ساعت 11:00 تا 17:00 ارائه شود.

دوره های حرفه ای ممکن است در زمان های مختلف بسته به موضوع برگزار شود:

دوشنبه تا جمعه از 09:00 تا 14:00 یا از 15: 30-20: 30.

دانش آموزان باید حداکثر تا 20 ساعت تکالیف و خواندن مقدماتی را در هفته انجام دهند.

محتوای دوره

سمینارهای تخصصی

به عنوان بخشی از برنامه خود، M.Sc. دانش آموزان فرصت دارند تا در یک سمینار مباحث اختصاص یافته که بیش از 2-3 روز در طول یک هفته تعطیل برگزار می شود شرکت کنند. برنامه سمینار شامل سخنرانان صنعت و یک تور گشت و گذار در صنعت است. دانش آموزان پس از اتمام گواهی دریافت می کنند.

 • بخش آبگرم و سلامتی
 • مارک های لوکس و مدیریت خدمات
 • بازاریابی ورزشی و رویدادها

هر دوره سمینار تخصصی شامل 15-20 ساعت سخنرانان مهمان، تورهای صنعتی و برنامه های عملی است. گواهینامه تکمیل در پایان ترم تحصیلی صادر می شود.

پروژه تحقیقاتی / پایان نامه

دانش آموزان ملزم به انجام پروژه تحقیقاتی سنگین یا پایان نامه در ترم دوم خود، همراه با یک کارآموزی اختیاری برای تکمیل اعتبارات کارشناسی ارشد خود هستند. این اجازه می دهد تا دانش آموزان برای توسعه و ارائه یک تحقیق جامع و انتقادی در مورد موضوع مهمان نوازی انتخاب خود را.

محل

لوکزنه سوئیس

مصرفی

فوریه، مه، آگوست و نوامبر. لطفا برای دریافت فرصت های بعدی با دفتر پذیرش BHMS تماس بگیرید.

تعطیلات

برنامه ریزی شده با توجه به برنامه تعطیلات BHMS، و می تواند از وب سایت BHMS تحت "تقویم مدرسه" دانلود شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. اطلاعات محدود