MBA، دانشگاه هاوایی، دانشگاه ویتنام

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

دانشگاه هاوایی، کالج تجاری شیدلر، برنامه اجرایی خود را در سطح اول قرار داده است که آموزش، هدایت و آمادگی مدیران ارشد ویتنام را که می خواهند مهارت های رهبری و مدیریت خود را ارتقاء دهند، ارائه می دهد. این به عنوان VEMBA شناخته می شود (Executive MBA MBA). VEMBA هانوی اولین گروه خود را در سال 2001 آغاز کرد و در سال 2007 به HCMC گسترش یافت.

وب سایت: http://shidler.hawaii.edu/vemba

این برنامه 21 ماهه برنامه اجرایی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در هانوی یا هوشی مین سیتی ویتنام برای حفظ موقعيت مديريت تمام وقت در حين کسب مدرک تحصيلی خود، شرکت کنند. دانش آموزان از برنامه درسی یکپارچه و مدرن که شامل رشته های کسب و کار هسته ای با شیوه های پیشرفته کسب و کار از جمله نوآوری و کارآفرینی، مدیریت فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیکی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت ثروت و نام تجاری است، یاد می گیرند. تمام کلاسها در ویتنام با تحصیلات تابستانی انتخابی در دانشگاه هاوایی در Manoa در هونولولو، هاوایی، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه، پروژه کسب و کار Practicum است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در مشاوره واقعی زندگی شرکت کنند.

MBA برای مدیران در برنامه ویتنام قبلا ثابت کرده است که بسیار موفق در پیشرفت بسیاری از حرفه ای فارغ التحصیلان در 18 سال گذشته در ویتنام. با بیش از 700 فارغ التحصیل که دارای موقعیت های کلیدی کسب و کار در تمام بخش های اقتصادی در ویتنام و در سراسر جهان، MBA برای مدیران در ویتنام ارائه می دهد یکی از با ارزش ترین شبکه های کسب و کار.

بنابراین، با درجه خود از دانشگاه هاوایی، فارغ التحصیلان MBA برای مدیران در ویتنام می توانند نشان دهند که اعتماد به نفس و مهارت های خود را برای رقابت برای مقامات اجرایی بالا، نه تنها در ویتنام، بلکه در هر نقطه از جهان، نشان می دهند.

برخی واقعیات:

 • این تنها برنامه معتبر AACSB ارائه شده در ویتنام است. AACSB در سال 1916 در ایالات متحده تاسیس شد تا اعتباربخشی را به مدارس تجاری ارائه دهد. اعضای بنیانگذار آن عبارتند از دانشگاه کلمبیا، دانشگاه کرنل، دانشگاه هاروارد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه ایلینوی، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه ییل و دیگر دانشگاههای معتبر ایالات متحده. شناخته شده است که کمتر از 5 درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان این اعتبارنامه نخبگان را حفظ می کنند. همه اعضای انجمن معتبر نیستند.
 • در سال 2018، اخبار ایالات متحده
 • دانشگاه هاوایی در Manoa در بزرگترین رتبه دانشگاهی دانشگاه های جهانی که توسط مرکز رتبه بندی دانشگاه جهانی برای دوره 2018-2019 اجرا شده بود، 306 از 18000 دانشگاه در سراسر جهان رتبه بندی کرد. این رتبه فوق العاده UH-Manoa را در 1.7٪ از دانشگاه های سراسر جهان قرار می دهد. دانشگاه هاروارد در رتبه اول قرار گرفت و به دنبال آن، دانشگاه استنفورد در شماره 2 و موسسه فناوری ماساچوست در شماره 3.

دو محل آموزش در ویتنام هانوی و شهر هوشی مین هستند. شما همچنین می توانید دو دوره تابستانی در هونولولو، هاوایی، ایالات متحده آمریکا مطالعه کنید.

