MBA آنلاین

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) افتخار دارد که برنامه MBA خود را در کلاس درس، آنلاین و ترکیبی از هر دو ارائه دهد:

 • دسترسی آنلاین به سرور یادگیری و منابع
 • دسترسی به هر بخش از جهان 24/7
 • اشکال موثر و شدید آموزش و پرورش.

برنامه ما بر برنامه درسی سنتی MBA متمرکز شده و تعادل خوبی در دوره های کیفی و کمی دارد. دوره ها از منظر مدیریتی میانه و ارشد تدریس می شوند و مهارت ها، دانش و بینش ها را توسعه می دهند که تغییر را از تخصص های عملکردی به رهبری استراتژیک متمرکز می کنند. شرکت کنندگان در کنار ابزارهایی که می توانند بلافاصله در یک محیط کاری فعلی مورد استفاده قرار گیرند، پایه های جامع را دریافت می کنند. هدف ما آماده سازی یک رهبر صالح و محترم است که می تواند با چالش های آینده مواجه شود.

ما در حال تلاش برای بهبود مستمر و برتری در مدرسه MBA ما هستیم. ما آنچه انجام می دهیم ارزیابی می کنیم و اندازه گیری می کنیم که ما در رسیدن به اهدافمان موثر است. ما دارای هیات علمی و کارکنانی هستیم که به ConcordiaUA اختصاص یافته و با موفقیت هر دانش آموز نگران هستند.

اعتباربخشی FIBAA

در تاریخ 6 ژوئیه 2018، برنامه MBA در Ukrainian-American Concordia University به مدت 7 سال دیگر توسط بنیاد اعتباربخشی اداره تجارت بین المللی (FIBAA) مجددا تأیید شد، که به شدت در محافل تجاری و تجاری دانشگاهی مورد توجه قرار گرفته است. هدف از FIBAA ارتقاء کیفیت و شفافیت در آموزش و پرورش و علم است با دادن گواهینامه های کیفیت به برنامه های آموزشی و موسسات آموزشی در زمینه های آموزش عالی و ادامه تحصیلات حرفه ای. این واقعیت که ConcordiaUA دریافت این اعتبار نامه را امضا از بالاترین کیفیت برنامه MBA خود است. مزایای عملی که فارغ التحصیلان MBA می توانند دریافت کنند، از جمله افزایش فرصت های اشتغال و ادامه تحصیل در اروپا و ایالات متحده است.

دانشجویان MBA واجد شرایط مدارک تحصیلی دوگانه می باشند

- دو مدرک کارشناسی ارشد با دانشگاه ایالتی Koblenz-Landau - MBA، مدیریت بین المللی، کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات (عمده در کارآفرینی، مدیریت فناوری و نوآوری)

href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/universitat-koblenz-landau/

- مدرک دوگانه MBA (با تعدادی از تخصص ها)

با همکاران ما Concordia University ویسکانسین / Ann Arbor href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/cuw/

- دو مدرک کارشناسی ارشد با دانشگاه مدیریت ایمنی شغلی (UOSM) در Katowice (لهستان) - MBA، مدیریت بین المللی، مدیریت پروژه و روانشناسی در تجارت بین المللی href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners / دانشگاه ها / دانشگاه های حرفه ای ایمنی مدیریت در کاتویچ /

برنامه های دوگانه در ConcordiaUA:

 • دانشگاه مینه سوتا Crookston (ایالات متحده آمریکا)
 • دانشگاه کوبلنز-لاندو (آلمان)
 • دانشگاه مدیریت ایمنی شغلی در Katowice (لهستان)
 • دانشگاه Concordia ویسکانسین / ان آربور (ایاالت متحده آمریکا)

برنامه های Exchange در ConcordiaUA:

 • دانشگاه کنکوردیا - ویسکانسین / ان آربور
 • دانشگاه تیر (آلمان)
 • دانشگاه علوم کاربردی کرمز (آلمان)
 • دانشگاه مدیریت وارنا (بلغارستان)
 • ریچموند بین المللی دانشگاه آمریکایی (لندن، انگلستان)

به برنامه های ConcordiaUA خوش آمدید!

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی July 23, 2018
این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date