توضیحات رسمی را مطالعه کنید

عمیق، در حال شیفت در رقابت های جهانی

با افزایش سریع در حال ظهور مگا بازارها و اقتصاد جهانی به طور فزاینده یکپارچه، امروز رقابت های جهانی است که تحت یک تغییر عمیق.

تغییر رهبری برای مزیت رقابتی جهانی

روشن است که به سادگی مشاهده و پاسخ به تغییر است کافی suffi است. در عوض، شرکت فعالانه باید شروع تغییر برای ایجاد مزیت رقابتی بیش از رقبای خود. چنین طرح از طبیعت یکپارچه متقابل کارکردی به عنوان حرکت کاربردی قطع به سختی می تواند منجر به مزیت رقابتی هستند. بنابراین رقابت جهانی امروز مستلزم یک استخر انتقادی از مدیران جهانی است که می تواند کار در سراسر مرزهای عملکرد کسب و کار و بسیج کسب و کار خود را به عنوان یک کل یکپارچه.

چرا MBA از IUJ

MBA ما قرار می دهد اولویت در زندگی حرفه ای کسب و کار خود را. گذرنامه به فرصت های شغلی خود را انتخاب، شرکت های برتر استخدام IUJ گزارشها. پشتیبانی از یک شبکه جهانی از فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی در سطح جهانی، جوامع منطقه ای، شرکت های چند ملیتی و دولت. انتقال به مشاغل مدیریت هیجان انگیز در: امور مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات، منابع انسانی، حسابداری، عملیات، مشاوره، مدیریت عمومی و بیشتر ...

 • ما تنها مدرسه کسب و کار در ژاپن در واحد اطلاعاتی اکونومیست معتبر "بالا 100 B-مدارس جهان" رتبه بندی برای 8 سال متوالی گنجانده شود.
 • ما یک دانشکده در سطح جهانی با تجربه کسب و کار گسترده ای که در حال همکاری با محلی، منطقه ای، ملی و شرکت های چند ملیتی برای تحقیق و پروژه های مبتنی بر کلاس.
 • تجربه واقعی از تنوع فرهنگی در تمام کلاس
 • در حال حاضر حدود 40 شرکای تبادل در سراسر جهان، از جمله مدارس در ایالات متحده، اروپا، و آسیا است.
 • برنامه های زبان های برجسته برای هر دو زبان انگلیسی و مهارت های ژاپنی
 • دولت از هنر، E-آزمایشگاه
 • همه که در یک دانشگاه مقیم، در قلب ژاپن برف زیبا کشور.

MBA - ساختار برنامه - برنامه درسی

IUJ MBA بر "اهرم در حال ظهور آسیا برای مزیت جهانی است." این ارائه دانش، مهارت و طرز فکر مورد نیاز برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در اقتصادهای به سرعت در حال رشد در جهان است. این برنامه طراحی شده است را به دانش آموزان طیف گسترده ای از تجربه و دانش مناسب برای مشاغل آینده خود است. 1-سال پیگیری و 2 سال پیگیری وجود دارد در برنامه MBA و آنها طراحی شده اند به ارائه بالاترین سطح از مهارت های مدیریت کسب و کار در چهارچوب زمانی مناسب ترین.

1-سال MBA است به طور انحصاری در توسعه مهارت های مدیریت یکپارچه برای رهبران کسب و کار منطقه ای و جهانی فردا متمرکز شده است. این برای کسانی که با حداقل 5 سال سابقه کار با شرکت حمایت خود است، و خواهد شد که بازگشت برای کمک به شرکت خود را بیشتر جهانی.

مورد نیاز برای دریافت مدرک IMBA (1 سال TRACK)

حداقل شرایط مورد نیاز عبارتند از:

 1. اقامت سه مدت در اصل
 2. در مجموع حداقل سی و هشت (38) اعتبار
 3. قابل قبول گزارش تحقیقات یا پایان نامه کارشناسی ارشد (درجه + B و یا بهتر)
 4. مجموع معدل حداقل 3.00

به MBA 1-سال مسیر به عنوان یک زمان کامل طراحی، برنامه مسکونی، 12 ماه (سه دوره و یک دوره تابستان) برای اتمام درجه مورد نیاز است. مطالعه قبلی در سایر موسسات می کند 12 ماه نیاز مسکونی برای مدرک MBA را کاهش نمی دهد.

این دوره ها به پنج دسته تقسیم ذکر شده در زیر و دانش آموزان مورد نیاز برای تکمیل حداقل 38 اعتبارات با توجه به هر گروه.

IUJ دانش آموزان تنوع

دانشگاه بین المللی ژاپن از نزدیک به 400 دانش آموز در سطح کارشناسی ارشد از هر سال بیش از 45 کشور است. از آنجا که IUJ در ییلاق زیبا از ژاپن واقع شده، ما یک، چند فرهنگی، چند قومی، محیط زیست دانشگاه چند مذهبی پر رونق است که هر یک از دانش آموزان ما با حساسیت فرهنگی و بینش مورد نیاز را برای رهبری یک شرکت جهانی فراهم می کند.

پس از 30 سال، IUJ حال حاضر بیش از 3000 فارغ التحصیلان زندگی و کار در بیش از 100 کشور در سراسر جهان. بنابراین، در هر نقطه در جهان است که شما علاقه مند به عامل کسب و کار خود، و یا ایجاد مشارکت قوی هستند، آن است که بسیار محتمل است که فارغ التحصیل IUJ وجود خواهد داشت به همکاری با تلاش های خود را.

پروژه های تیم

برنامه های ما فرصت ایده آل برای گرفتن مسئولیت رهبری از طریق پروژه های تیم در سراسر بسیاری از دوره های ما فراهم می کند. از طریق کار با همکاران بین المللی در مورد چالش مورد و همچنین پروژه های کسب و کار واقعی، همه شرکت کنندگان در برنامه IMBA ما بینش های جدیدی را چگونه به طور موثر منجر متقابل کارکردی، تیم های جهانی به دست آورید. علاوه بر این، هر دانش آموز خواهد شد به روش های جدید فکر و تجزیه و تحلیل مواد ارائه به منظور ایجاد راه حل های موثر به پروژه البته همراه با همکاران خود قرار گرفته است.

تعامل با دانشجویان بورس از کسب و کار بالا مدرسه در سراسر جهان

دانشگاه بین المللی ژاپن همکاری مداوم با بسیاری دیگر از مدارس کسب و کار در سطح جهانی در سراسر جهان. از چین و هند، به ایالات متحده، اروپا و استرالیا، هر سال مدرسه کسب و کار ما دانش آموزان مبادله بین المللی از سراسر جهان به ما پردیس استقبال می کند.

دوره های تابستانی کپ استون

دوره های کپ استون نشان دهنده نهایی، بسته بندی تا دوره برای برنامه IMBA. گرفته شده در قبل از فارغ التحصیل ماه های تابستان، آنها عناصر از دوره های متعدد در حال حاضر تکمیل برای رسیدگی به مسائل مدیریتی به موقع و چالش از اهمیت رقابتی در اختیار دارد. دوره های کپ استون معمولا دوره یک اعتبار و موضوعات ممکن است از سالی به سال دیگر متفاوت است، refl ecting مسائل در حال ظهور رقابت جهانی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط International University of Japan »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
3,400,000 JPY
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
سپتامبر 1, 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 1, 2020