MBA اجرایی در حمل و نقل و لجستیک (MBA آبی)

عمومی

3 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

MBBA اجرایی MBA در حمل و نقل و لجستیک (AKA: Blue MBA) دارای یک شهرت جهانی در صنعت دریانوردی است و به طور ویژه برای مدیران حمل و نقل پتانسیل بالا طراحی شده است.

درباره MBA اجرایی MBA در حمل و نقل و لجستیک

MBA اجرایی MBA در حمل و نقل و لجستیک ، بینشی بی نظیر از اقتصاد حمل و نقل و تئوری های مدیریت مدرن و کاربرد آنها در بخش دریایی به شما می دهد.

یک رویکرد منحصر به فرد جامع برای حمل و نقل و تدارکات

در طول برنامه ، شما یاد می گیرید یک دیدگاه جامع درباره حمل و نقل را در اختیار بگیرید که جنبه های تجاری ، فناوری و مالی و همچنین قانون دریایی ، مدیریت زنجیره تأمین و چالش های رهبری را در اختیار شما قرار می دهد. پس از فارغ التحصیلی ، شما درک کاملی از چالش های این بخش ایجاد کرده اید و درک کاملی از نیازهای این صنعت در جهانی دارید که جهانی سازی ، افزایش رقابت و سرعت تحولات فناوری باعث افزایش تقاضاهای روز افزون بر مهارت های مدیریت اجرایی می شود. مضامین حاکم زیر در طول برنامه مشهود است:

 • درک بازار
 • رهبری
 • فناوری اطلاعات
 • جهانی شدن
 • مسائل زیست محیطی
 • برنامه ریزی استراتژیک

تدریس در دانشکده های پیشرفته در دانمارک، آلمان و انگلستان برگزار می شود.

بررسی اجمالی برنامه

MBBA اجرایی CBS در حمل و نقل و لجستیک (AKA: MBA Blue) بینش بی نظیری در مورد اقتصاد حمل و نقل و همچنین تئوری های مدیریت مدرن و کاربرد آنها در بخش دریایی فراهم می کند.

سطح بین المللی برتر

از طریق MBBA اجرایی MBA در حمل و نقل و لجستیک ، شما یاد خواهید گرفت که یک دیدگاه جامع درباره حمل و نقل ، ادغام جنبه های تجاری ، فناوری و مالی و همچنین قانون دریایی ، مدیریت زنجیره تأمین و چالش های رهبری را اتخاذ کنید. شما را به سطح بین المللی برتر در مدیریت کسب و کار منتقل خواهید کرد ، منعکس کننده نیازهای صنعت در جهان است ، جایی که جهانی سازی ، افزایش رقابت و سرعت تغییر فناوری باعث افزایش تقاضاهای روز افزون بر مهارت های مدیریت اجرایی می شود.

محتوا و ساختار

درک صنعت

ماژول 1 درک اساسی از صنعت حمل و نقل به شما می دهد. تمرکز بر نقش حمل و نقل در اقتصاد جهانی و مقدمه ای برای اقتصاد حمل و نقل خواهد بود.

درک محیط جهانی

ماژول های 2 و 3 زمینه ای برای درک چگونگی عملکرد اقتصاد جهانی به شما می دهند. این شامل محرک های جهانی سازی ، الگوهای تجارت ، مدیریت زنجیره تأمین و پیامدهای لجستیکی این توسعه خواهد شد.

روی مسائل دریایی متمرکز شوید

ماژول های 4 و 5 به موضوعات خاص مربوط به صنعت اختصاص داده شده و منعکس کننده دیدگاه کل نگر در مورد تجارت است. آنها شامل قوانین دریایی ، طراحی کشتی و مدیریت عملیاتی فنی از جمله جنبه مهم توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات می شوند.

مسائل مربوط به مدیریت اصلی

ماژول های 6 ، 7 و 8 به مباحث اصلی مدیریت تجارت ، پرداختن به تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری ، امور مالی و مدیریت ریسک ، نظریه سازمانی و استراتژی شرکت می پردازند.

