MBA اجرایی جهانی (GEMBA)

عمومی

3 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه مدولار جهانی MBA اجرایی INSEAD (GEMBA) در پردیس های کاملاً یکپارچه در سه منطقه اروپا (فرانسه) ، آسیا (سنگاپور) و خاورمیانه (ابوظبی) برگزار می شود. GEMBA از طریق یکی از دانشکده های معتبر و چند فرهنگی جهان ، سریعاً از 14 تا 17 ماهه به صدر اعظم می رسد.

هر کلاس دارای تنوع بی نظیری از ملیت ها و سوابق کاری است و شرکت کنندگان را قادر می سازد از یکدیگر بیاموزند و یک شبکه نزدیک و در عین حال در سطح جهانی توزیع کنند. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد برنامه توسعه رهبری (LDP) است که شامل یک برنامه طولانی از مربیگری گروهی ، ارزیابی های 360 درجه و فعالیت های تیمی است که به منظور ایجاد سبک رهبری که برای شما معتبر است طراحی شده است ، بنابراین پیشرفت شغلی خود را حتی بیشتر تسریع می کنید .

مزیت GEMBA

بسیار مرتبه ای و جهانی شناخته شده است

هر دو INSEAD Global EMBA (GEMBA) و Tsinghua- INSEAD EMBA (TIEMBA) توسط Financial Times (2018) در صدر جهان قرار دارند.

تمرکز منحصر به فرد بر رهبری

برنامه توسعه رهبری ما در طول برنامه اجرا می شود ، و همراه با مهارت های رهبری خود را نشان می دهد.

یادگیری از طریق تنوع

بر خلاف سایر مدارس ، INSEAD فرهنگ ملی غالب ندارد. این ما را قادر می سازد تا تنوع را به یک ابزار یادگیری قدرتمند تبدیل کنیم.

جهانی ، شدید و کارآمد

GEMBA با توجه به انتخاب شما در شروع دانشگاه ، فقط 51 تا 60 روز به دور از کار در مدت زمانی 14 تا 17 ماه نیاز دارید ، بسته به انتخاب شما برای شروع کار دانشگاه ، GEMBA یکی از کارآمدترین مسیرها برای کسب مدرک برتر است.

Tsinghua- MBA اجرایی INSEAD (TIEMBA)

دانشگاه بین المللی Tsinghua با درجه دو Tsinghua- INSEAD (TIEMBA) با همکاری یکی از دانشگاه های بزرگ جهان در پکن ، دانشگاه Tsinghua ، گزینه دیگری را برای مدیران با تجربه فراهم می کند. این برنامه منحصر به فرد باعث ایجاد درک عمیق از تجارت در چین ، از منظر بین المللی و داخلی ، که می تواند برای سایر بازارهای نوظهور در سراسر جهان نیز اعمال شود.

عناصر عملی

آموزش مدیریت همه چیز در مورد نظریه و عمل در مورد پل زدن است. این به ویژه در برنامه GEMBA ما صادق است که شرکت کنندگان میان کلاس و دنیای واقعی متناوب هستند. در حالی که روشهای یادگیری ما کاملاً در تئوری مبتنی است ، آنها بر یادگیری عملی و بینش عملی تأکید دارند.

مقاله های پیاده سازی

شركت كنندگان ملزم به انتخاب 2 دوره اصلی یا دوره های انتخابی هستند كه در آن مقاله ای برای اجرای مقاله بنویسند ، و از طریق دوره های آموزشی تا موضوعات عملی و مشكلات پیش روی آنها بنویسند.

تبادل همکار

به عنوان بخشی از برنامه توسعه رهبری ما (LDP) ، هر یک از شرکت کنندگان این فرصت را دارند که مدتی را در محوطه سازمان مشارکت کننده خود بگذرانند. این مبادلات ساختاری فرصتی عالی برای یادگیری از شیوه های تجاری و زمینه های دیگران فراهم می کند. شرکت کنندگان بازخورد یکدیگر می دهند و این مؤلفه را در مقاله بازتاب خود در LDP درج می کنند.

شبیه سازی کسب و کار Capstone

یک شبیه سازی قدرتمند مبتنی بر رایانه به شرکت کنندگان امکان می دهد مهارت های انضباطی خود را در یک بازی تجاری رقابتی و بسیار واقع گرایانه به کار گیرند. نتایج رقابتی توسط بازارهای شبیه سازی شده ارزیابی می شود.

پروژه نهایی

پروژه نهایی شرکت کنندگان را ملزم می کند تا ضمن کار بر روی فرصت های واقعی برای اجرای برنامه پس از برنامه ، محتوای دوره را به کار گیرند. پروژه ها حتی می توانند توسط شرکت حمایت مالی شوند.