کلاس درس: سوئیت 312، طبقه 3، دفتر مرکزی، برج C، N04 - مجتمع UDIC، خیابان Hoang Dao Thuy، منطقه Thanh Xuan، هانوی، ویتنام

ایمیل: embaha@hawaii.edu | تلفن: 84 24 7304 2688 | تلفن: 84 (0) 947 552 688

اهداف آموزشی برای MBA

 • نشان دادن و اعمال دانش از زمینه های کاربردی کسب و کار (بهترین روش های کسب و کار)
 • به صورت مکتوب و سخنرانی های شفاهی و کار گروهی ارتباط برقرار کنید
 • درک و اعمال مهارت های مدیریتی به محیط کسب و کار آسیا-اقیانوس آرام
 • شناسایی و تجزیه و تحلیل مسائل اخلاقی و قانونی پیچیده
 • درک اثرات فناوری بر کسب و کار را نشان دهید

ویژگی های برنامه

 • به شدت رتبه بندی شده است - دانشگاه هاوایی کالج تجاری شیدلر برای تخصص خود در مدیریت بین المللی شناخته شده است و در میان 25 مدرسه عالی فارغ التحصیل در ایالات متحده برای کسب و کار بین المللی توسط ایالات متحده آمریکا رتبه
 • AACSB معتبر - تنها برنامه آکادمیک AACSB معتبر در ویتنام است که اطمینان MBA با کیفیت بالا، مرتبط و بین المللی شناخته شده است.
 • دانشکده برتر - همه گروه ها در ویتنام توسط دانشگاه هاوایی، دانشکده هایی که به ویتنام سفر می کنند، به منظور ارائه آموزش و مطالب درس به صورت چهره به چهره آموزش داده می شود. هیئت علمی از انواع مختلف فرمت های آموزش تعاملی استفاده می کند و روش های طراحی شده برای مشارکت و مبارزه با رهبران کسب و کار با تجربه است.
 • آسیا و اقیانوس آرام تمرکز - پیشگام در میان مدارس کسب و کار ایالات متحده در کسب و کار بین المللی، دانشگاه هاوایی خود را از طریق تمرکز خود را در منطقه آسیا و اقیانوس آرام تمرکز دانش دانشکده کسب و کار Shidler تمرکز تحقیق در عمق دانش از مسائل آسیا و اقیانوس آرام و شیوه ها
 • شبکه گسترده فارغ التحصیلان - نزدیک به 30،000 فارغ التحصیل مدرسه کسب و کار دانشگاه هاوایی در 40 کشور جهان زندگی می کنند. برنامه اجرایی برنامه ویتنام در سالهای 2001 در هانوی از سال 2007 در شهر هوشیام فعالیت داشته است و یک شبکه بیسیم پایه ای را در سراسر ویتنام ایجاد کرده است.
 • برنامه انعطاف پذیر - کلاس های اجرایی MBA به راحتی در شب و در آخر هفته ها برنامه ریزی می شود تا حرفه ای های شلوغ بتوانند در کلاس شرکت کنند و همچنان کار تمام وقت را انجام دهند، در حالی که در 21 ماهگی به مدرک MBA دست یافته اند.
 • مکان مناسب - کلاس ها در امکانات مدرن در شهر هوشی مین و هانوی، مراکز عمده تجارت، مالی، فرهنگی و گردشگری در ویتنام برگزار می شود.
 • برنامه درسی دقیق - دانشکده و برنامه درسی که دانش آموزان را برای حل مشکلات پیچیده کسب و کار در یک محیط جهانی، به چالش می کشد، اعمال تفکر تحلیلی و استراتژیک قوی را به موضوعات پیچیده کسب و کار و توسعه مهارت های مدیریت پیچیده اعمال می کند.
 • دانشجویان اجرایی مختلف - شهروندان ویتنام و یا خارجی های خارجی که در ویتنام زندگی می کنند، می توانند با کلاس هایی که به طور متوسط ​​35 تا 40 دانش آموز از سراسر جهان با میانگین 5 تا 10 سال تجربه کار دارند، اعطا شود.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه