MBA اجرایی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

Edhec Executive MBA یک برنامه سه گانه معتبر از یکی از مدارس کسب و کار در اروپا است. این برنامه برای مدیران باتجربه، کارآفرینان و مدیران ارشد طراحی شده است که به دنبال تحول حرفه ای هستند. برنامه نیمه وقت 16 ماهه که در اپراتور پاریس یا لیل مستقر است، شما را قادر می سازد تا مهارت های اجرایی خود را تقویت کنید، مهارت های خودآگاهی و رهبری خود را افزایش دهید و دیدگاه جهانی خود را تشدید کنید تا عملکرد سازمانتان را در چالش امروز و دائمی تغییر محیط کسب و کار

ساختن افراد برای ساختن کسب و کار

EDHEC Executive MBA یک برنامه متعادل است که توسط کسب و کار برای کسب و کار شما طراحی شده است، و متشکل از ورودی جدی تحصیلی از کارشناسان کسب و کار با تجربه و رویکرد واقعی به چالش های واقعی کسب و کار است. به همین دلیل است که ما برنامه را برای ارائه ترکیبی از ضروریات کسب و کار و یادگیری شخصی به شما اجازه می دهد به حداکثر رساندن ارزش و تجربه با توجه به اهداف خود.

 • اصول کسب و کار برای تقویت استراتژیک خود
 • انتخاب گسترده ای از گزینه های پیشرفته برای تقویت مهارت های خود و ارائه دیدگاه های جدید در مسائل مربوط به مدیریت است که کلید برای شما و حرفه شما - شما می توانید انتخاب کنید تا 6 گزینه های مختلف متناسب با نیاز شما
 • 2 تحریک سفرهای جهانی کسب و کار به شما بینش دست اول را به برخی از اقتصادهای در حال رشد و بازارهای نوظهور جهان
 • 1 پروژه مشاوره منحصر به فرد برای به دست آوردن تجربه تجربه یادگیری تجربی، استفاده از آنچه شما آموخته اید به یک پروژه عملی زندگی واقعی از انتخاب شما
 • مربیگری شخصی و توسعه رهبری - 20 درصد از برنامه ها به رهبری اصولی و پیشرفت حرفه ای شما اختصاص یافته است

همکاری، یادگیری، اشتراک گذاری

هنگامی که شما به MBA EDHEC پیوستید، شما به یک جامعه یادگیری پرطرفدار حرفه ای و سازمان های کسب و کار با تجربه از سراسر جهان می پیوندید. ما اندازه های کلاس ما را محدود می کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما می توانید با اتصال به افراد از طیف وسیعی از زمینه ها، حرفه ها و صنایع ملی، از مزایای یادگیری شخصی و با کیفیت مطمئن اطمینان حاصل کنید.

هر مصرف منحصر به فرد و متفاوت است، اما همیشه پرشور، متعهد و متنوع است. به عنوان مثال، کلاس 2016/2018 به این شکل بود:

 • سن متوسط: 39
 • 18 ملیت
 • میانگین تجربه 14.5 ساله
 • مهارت انگلیسی

اگر شما دارای 8 سال تجربه حرفه ای، مدرک لیسانس یا معادل آن، اما مهم تر از آن، تمایل واقعی برای توسعه مهارت ها و بینش مورد نیاز برای شکل دادن به آینده کسب و کار و حرفه خود را، سپس MBA Executive MBA می تواند انتخاب مناسب برای شما باشد.

2 مکان، 2 ورودی، 2 فرمت

دريافت: شما ميتوانيد در ماه سپتامبر يا فوريه، MBA خود را در EDHEC شروع کنيد

محل سکونت: از کمپ لیلی یا پردیس پاریس مرکزی خود انتخاب کنید که هر کدام از آنها یک فرمت متفاوت برای مطابقت با شیوه زندگی و کار روزمره و پایه خانه / کار (Paris

 • فرمت آخر هفته لیل: دو بار در ماه جمعه تا شنبه
 • فرمت هفتگی پاریس: یک ماه در روز چهارشنبه تا شنبه

مدت زمان: 16 ماه

برنامه ها، هزینه ها

هزینه ها

هزینه های برنامه 16 ماهه 43000 € بدون هزینه مالیات بر ارزش افزوده این هزینه شامل 4500 € بدون هزینه مالیات بر ارزش افزوده برای 2 سفر تجاری جهانی.

این برنامه واجد شرایط برای طرح حساب شخصی آموزش فرانسه (CPF) - کد 245001 است

بورس تحصیلی

تخفیف ابتدایی پرنده: 3800 یورو کاهش هزینه های تحصیل برای تمام برنامه های ارسال شده قبل از 31/05 برای برنامه در ماه سپتامبر و قبل از 15/10 برای جلسه فوریه.

ما همچنین سه نوع بورس تحصیلی ارائه می دهیم که تخفیف آن تا 8500 € می باشد

 • بین المللی
 • کارآفرینی
 • شایستگی

توجه: فقط یک بورس تحصیلی برای یک برنامه قابل اجرا است. اگر دو یا چند معیار برآورده شود، بیشترین کاهش را اعمال خواهد کرد.

فرآیند برنامه

اگر به این برنامه علاقه مند هستید، ما همیشه با مراجعه به جلسه یا تماس با مشاور برنامه ما شروع می کنیم تا بتوانیم بیشتر در مورد شما و اهداف شما و نحوه عملکرد MBA ما با نیازهای شما آشنا شویم.

بعد، ما با شرکت کنندگان و فارغ التحصیلان فعلی تماس می گیریم تا بتوانید بدانید که چگونه برنامه کمک کرد که سفر حرفه ای خود را تغییر دهد و این که چگونه این دوره می تواند به شما کمک کند. پس از این، ما با هم در فرم درخواست کار می کنیم و سپس یک مصاحبه روبرو با مدیر برنامه انجام می دهیم. پس از انجام این کار، پرونده درخواست شما برای پذیرش در برنامه به کمیته پذیرش منتقل می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. اطلاعات محدود
خوب , پاریس , روبیکس + 2 بیشتر کمتر