MBA اجرایی - جهانی

عمومی

شرح برنامه

MBA اجرایی Henley - جهانی در یک برنامه کوتاه

 • شروع: اکتبر و مارس
 • مدت زمان: 21 ماه (با گزینه تمدید 9 ماه)
 • کارگاههای آموزشی: 61 روز ، عمدتاً پنجشنبه تا یکشنبه
 • مکان های کارگاه:
  • 32 روز کارگاه در مونیخ با گروه منطقه ای خود با 15 مدیر با تجربه
  • 29 روز کارگاه در انگلستان ، دانمارک ، آفریقای جنوبی و چین / ایالات متحده آمریکا با گروه اروپایی شما با 60 مدیر مجرب برگزار می شود
 • منابع الکترونیکی: پایگاه داده های آنلاین آموزش الکترونیکی
 • ECTS: 90
 • زبان انگلیسی
 • دانشکده: بین المللی انگلستان
 • مدرسین: اساتید منطقه موضوع پشتیبانی مربی شخصی
 • هزینه: 46.500 € ، Early Bird برای پیشنهادات پذیرفته شده توسط دو ماه قبل از شروع برنامه: 39.000 € - همیشه به استثنای هزینه سفر.

رهبری باشید که می خواهید باشید

Henley Executive MBA - Global یک تجربه شدید و با ارزش است. این چالش برانگیز ، تحریک کننده و مرتبط است. در بسیاری موارد ، زندگی در حال تغییر است.

Triple که توسط AMBA ، EQUIS و AACSB معتبر شناخته شده است و در بین مشهورترین MBA ها در جهان ، MBA Henley Executive MBA - Global برای کمک به شما در دستیابی به بهترین نتایج ممکن در تجارت و زندگی طراحی شده است. مزایا را می توان به روشنی اندازه گیری کرد و یک ROI قابل توجهی را برای شما شخصاً و بطور گسترده تر به شرکت شما ارائه داد.

MBA اجرایی Henley اجرایی - جهانی برای مدیران با تجربه و جاه طلب است که به دنبال توسعه مهارت های رهبری و مدیریتی خود هستند. این برنامه به گونه ای ساخته شده است که به شما امکان می دهد تمام وقت کار کنید و MBA خود را به صورت نیمه وقت مطالعه کنید ، یادگیری خود را با موضوعات سازمانی جهانی و مرتبط مرتبط کنید. ایده آل است اگر نتوانید زمان قابل توجهی را از محل کار برای تحصیل اختصاص دهید و انعطاف پذیری بیشتری راجع به چگونگی ، زمانی و کجا به مدرک MBA خود می خواهید. در طول 21 ماه برنامه ، شما با طیف گسترده ای از سوابق مدیریتی ، صنایع تجاری و مکانهای بین المللی تجربیات خود را با متخصصین همفکر مطالعه و به اشتراک خواهید گذاشت.

برای تجربه غنی سازی که شما را به تجارت جهانی و یک شبکه جهانی متصل می کند ، روی Henley Executive MBA قرار دهید. آن را یکی از ارزشمندترین سرمایه گذاری هایی که می توانید در خود داشته باشید پیدا خواهید کرد.

بررسی اجمالی برنامه - مدولار ، بین المللی

Henley Executive MBA - Global یک برنامه کارشناسی ارشد نیمه وقت است که از طریق مطالعه فردی و گروهی ، کارگاه های چهره به چهره و منابع یادگیری الکترونیکی 24/7 ارائه می شود.

این برنامه شامل سه مرحله اصلی (90 ECTS) با ساختار جایزه اختیاری در تکمیل موفقیت آمیز هر مرحله است:

مرحله 1: مبانی اساسی تجارت (گواهی)

با جنبه های اصلی کسب و کار مدیریت یک سازمان ، مانند مدیریت مردم ، عملیات و امور مالی ، آشنا خواهید شد. این مرحله در مورد ایجاد یک بنیاد قوی در طیف وسیعی از کارکردهای تجاری است.

مرحله 2: استراتژی

در این مرحله ، دانش بیشتری در مورد مدیریت ذینفعان و زمینه پیرامون انتخاب شغل مورد نیاز برای تشکیل یک استراتژی قوی کسب خواهید کرد.

