MBA اجرایی در سنگاپور

Aalto Executive Education Academy Singapore

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA اجرایی در سنگاپور

Aalto Executive Education Academy Singapore

آلتو MBA اجرایی در سنگاپور

سفر دگرگونی رهبری

این برنامه با CPE ثبت نام

آلتو اجرایی MBA (که قبلا به عنوان مدرسه هلسینکی اقتصاد EMBA شناخته می شود) یکی از برنامه های پیشرو اجرایی MBA در سطح جهان است. این دارای، تاج سه گانه از اعتبارنامه - سه اعتبارنامه دانشگاه محترم ترین، اعطا شده به تنها 0.5 درصد از مدارس کسب و کار در جهان: AACSB، AMBA و EQUIS - و در میان 100 برنامه در جهان توسط بار مالی قرار گرفت.

یک دانشگاه چند رشته نوآورانه از فنلاند - آلتو اجرایی آموزش و پرورش آکادمی یک شرکت تابعه از دانشگاه آلتو است. دانشگاه آلتو یک محصول از ادغام بین سه دانشگاه پیشرو فنلاندی با سابقه ترکیبی از بیش از 300 سال است. آلتو اجرایی MBA نشان دهنده استانداردهای بالای آموزش و پرورش فنلاندی و از آن شده است در سنگاپور از سال 1999 ارائه شده است.

از آخرین دانش به مهارت های عملی

برنامه سنگاپور MBA آلتو اجرایی در اطراف چهار حوزه عمده از استراتژی، رهبری، امور مالی، بازاریابی و طراحی شده است، با تاکید ویژه بر استراتژی و رهبری در یک مفهوم جهانی. ماژول ها توسط یک هیئت علمی در سطح جهانی از دانشگاه آلتو و مدارس کسب و کار مشهور در سراسر جهان ارائه می شود. علاوه بر این به مدارک دانشگاهی، آنها معلمان عالی هستند و تجربه قابل توجهی با مدیران سطح ارشد در سازمان های بین المللی.

آلتو EMBA طراحی شده است برای به حداکثر رساندن تعامل و مشارکت. رویکرد در ادغام تئوری و عمل تمرکز و تنظیم شده است را به تفاوت در سبک های یادگیری را به حساب. روش های گوناگونی تسهیل یادگیری، از جمله سخنرانیها، بحث های گروه، کارهای موردی، نقش دارد، سخنرانی ها، مطالعات موردی در زندگی واقعی، و در برخورد با رهبران کسب و کار.

اضافه کردن آلتو اجرایی MBA در سنگاپور و شروع سفر خود را از انتقال رهبری.

یک انتخاب گسترده تر از طریق نمونه کارها جهانی

سنگاپور، فنلاند، کره جنوبی، تایوان، اندونزی، لهستان و ایران: برنامه EMBA آلتو در هفت مکان ارائه شده است. تا شش ماژول می توان در مکان های دیگر آلتو EE در اروپا، آسیا و شرق میانه گرفته شده است. دو انتخابی آلتو اجرایی اجلاس و چند تورهای مطالعه انتخابی در خارج از کشور کمک بیشتر به توسعه شایستگی میان فرهنگی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
18 - 20 
پاره وقت
Price
قیمت
71,250 SGD
SGD 71،250
Locations
سنگاپور - Singapore
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
سنگاپور - Singapore
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات