توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اتحاد دانشگاهی ایجاد شده توسط ASEBUSS و دانشگاه ایالتی کنسوویو، توانایی های هر برنامه را به نفع هر دو دانش آموز و استاد مورد استفاده قرار می دهد.

شرکت در این تجربه علمی طراحی شده، دانشجویان ما را برای نقش رهبری در سازمان کسب و کار فردا آماده می کند.

شرکت کنندگان آموزش می بینند در سراسر مرزهای فرهنگی، زبانی، فنی و جغرافیایی، با کار در تیم های بین المللی دانش آموزان برای تکمیل انواع تکالیف و پروژه ها، مدیریت می کنند.

فرصت برای یادگیری از یکدیگر و از سازمان های کارفرما مربوطه، تجربه دست اول را فراهم می کند که نمی تواند در سایر برنامه های EMBA یافت شود.

فرمت:
برنامه نیمه وقت دوره کارشناسی ارشد دو ساله. از اکتبر تا ژوئن، کلاس ها یک بار در هفته، یکشنبه و جمعه متناوب می شوند. برنامه کلاس اجازه می دهد تا در هنگام تحصیل به حرفه خود ادامه دهید و فرصت بلافاصله در محل کار خود مهارت های تازه به دست آورید.

برنامه تحصیلی:

تمرکز بر مدیریت عمومی، از جمله 14 رشته مختلف. دوره های آموزشی به طور کامل به زبان انگلیسی توسط استادان رومانیایی و آمریکایی آموزش داده می شود که از روش مطالعه مورد استفاده استفاده می کنند. مطالعات موردی مدرسه بازرگانی هاروارد و مجوز رومانیایی است تا آمادگی شما برای تصمیم گیری های مهم کسب و کار و اعتماد به نفس را فراهم کند.

ساعات اقامت:

دوره های آموزشی در نپتون توسط یک استاد دانشگاه از دانشگاه Kennesaw State، آتلانتا برگزار می شود.

اقامت بین المللی:

یک هفته در آتلانتا، در سال دوم - بخشی از برنامه تبادل بین المللی. یک تجربه بین المللی با ارزش است که شما را در معرض اقدامات تجاری جهانی قرار می دهد. میزبانی شده توسط دانشگاه ایالتی Kennesaw State.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019