پروژه استراتژی یکپارچه (ISP)

قسمت آخر برنامه نوشتن پایان نامه است ، پس از یک فرآیند سه مرحله ای ، که در آن هر مرحله با ارائه شفاهی به پایان می رسد ، و ارائه نهایی به عنوان دفاع شفاهی ISP / پایان نامه است. هدف این است که توانایی تجزیه و تحلیل یک مسئله عملی را با جزئیات نشان داده و تمام دانش این برنامه را ترسیم کنید. مقدمه ای برای هر سه مرحله طی آخرین ماژول ارائه خواهد شد.

فرمت

MBBA اجرایی MBA در حمل و نقل و لجستیک یک برنامه مدولار با ماژول های هشت هفته ای است که در طول 22 ماه برنامه ریزی شده است. یادگیری توسط یک بستر مجازی پشتیبانی می شود ، جایی که تکالیف فردی / گروهی و بحث های گروهی روند یادگیری را تقویت می کند. تدریس در دانمارک ، آلمان و انگلیس صورت می گیرد. (مکانهایی که در معرض تغییر هستند.)

کجا و چه زمانی

تقاضا برای آموزش پیشرفته در زمینه های حرفه ای تحصیل در سالهای اخیر رو به افزایش است. این تقاضا خواستار تغییر به سمت برنامه های محور صنعت است كه در آن مدیران ارشد و متوسط دوره شغلی به دنبال شایستگی های بالاتر باشند.

هشت ماژول

این برنامه از هشت ماژول تشکیل شده است که هر یک از آنها تکلیف فردی به همراه یک پروژه استراتژی یکپارچه نهایی (ISP) را دنبال می کنند. که پایان نامه کارشناسی ارشد نهایی را تشکیل می دهد.

هنگام فارغ التحصیلی از برنامه ، موارد زیر را کسب خواهید کرد:

دانش

شما برای بازار کار بین المللی رقابتی خواهید بود زیرا بینش و دانش و دانش و دانش مرتبط را که توسط دانشکده های دانشگاهی و با همکاری مدیران سطح بالا تهیه شده است ، دریافت خواهید کرد. در این برنامه ، دانش بین رشته ای از طریق کارگاه ها ، سمینارها و پروژه بین رشته ای - تلفیق حمل و نقل ، قانون ، اقتصاد ، عملیات / مدیریت زنجیره تأمین ، بازاریابی ، سازمان و امور مالی منتقل می شود. شما از طریق تنوع در ترکیب دانشکده و کلاس ، دانش محتوا و همچنین دانش اجتماعی کسب خواهید کرد.

مهارت ها

شما تئوری ها ، روش ها ، ابزارهایی را که برای درک کل پیچیدگی صنعت لازم است ، خواهید داشت. شما همچنین می توانید مهارت های اجتماعی خود را با تکنیک های مربیگری ، مهارت های مذاکره ، حل تعارض و آموزش ارتباطات بین فردی بیشتر کنید.

صلاحیت

شما می توانید مجموعه ای از تئوری ها ، روش ها و ابزارها را به کار بگیرید و قادر خواهید بود مشکلات استراتژیک ، تاکتیکی و عملیاتی را پوشش دهید که طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با حمل و نقل را بر عهده دارد. شما همچنین می توانید مهارت های اجتماعی را برای نشان دادن رهبری به کار بگیرید.

وام

60 امتیاز ECT

امتحانات و یادگیری

MBA اجرایی برنامه حمل و نقل و لجستیک شامل هشت ماژول یک هفته به اضافه یک پروژه استراتژی یکپارچه نهایی (پایان نامه) است. همه ماژول ها با موضوعات مربوط به رهبری و توسعه شخصی سروکار دارند.

درباره ماژول ها

هر یک از ماژولها مطالب کاملی را برای خواندن مطالب ارائه می دهد و شما را برای مطالعات مستقل خود انگیزه می دهد. شما مطالب را بین ماژول ها مطالعه خواهید کرد و تکلیف فردی یا گروهی را برای همه به جز ماژول نهایی می نویسید. تکالیف گروه برای دو ماژول اول به شدت تشویق می شوند. این تکالیف ، تا حد امکان ، روی مشکلی در رابطه با شرکت خود شما متمرکز خواهد شد.

درباره پروژه استراتژی یکپارچه

برای پروژه استراتژی نهایی یکپارچه (ISP) ، مباحث باید برای اهداف استراتژیک و یکپارچگی ماهیت آنها انتخاب شوند و به شرکت های شرکت کننده یک تحلیل ارزشمند و عملی ارائه دهند. در فرآیند همکاری با ISP ، سه سخنرانی ارائه می دهید ، عملکرد سوم و آخر به عنوان دفاع شفاهی ISP / پایان نامه.

بررسی اجمالی برنامه

چهار طرح حاکم در طول برنامه مشهود است:

 • چالش های رهبری
 • جهانی سازی اقتصاد جهانی
 • پیامدهای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • تغییر در الزامات تدارکات.

پروژه استراتژی نهایی یکپارچه به دو هدف ارائه می شود:

 • برای نامزد ، هدف این است که با استفاده از داده های دنیای واقعی درمورد مشکلی که مربوط به شرکت خود نامزد است ، کلیه مباحث پوشش داده شده در برنامه ادغام شود.
 • برای شرکت نامزد ، هدف این است که یک موضوع استراتژیک به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل ، با راه حل های پیشنهادی و برنامه های اجرایی ارائه شود.

CBS اجرایی MBA در حمل و نقل و لجستیک یک برنامه مدولار با ماژول های هشت هفته ای در طول 22 ماه است که توسط یک بستر مجازی پشتیبانی می شود. تکالیف فردی / گروهی و بحث های گروهی روند یادگیری را تقویت می کند.

دانشکده مشهور جهان

این سخنرانی ها توسط گروهی از متخصصان برجسته مشهور جهان از مناطق مختلف صنعت دریانوردی در سراسر جهان انجام می شود.

هم دانشکده مقیم CBS و هم دانشکده های خارجی از جمله گروه هایی هستند که به عنوان مشاور و مشاور در موسسات دریایی ، شرکت ها و دولت ها تقاضا زیادی دارند. آنها علاوه بر مهارت ها و روش های عالی در تدریس ، به دانشجویان ما کمک می کنند تا یک شبکه بین المللی مخاطبین ایجاد کنند.

امکانات

ساختمان اجرایی در CBS توسط معماران هنینگ لارسن طراحی شده است و دارای فضای باز ، چشم انداز پانوراما از پارک و نور طبیعی زیادی است. ایجاد یک محیط یادگیری الهام بخش که دانش آموزان ما بتوانند از آن رونق بگیرند در صدر لیست ما قرار دارد.

امکانات برجسته در قلب کپنهاگ

CBS یک دانشگاه مدرن است که پردیس اصلی آن در ساختمانهای مدرن در فردریکسبرگ ، نزدیک قلب کپنهاگ واقع شده است. برنامه های اجرایی MBA در Råvarebygningen که قبلاً ساختمان انبار مواد اولیه در Porcelænshaven (باغ پرسلن) ، منطقه ای بود که قبلاً توسط سلطنتی کپنهاگ پرسلن اشغال شده بود ، قرار دارد. این ساختمان اکنون به صورت تخیل به طرحی برنده رقابت توسط معماران هنینگ لنین تبدیل شده است.

کتابخانه CBS

کتابخانه CBS ، که همچنین کتابخانه ملی اقتصاد بازرگانی دانمارک است و حاوی کامل ترین فهرست کتاب در مورد همه جنبه های سازمانی و زندگی تجاری در دانمارک است. با بیش از 300000 جلد کتاب و دسترسی به بیش از 5،000 مجله الکترونیکی و نشریات ، تنها مکان در دانمارک است که شرکت کنندگان اجرایی MBA می توانند از سطح دسترسی به دانش و دانش به روز و تحقیقات تجاری بهره مند شوند. کتابخانه آنلاین CBS به منظور ادغام منابع الکترونیکی با مجموعه کتابخانه های سنتی ، به طور مداوم در حال پیشرفت است ، به گونه ای که کارکنان و دانشجویان بتوانند به همه منابع الکترونیکی چه در داخل و خارج از دانشگاه دسترسی آسان داشته باشند.

پردیس الکترونیکی

سکوی E-campus پردیس مجازی CBS است. در اینجا شما می توانید اطلاعات مربوط به رویدادها ، سخنرانی های میهمانان و اطلاعات کلی درباره آنچه در دانشگاه اتفاق می افتد ، پیدا کنید همچنین این امکان را به شما می دهد تا به تمام منابع آنلاین که از مکانهای خارج از دانشگاه قابل دسترسی هستند دسترسی پیدا کنید.

CBSLearn

این یک بستر مشترک اشتراکی دانش مبتنی بر وب است ، به این معنی که بدون اینکه دانش عمومی شود ، می توانید افکار خود را به اشتراک بگذارید و به بحث و گفتگو با شرکت کنندگان اجرایی MBA خود بپردازید. اساتید از پلتفرم CBSlearn برای بارگذاری مطالب مورد استفاده در کلاس و / یا به اشتراک گذاشتن برخی از فرصت هایی که شبکه های حرفه ای گسترده آنها ارائه می دهد ، استفاده می کنند.

زندگی در CBS

پردیس CBS بخش بزرگی از فردریگزبرگ را با امکانات تحقیق و تدریس در Solbjerg Plads ، Dalgas Have ، Kilen (The Wedge) ، Howitzvej و Porcelænshaven پوشش می دهد. هر تسهیلات از یک سبک و فضای معماری منحصر به فرد برخوردار است که باعث می شود CBS به مکانی خاص تبدیل شود. به عنوان یک شرکت کننده در MBA مستقر در Porcelænshaven ، شما امکان بازدید از اکثر سایت های دانشگاه را خواهید داشت. در هر یک از ساختمانها ، امکانات رایانه ، اتاقهایی برای کار گروهی و کافی نت ها پیدا خواهید کرد. صفحه امکانات پردیس اطلاعات بیشتری در مورد امکانات و امکانات موجود در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان یک شرکت کننده در MBA و دوره های کارشناسی ارشد ، به رویدادهای انحصاری MBA دسترسی خواهید داشت که در آنجا فرصتی برای شنیدن برخی از استادان برجسته در موضوعات مختلف تجاری فراهم می شود. مضامین این رویدادها متفاوت است و ما سعی می کنیم تا حد ممکن متنوع سازی کنیم تا نیازهای شما را برآورده سازیم و از شما الهام بگیریم.

CBS دریایی

CBS Maritime در اوایل سال 2013 راه اندازی شد و هدف آن هماهنگی فعالیت ها و صلاحیت های دریایی در CBS و توسعه تحقیقات و آموزش دریایی در ارتباط نزدیک با جامعه تجاری است. با CBS Maritime ، تحقیقات MBA Blue و تحقیقات دریایی CBS به هم نزدیک شده اند. تمرکز تخصص دریایی در برنامه ها و دوره های مطالعات دریایی CBS و همچنین محیط تحقیق برای همه طرف ها سودمند خواهد بود.

مشتریان

دریابید که دانش آموزان فعلی و فارغ التحصیلان ما در مورد این برنامه چه می گویند و یاد بگیرید چگونه MBA اجرایی CBS در حمل و نقل و لجستیک کار خود را ارتقا داده است.

سفر به پایان می رسد: قبل از فارغ التحصیلی با دو فارغ التحصیل MBA Blue MBA ملاقات کنید

در این ویدیو با کاپیتان Prashant S. Widge و Peggy Hoeegh Grays ملاقات کنید ، زیرا آنها قصد دارند از CBS Blue MBA فارغ التحصیل شوند. به آنها بپیوندید زیرا در دو سال گذشته به عقب نگاه می کنند و غذاهای مورد نیاز خود را از MBA به اشتراک می گذارند.

MBA آبی توضیح داد

در این ویدیو ، ایرن روزبرگ ، مدیر برنامه CBS Blue MBA و شرکت کنندگان آدام کوبن و مونیکا لماجیچ توضیح می دهند که چرا MBA Blue یک موقعیت عالی برای مدیران ارشد حمل و نقل در سراسر جهان است که به دنبال پیشبرد آن هستند.

توصیفات مکتوب

"شرکت کنندگان در MBA Blue یک بستر ایده آل برای جذب بهترین نظریه های استراتژیک بین المللی و رویکردهای عملی به بازارهای دشوار که همه ما در آن فعالیت می کنند ، دارند."

آنه استیفنسن ، مدیر کل ، انجمن کشتی سازی دانمارک

اعتبار نامه ها

CBS MBA اجرایی در حمل و نقل و لجستیک متعلق به گروه انحصاری مدارس جهانی تجارت است تا اعتبار سه گانه (AMBA، EQUIS، AACSB) را برگزار کند ، این برنامه را از دیگران جدا کند و اطمینان حاصل کند که یک مدرک MBA از CBS در سطح جهانی شناخته شده ، محترم و پاداش می یابد. .

