MBA، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

عمومی

شرح برنامه

MBA، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

استاد اجرایی مدیریت کسب و کار (MBA) در رشته شناخته شده بین المللی کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار است و management.The MBA با هدف توسعه رهبران کسب و کار در آینده است. آن را نزدیک رهبری مسئول موضوعی از نقطه شروع از خلاقیت، عملی و غنی اجتماعی و تمرکز به شدت در توسعه شخصی از شرکت کنندگان، از جمله مدیریت حرفه ای خود را.

به MBA با تمرکز بر رشته های یکپارچه از استراتژی کسب و کار و مدیریت تغییر، که منجر به یک پروژه مشاوره در دنیای واقعی و یک پروژه تحقیقاتی کسب و کار منحصر به فرد. گرینویچ MBA را می توان به چهار بخش متخصص متناسب با: خدمات مالی (از جمله بانکداری و بیمه)؛ خدمات عمومی (از جمله بهداشت، دولت های محلی و خدمات اورژانس). شرکت اجتماعی؛ و دریایی. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، شما را با یکی از موارد زیر فارغ التحصیل خواهد شد: استاد اجرایی مدیریت کسب و کار؛ استاد اجرایی مدیریت بازرگانی (خدمات مالی)؛ استاد اجرایی مدیریت بازرگانی (خدمات عمومی)؛ استاد اجرایی مدیریت بازرگانی (اجتماعی شرکت)؛ استاد اجرایی مدیریت بازرگانی (مدیریت دریایی).

به MBA شامل مربیگری اجرایی، کمک می کند که دانش آموزان به درک ارزش خود را در بازار و توسعه برنامه که بهترین پتانسیل حرفه ای خود را خواهد ساخت.

ما پاره وقت توسط برنامه آموزش باز پشتیبانی می شود در درجه اول در افرادی که در حال کار تمام وقت و نیاز به تعادل مطالعه با کار و خانه تعهدات است. آن را در استخدام آموزش باز، یک مدل یادگیری انعطاف پذیر است که با استفاده از مخلوطی از روش های مختلف مطالعه پشتیبانی می شود. آن را به دانش آموز در خانه (انگلستان و اتحادیه اروپا)، که نیاز به مطالعه حدود 12 ساعت در هفته بیش از کمی زیر سه سال باز است. حالت تمام زمان مطالعه به صفحه اصلی، اتحادیه اروپا و دانشجویان بین المللی باز است و در پردیس گرینویچ طی یک دوره 12 ماه به پایان رسید. دانشجویان مایل به انجام مطالعه منجر به مدیریت PGDip (که قبلا به نام DMS) باید برای MBA اجرایی (با آموزش باز پشتیبانی) اعمال می شود و درخواست جایزه خروج پس از 120 واحد.

محتوا

فضای کسب و کار و محیط زیست بین المللی کسب و کار (MBA) (10 واحد) استراتژی و تحول (MBA) (20 واحد) مدیریت زنجیره ارزش (MBA) (20 واحد) رهبری، توسعه شخصی و مدیریت حرفه ای (MBA) (15 واحد) یکپارچه استراتژیک کارگاه های آموزشی و شبیه سازی (MBA) (15 واحد) پروژه تحقیقاتی کسب و کار (MBA) (30 واحد) دو سال معتبر سابقه کار کسب و کار انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی - سطح 4 مدیریت مالی (MBA) (15 واحد) منابع انسانی و مدیریت اطلاعات (MBA) (15 واحد) مبانی روش تحقیق (15 واحد) تجزیه و تحلیل کسب و کار (MBA) کمک هزینه تحصیلی و (10 واحد) دانش آموزان ملزم به انتخاب 15 واحد از این لیست از گزینه.

حل خلاق مسئله و پروژه مشاوره (MBA) (15 واحد) حل خلاق مسئله و مشاوره پروژه (MBA: خدمات مالی بخش) (15 واحد) حل خلاق مسئله و مشاوره پروژه (MBA: عمومی بخش خدمات) (15 واحد) حل خلاق مسئله و پروژه مشاوره (MBA: بخش دریایی) (15 واحد) حل خلاق مسئله و پروژه مشاوره (مهمان نوازی) (15 اعتباری

شرایط ورود

متقاضیان باید:

درجه اول مربوط به خوب از یک دانشگاه شناخته شده است. PLUS حداقل دو سال تجربه کسب و کار. دانش آموزان تحصیل در یک زبان غیر از انگلیسی باید نمره IELTS 6.5 یا بالاتر و یا یک امتیاز معادل آن در دیگر سیستم تست زبان داشته باشد. روش دیگر، دانش آموزان می توانند از طریق دانشگاه برنامه گرینویچ بین المللی پیش کارشناسی ارشد 'را وارد کنید. فوق العاده، نامزدها با کمتر از معیارهای ورود مورد نیاز ممکن است در نظر گرفته شود موضوع را به یک مصاحبه و ارزیابی.

ارزیابی

دانش آموزان از طریق درسی، اوراق بهادار توسعه، امتحانات، گزارش مشاوره و یک پروژه تحقیقاتی مدیریت ارزیابی شده است.

شناخت حرفه ای

این برنامه عضویت مؤسسهی مدیریت خبره را فراهم می کند.

گزینه های شغلی

فارغ التحصیلان ممکن است از پیشرفت در تمام زمینه های مدیریت دنبال کنند. کارفرمایان از فارغ التحصیلان ما شامل موبایل، بانکو سانتاندر، BT، ارنست و یانگ، MKB و ریتون.

آخرین به روز رسانی آوریل 2016

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... اطلاعات بیشتر

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. اطلاعات محدود
لندن , روچستر + 1 بیشتر کمتر