مرحله 3: رسیدن به رهبری به سطح بالاتر (کارشناسی ارشد)

شما پیچیدگی های تغییر در سازمان ها و چگونگی نفوذ و رهبری یک شرکت را از طریق آنها بررسی خواهید کرد.

این برنامه بر مفاهیم رهبری عمومی تأکید می کند ، به همین دلیل ماژول توسعه شخصی در تمام مراحل MBA اجرایی Henley - Global جریان می یابد و یک فرآیند یکپارچه را به سمت رشد شخصی امکان پذیر می کند.

این کارگاه ها توسط اعضای هیئت علمی کلاس جهانی ما از انگلستان و شبکه بین المللی همکار انجام می شود. در طول تحصیلات خود ، نه تکلیف جداگانه خواهید نوشت که به منظور تقویت اثربخشی بلند مدت شما طراحی شده اند. تکالیف فرصت های چشم نوازی را برای ادغام تئوری با تمرین فراهم می کنند و می توانند بلافاصله با حداکثر تأثیر در محیط کار استفاده شوند.

Henley Executive MBA - Global در مورد ماژولهای مطالعه ترتیب داده شده است که چارچوبی گسترده و گسترده برای مطالعات شما ارائه می دهد:

مرحله یک
 • مبانی اساسی تجارت
 • رهبری
 • فرآیندهای مدیریت
 • مدیریت منابع مالی - ماندن
 • در مشاغل مدیریت مردم - تقویت خلاقیت
مرحله دو
 • استراتژی
 • استراتژی - کشف اهرم
 • تجارت بین المللی - حرکت به سفر تحصیل در چین یا ایالات متحده
 • بازاریابی استراتژیک - دسترسی به بازارها
 • اعتبار شرکت
 • سفر تحصیلی در آفریقای جنوبی - پیشرو با بشریت
مرحله سوم
 • رهبری را به یک سطح بالاتر
 • رهبری
 • چالش پژوهش مدیریت - ادغام با تمرکز
 • ماژول انتخابی

علاوه بر این ، طیف وسیعی از ماژول های انتخابی وجود دارد که به شما امکان می دهد تخصص ، یک تجارت کاربردی یا پروژه درون شرکت و دو بازدید تحصیلی بین المللی را ارائه دهید.

MBA اجرایی Henley - Global ، دو بار در سال ، در ماه مارس و اکتبر آغاز می شود و با امکان تمدید 9 ماهه ، 21 ماه طول می کشد.

تجربه یادگیری - تئوری تست در عمل

این برنامه ترکیبی از دانش نظری و دنیای واقعی دانشگاهیان ما است. این یادگیری کاربردی عملی را با هدف زنده کردن مشاغل ، اطمینان از یک تجربه یادگیری دقیق و گرد فراهم می کند.

ما در حرفه شما می فهمیم ، شما ممکن است قبلاً "آنجا بوده باشید ، انجام دهید." این عقیده ما را تأیید می کند که معنادارترین بینش از طریق یادگیری با انجام آنها حاصل می شود. ما آموزش خود را در مورد معضلات و انتخاب های تجاری در دنیای واقعی سازماندهی می کنیم.

کسانی که هنگام تحصیل برای MBA اجرایی MBA - Global خود کار می کنند می توانند ارزش قابل توجهی به کارفرمایان خود بدهند. دانش و مهارتهای شما از برنامه بسیار کاربردی ما می تواند بلافاصله در محیط کار استفاده شود. تکالیف ارزیابی شده می تواند بر اساس موضوعات جاری باشد و سهم ارزشمندی را در سازمان شما ایجاد می کند.

MBA اجرایی Henley - Global مهارت ها ، دانش و ارتباطات ملموس ، قابل توجه و ماندگار را فراهم می کند.

همکاری

هنلی به خاطر داشتن فراگیر ، دوستانه و پشتیبان ، به شهرت خود افتخار می کند. هنلی تأکید بیشتر بر همکاری و نه رقابت است. Henley Executive MBA - Global بسیار مشارکتی و تعاملی است - ما هم به سهم فردی و هم برای یادگیری مبتنی بر تیم ارزش قائل هستیم. اعضای برنامه از طیف وسیعی از بخش های مختلف ، با مهارت های متنوع و جهت گیری های فرهنگی تهیه می شوند که به ناچار در طول مسیر چالش هایی را برای تیم ها ایجاد می کند.