128284_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgسلام / عدم پخش

پذیرش

ما به دنبال مدیران باتجربه و با کنجکاوی روشنفکری و تمایل به یادگیری و به چالش کشیدن خود در یک برنامه علمی دقیق هستیم. ما از برنامه های مختلف در سراسر جهان صرف نظر از نژاد ، مذهب ، جنسیت یا وضعیت مالی استقبال می کنیم و هدف ما ساختن کلاس باکیفیت ، هیجان انگیز ، پویا و متنوع است.

سالانه یک بار مصرف GEMBA وجود دارد که به سه بخش منطقه ای تقسیم می شود ، که شامل 210 شرکت کننده است و در کل بیش از 50 ملیت را شامل می شود. روند پذیرش EMBA برای کلیه متقاضیان GEMBA یکسان است ، خواه برای درخواست آسیا ، خاورمیانه یا بخش اروپا اقدام کنند. با این حال ، مهلت برنامه با شروع بخش ها در تاریخ های مختلف متفاوت است.

آیا برای چالش آماده اید؟

GEMBA صرفاً یک دوره کار فشرده نیست. این یک تجربه گسترده همه جانبه است: یک تعهد اساسی که باید در طی ماههای متمادی پایدار باشد. قبل از شروع فرآیند پذیرش EMBA ، لطفاً توجه داشته باشید که باید بدون استثناء در تمامی ماژول ها - و همچنین تکمیل حجم قابل توجهی از کار بین ماژول ها - شرکت کنید و آماده کنید.

معیارهای پذیرش

ما چهار معیار پذیرش EMBA داریم که همگی دارای اهمیت برابر هستند:

رهبری اثبات شده

INSEAD به دنبال متقاضیانی است که می توانند پتانسیل خود را به عنوان رهبر نشان دهند. ما هنگام ارزیابی برنامه شما تجربه حرفه ای و عملکرد گذشته شما را در نظر خواهیم گرفت. شرکت کنندگان در کلاس فعلی ما به طور متوسط 13 سال سابقه کار و حداقل سه سال در نقش مدیریت مسئولیت تیم ها و / یا پروژه ها دارند.

ظرفیت علمی

GEMBA INSEAD فشرده ، سختگیر و چالش برانگیز است. شما باید یک پایه علمی سالم داشته باشید: لیسانس لیسانس یا معادل آن از یک دانشگاه یا دانشگاه شناخته شده (اگرچه در شرایط استثنایی ، ممکن است ما از این شرط خودداری کنیم).

چشم انداز بین المللی

ما متقاضیان را با حساسیت متقابل فرهنگی و چشم انداز بین المللی جذب می کنیم. متقاضیانی را در نظر گرفته ایم که در خارج از کشور زندگی کرده اند ، کار کرده و یا در خارج از کشور تحصیل کرده اند و یا برای شرکت های بین المللی یا در سطح بین المللی با مشتری ، تامین کننده یا سایر ذینفعان کار می کنند.

توانایی کمک

ما به دنبال کاندیداهایی هستیم که تمایل آشکاری برای رشد فکری چه در کلاس و چه از طریق کار روی پروژه های گروهی نشان دهند. از شرکت کنندگان انتظار می رود که با مشارکت فعالانه شرکت کنند و بینشهایی را که در طول تجربه های حرفه ای و شخصی خود بدست آورده اند به اشتراک بگذارند.

تاریخ و مهلت

در حالی که ما مهلت داریم ، ما برنامه ها را به صورت نورد پذیرفته می کنیم ، یعنی به محض ارسال ، ما پردازش برنامه شما را شروع خواهیم کرد. با این حال ، توصیه می کنیم هر چه سریعتر اقدام کنید ، به ویژه اگر قصد درخواست بورس تحصیلی را دارید.

بخش آسیا بخش خاورمیانه بخش اروپا
دور 1 17 ژانویه سال 2020 15 فوریه 2020 01 مارس 2020
دور 2 06 مارس 2020 11 آوریل 2020 10 مه 2020
دور 3 24 آوریل 2020 13 ژوئن 2020 12 ژوئیه 2020
دور 4 05 ژوئن 2020 08 آگوست 2020 06 سپتامبر 2020

هزینه ها و هزینه های MBA اجرایی (GEMBA)

این برنامه بسته به بخشی که به آن ملحق می شوید در قالب دانشگاهی در پردیس اروپا ، پردیس آسیا و پردیس خاورمیانه صورت می گیرد. هر مسیری که انتخاب کنید ، در هر سه پردیس تحصیل خواهید کرد و به عنوان یک کلاس واحد برای نیمه دوم برنامه جمع می شوید. این کلاس در سنگاپور با هم فارغ التحصیل می شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. اطلاعات محدود
قلم زنی , سنگاپور , ابوظبی , سانفرانسیسکو + 3 بیشتر کمتر