تضمین کیفیت

برای اطمینان از کیفیت زندگی و به رسمیت شناختن جهانی MBA ، توجه به اعتبارنامه ها مهم است. CBS از جمله یك درصد مدارس كسب و كار در جهان است كه دارای اعتبار معتبر سه گانه هستند: AACSB ، AMBA و EQUIS. با این شناخت بین المللی و گسترده از کیفیت مدرسه و برنامه MBA اجرایی CBS در حمل و نقل و لجستیک ، می توانید مطمئن باشید که آنها در حال بدست آوردن بهترین تحصیلات در زمینه تجارت هستند. علاوه بر این ، این برنامه توسط ACE و PIMS در دانمارک نیز معتبر است.

پذیرش

الزامات

 • مدرک لیسانس از یک موسسه علمی شناخته شده یا معادل آن.
 • آزمون پذیرش مدیریت دانش آموخته (GMAT) یا مدارک تحصیلی مشابه
 • حداقل 5 سال سابقه کار در یک زمینه مرتبط؛
 • دو توصیه شخصی.

قبل از پذیرش ، متقاضیان مصاحبه می شوند و ارزیابی فردی از مناسب بودن متقاضی بر اساس شرایط فوق و نتیجه مصاحبه انجام می شود. برای متقاضیان مسافت طولانی ، مصاحبه ممکن است از طریق تلفن انجام شود.

ورودی بعدی و آخرین مهلت

ورودی بعدی برای MBA اجرایی در برنامه حمل و نقل و لجستیک ، سپتامبر 2021 است. کلیه فرم های درخواست به همراه اسناد و مدارک مربوطه و همچنین اطلاعات مربوط به اطلاعات بیشتر باید به آدرس برنامه ایرین روزبرگ در ir.mba@cbs.dk ارسال شود.

فرم های مورد نیاز

 • فرم درخواست
 • فرم توصیه
 • فرم حمایت مالی
 • لطفاً برای دریافت فرم ها با مدیر برنامه ایرنه روزبرگ در ir.mba@cbs.dk تماس بگیرید.

هیئت پذیرش هر هفته تشکیل می شود ، و برنامه ها بطور مداوم مورد بررسی قرار می گیرند ، بنابراین ما شما را ترغیب می کنیم به محض تصمیم خود تصمیم بگیرید.

هزینه ها

تأمین مالی MBA در حمل و نقل و لجستیک

حدود 60٪ از کل شرکت کنندگان در برنامه حمل و نقل و لجستیک حمل و نقل MBA ، توسط کارفرمایان خود حمایت مالی می کنند.

جزئیات هزینه:

شهریه این برنامه 320،000 DKK (دانمارکی Kroner) - یا تقریبا 43،000 یورو - است که در چهار قسط برابر 80،000 DKK در ابتدای هر ترم پرداخت می شود.

 1. 80،000 DKK - سپتامبر 2021 (25،000 DKK هزینه ثبت نام غیر قابل استرداد و 55،000 براساس توافق نامه پس از دریافت نامه پذیرش)
 2. 80،000 DKK - مارس 2022
 3. 80،000 DKK - سپتامبر 2022
 4. 80،000 DKK - مارس 2023

شرکت کنندگان غیر اتحادیه اروپا باید هزینه پذیرش اضافی تقریباً 15،000 کیلویی DK بپردازند.

این هزینه شامل هزینه دوره ، هزینه سفر و اقامت نمی شود.

صندوق دریایی دانمارک

صندوق دریایی دانمارک از ابتکار عمل برای توسعه صنعت دریایی دانمارک پشتیبانی می کند ، و به عنوان یک شرکت کننده اجرایی MBA که در این صنعت کار می کند ، ممکن است واجد شرایط بودجه باشید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business school ... اطلاعات بیشتر

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business schools to be accredited by AMBA, EQUIS and AACSB, an MBA from Copenhagen Business School is a globally-respected qualification. Designed to offer a challenging combination of theory and practice, you will benefit from an unrivaled business focus that draws heavily from real-life scenarios. You will also develop a strategic understanding of the theories, concepts, and methods that drive managerial decision making in the 21st Century. اطلاعات محدود
فردریکبرگ , لندن , هامبورگ + 2 بیشتر کمتر