مربیگری

ما شما را در زمینه کار گروهی ، فرآیندهای مدیریتی ، مهارتهای تأثیرگذار ، مدیریت پروژه ، تسهیل و حل و فصل تعارض راهنمایی می کنیم - همه مهارتهای حیاتی برای شما برای بازگشت به محل کار خود است.

توسعه شخصی

در هنلی ، ما می دانیم که یکی از اهداف اصلی شما این است که خود را به عنوان یک فرد رشد دهید. ما با نقاط قوت شما کار می کنیم تا مهارت های مدیریتی را توسعه داده و آنها را سنگین کنیم و برای چالش های رهبری ارشد آماده شویم ما توسعه شخصی را به عنوان ستون فقرات برنامه خود می بینیم ، نه به عنوان یک ماژول که باید جداگانه مورد مطالعه قرار گیرد.

مربیان شخصی

در حین تحصیل ، توسط مربیان شخصی ما مربی و پشتیبانی می شوید. آنها از نزدیک با شما همکاری می کنند تا از شما در هر جنبه ای از یادگیری و تلاشهای توسعه شخصی شما پشتیبانی کنند و به شما در پیشرفت برنامه کمک کنند.

شبکه پشتیبانی جهانی شما - در داخل و خارج از برنامه

در Henley Executive MBA - Global ، شما بخشی از سه شبکه هستید که می توانید در این برنامه به اشتراک بگذارید ، یاد بگیرید و توسعه دهید: یک شبکه منطقه ای ‚خانگی’ ، network شبکه اروپایی ’و شبکه بی نظیر جهانی فارغ التحصیلان هنلی.

همکاری در سراسر صنایع ، سوابق عملکردی و تخصصها یک جنبه اصلی یادگیری در MBA اجرایی Henley - Global است. برای تقویت این مبادله ، در سه سطح همکاری می کنید:

شبکه خانگی منطقه ای شما

هر دانشجویی یک پردیس خانگی را از دانشگاه های هنلی در مونیخ ، کپنهاگ ، هلسینکی و هنلی در انگلستان انتخاب می کند. در این پردیس خانگی تقریباً برنامه (32 روز) را مطالعه می کنند. در مونیخ معمولاً کارگاههای آموزشی پنجشنبه تا یکشنبه در پردیس هنلی آلمان در Maximilianstraße 40 در مرکز شهر مونیخ برگزار می شود. در این کارگاه ها حدود 15 دانش آموز برای کارگاه های شدید جمع می شوند. این اندازه های کلاس کاملاً کوچک ، توجه فردی و جلسات بسیار تعاملی را تضمین می کنند. در حال حاضر ، برنامه های مستقر در مونیخ حرفه ای از 15 کشور جهان را گرد هم می آورد.

"شبکه اروپایی" شما

کارگاه های منطقه ای توسط کارگاه هایی تکمیل می شوند که دانشجویان مونیخ با همسالان خود از کپنهاگ ، فنلاند و انگلیس در کارگاه های مشترک با 60 دانش آموز ملاقات می کنند. این موارد در انگلیس (4 7 روز) ، کپنهاگ (4 روز) ، آفریقای جنوبی (7 روز) و چین / ایالات متحده (7 روز) برگزار می شود و تجربه های غنی و فشرده بین المللی و بین فرهنگی را امکان پذیر می کند.

شبکه فارغ التحصیلان شما

از روز اول برنامه ، دانشجویان ما به شبکه فارغ التحصیلان هنلی با بیش از 76000 فارغ التحصیل در سراسر جهان می پیوندند. آنها هم برای کار و هم برای اوقات فراغت به تخصص ، تجربه و افراد سرگرم کننده دسترسی دارند. ارتباط بین آلومینیوم از طریق جامعه آنلاین هنلی Henley Live تضمین شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm ... اطلاعات بیشتر

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm and scepticism. Do they ask themselves? What shall I do? Which opportunities do I seize? Which not? And what’s the basis for my decision? Many people can’t answer these questions. They did not learn this at school or university. We at Henley support these people in answering these questions in several ways. اطلاعات محدود