MBA اجرایی (پاره وقت)

Rotterdam School of Management | Erasmus University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

MBA اجرایی (پاره وقت)

Rotterdam School of Management | Erasmus University

برای رهبران در حال حرکت، رانندگی حرفه ای خود را بیشتر در RSM.

ساختمان های آینده خود را طول می کشد بیش از buzzwords و کارت های کسب و کار. به عنوان یک مدیر اجرایی در حال افزایش است، شما دقیقا می دانند چه منظور ما. موفقیت ایده های بزرگ و رهبری روشن طول می کشد. طول می کشد تا یک چشم بحرانی با تمرکز بر تصمیم گیری پایدار است که ایجاد ارزش در بلند مدت. طول می کشد تا یک شبکه قوی از حرفه ای که آماده است تا به حرکت بزرگ هستند - و مشتاق برای کمک به شما از مال شما را. این ها همه زمان مفتخر ارزش هلندی که ساختمان شده اند فرصتهای شغلی روشن در سراسر جهان برای قرن ها است. و در RSM، شما به طور مستقیم از این نوع تفکر ارزشمند به دست آوردن - آن را به هر جنبه ای از ما پاره وقت MBA اجرایی است، که در انگلیسی، زبان بین المللی کسب و کار تدریس تزریق شده است. یافتن پست های چگونه کاربرد ارزش های هلندی به آموزش کسب و کار بین المللی در اروپا خواهد شد، نفوذ خود را گسترش و رانندگی حرفه ای خود را بیشتر از همیشه به شما فکر می کردم ممکن است. این چیزی است که شما در مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس را کشف کنید.

برنامه در یک نگاه

برای این برنامه چه کسی است؟ افراد با انگیزه، با تجربه و حرفه ای در میان کارکنان با تمایل به کار و تحصیل در کنار یکدیگر برای بهبود فرصت های مدیریتی خود. به طور معمول، مدیران با پس زمینه بین المللی، مدرک لیسانس (یا معادل آن) و حداقل چهار سال پس از فارغ التحصیل تجربه حرفه ای نیز به عنوان یک دستور خوبی از زبان انگلیسی است. این برنامه برای شرکت کنندگان چه نیازی دارد؟ این فرصت برای توسعه مهارت های مدیریتی در یک محیط حرفه ای و چالش برانگیز با افراد با ذهنیت و همچنین ارتقاء مهارت های رهبری و ایجاد یک شبکه بین المللی در آماده سازی یک نقش ارشد مدیریتی، بیشتر می شود. یک شرکت کننده از برنامه خارج می شود؟

  • یک مدرک MBA از یکی از مدارس کسب و کار در اروپا؛
  • برنامه ای است که ترکیبی از تعامل با راحتی، و امکان استفاده از بلافاصله و متقابل کودپاشی دانش کسب و کار و مهارت های تازه به دست آورد؛
  • توسعه مهارت های رهبری حرفه ای های جاسازی شده در طول برنامه.
  • برنامه مدیریت ریشه در پایداری و نوآوری ارائه پایه ای برای توسعه کسب و کار و ادامه داد: از رهبری جامعه.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 8, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
22 
پاره وقت
Price
قیمت
49,000 EUR
Locations
هلند - Rotterdam
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
هلند - Rotterdam
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات