MBA اجرایی

IBD Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA اجرایی

IBD Business School

برنامه اجرایی MBA توسط مدرسه کسب و کار IBD و Ashridge اجرایی Educaton از انگلستان طراحی شده است. در حال حاضر، این برنامه به طور مشترک توسط IBD و SWPS دانشگاه علوم اجتماعی و علوم انسانی ارائه شده است. مدیران مدرسه ای که در ذهن ایجاد شده است، MBA اجرایی برای افرادی که مشاغل خود پیشرفت خوبی دارند و مایل به کسب بیشتر هستند طراحی شده است. این برای هر دو متخصص و مدیران فصلی در اوج حرفه و مدیران میانی خود است که مایل به سرعت بخشیدن به راه خود هستند.

برنامه درسی این برنامه ترکیبی مکمل از پایه های نظری جامع را با تجارب کسب و کار و تمرکز عمیق بر مسائل افراد در سازمان ها مشخص می کند. 12 ماژول شامل تمام توابع مدیریت مهم که در تجزیه و تحلیل بحرانی، جهانی سازی اقتصادی، استراتژی کسب و کار و نوآوری تعبیه شده اند. این ماژول ها در یک پروژه کارشناسی ارشد، فرصتی برای توسعه دانش، سنتز، تحقیق و مهارت های تحلیلی و استفاده از آنها در موقعیت های تجاری مورد علاقه برای شرکت کنندگان برنامه فراهم می کند. در ضمن، از طریق فعالیت های مختلف توسعه شخصی و رهبری (P & LD) و Mentoring، شرکت کنندگان در طول تحصیلات خود برای دستیابی به اهداف شغلی خود فراتر از MBA، پشتیبانی قابل توجهی می کنند.

دیپلم اجرایی MBA توسط مدرسه کسب و کار IBD اعطا می شود. دیپلم با همکاری برنامه طراحی اشرشید، الزامات کیفیت کد انگلستان برای تحصیلات عالی را نشان می دهد. علاوه بر این، شرکت کنندگان دریافت گواهی تحصیلات تکمیلی صادر شده توسط دانشگاه SWPS با توجه به قانون لهستان.

چرا باید این MBA را انتخاب کنید؟

بهترین مدرسان بین المللی در لهستان

این برنامه توسط استادان کلاس زبان - استادان برجسته و متخصصان مدیریت با تجربه از کشورهای مختلف اروپا و آمریکای شمالی و نمایندگی از موسسات علمی مشهور و همچنین شرکت های بزرگ آموزش داده می شود. آنها همه کارشناسان بین المللی در زمینه های مربوطه هستند و به دلیل توانایی خود برای ارائه یک تجربه یادگیری پویا و آخرین مطالب در راه جذاب، عملی، پایین به زمین انتخاب شده اند.

28 سال تجربه در مديريت آموزشي

مدرسه کسب و کار IBD در سال های 1990 و در لهستان و سایر کشورهای اروپای مرکزی و شرقی فعالیت می کند و در زمینه آموزش مدیریت، مشاوره و تحقیقات کاربردی، مدرک مدیریت اجرایی است. این مدرسه برنامه های مختلف MBA ارائه می دهد که نیازهای کسب و کار را در یک جهان جهانی و نقش رو به رشد مدل های کسب و کار دیجیتال نشان می دهد. آن را برای مدیران خواستار و جاه طلبانه که مایل به پرورش شغل خود هستند، تدارک می بیند.

تمرکز بر توسعه مهارت های نرم افزاری

برنامه اجرایی MBA مهارت های نرم افزاری مدیران را از طریق مربیگری و مربیگری تیم توسعه می دهد. فعالیت های توسعه شخصی و رهبری هر دوره برنامه را هرزهنگاری می کند. IBD دارای سالها تجربه در زمینه توسعه مهارتهای مدیران است. این توسط دانشگاه SWPS تقویت شده است که در زمینه کاربرد روانشناسی در کسب و کار یک موسسه برجسته در لهستان است. علاوه بر این، فارغ التحصیلان یک گواهینامه رهبری عالی عملکرد معتبر بین المللی دریافت می کنند.

روش مطالعه نوآورانه و روشهای آموزشی

برنامه اجازه می دهد تا برای مطالعه انعطاف پذیر، ترکیب جلسات مسکونی، یک بار هر دو ماه یک بار، با روش های پیشرفته یادگیری الکترونیکی. پلتفرم آموزش الكترونیكی پیشرفته یك محیط آموزش و یادگیری غنی و متنوع برای كار كلاس بین جلسات مسكونی فراهم می كند. این روش مطالعه تعداد روزهای کار در پردیس را به حداقل می رساند.

استانداردهای کیفیت آموزش و پرورش بریتانیا

از آنجایی که این برنامه با آموزش اجرایی Ashridge هماهنگ شده است، با بالاترین استانداردهای آموزش کسب و کار بریتانیا مطابقت دارد، همانطور که در کد کیفیت انگلستان برای تحصیلات عالی تعبیه شده است. Ashridge بیش از 50 سال تجربه در بهبود عمل مدیریت و اثربخشی سازمان در سراسر جهان است.

مدول بین المللی در انگلستان

ماژول "مدیریت اطلاعات" در خانه اشریدور در نزدیکی لندن تحویل داده می شود. علاوه بر دستورالعمل تحصیلی مربوط به موضوع Module، بازدید از Ashridge دانش آموزان EMBA را قادر می سازد تا در سخنرانی مهمانان توسط نمایندگان شرکت های تجاری بریتانیا و شرکت های محلی شرکت کنند.

EMBA جایزه

دانش آموزانی که با موفقیت در رشته های مورد نیاز برنامه EMBA موفق خواهند شد، دیپلم مشترک توسط مدرسه کسب و کار IBD و دانشگاه SWPS دریافت خواهند کرد و حقوق و امتیازات مربوط به شرایط مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار را تایید خواهند کرد. از طریق همکاری در طراحی این برنامه با مدرسه کسب و کار Ashridge (در حال حاضر Ashridge Executive Education HULT)، دیپلم ما منعکس کننده مقررات و دستورالعمل های موجود در کد کیفیت انگلستان تحصیلات عالی است. علاوه بر این، فارغ التحصیلان دانشجویان، گواهی های تحصیلات تکمیلی صادر شده توسط دانشگاه علوم اجتماعی و علوم انسانی SWPS را طبق مقررات وزارت علوم و آموزش عالی لهستان دریافت خواهند کرد. گواهی نامه در زبان لهستانی صادر شده است.

جایزه مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در سراسر جهان به عنوان یک گواهینامه از دانش مدیریت دانش پیشرفته کسب و کار شناخته شده توسط کارفرمایان در سراسر جهان شناخته شده است. داشتن چنین جایزه، گیرنده را قادر می سازد تا جایگاه حرفه ای خود را حفظ کند و راه های شغلی را برای پیشرفت شغلی شغلی باز کند.

همراه با دیپلم MBA و مدرک کارشناسی ارشد، مدرسه کسب و کار IBD و دانشگاه SWPS رشته های تحصیلی را شامل لیستی از تمام ماژول های گرفته شده و تعداد امتیازات اعتباری اختصاص داده شده (نقاط بریتانیا اعتبار در مورد دیپلم EMBA و ECTS در مورد گواهی تحصیلات تکمیلی). علاوه بر این، رکورد EMBA IBD نام استادان، عنوان پروژه کارشناسی و نام سرپرست آن، و همچنین محتویات و تعداد ساعت ها اختصاص داده شده به توسعه شخصی و رهبری را نشان می دهد. بنابراین، یک کارفرمای یا کمیته پذیرش برای مطالعات بیشتر قادر خواهد بود به طور کامل دانش و مهارت های امضای دیپلم EMBA را ارزیابی کند.

فرآیند پذیرش و هزینه ها

هزینه

هزینه برنامه 50،000 PLN است. این شامل موارد زیر است:

 • تمام مشاغل، مربیگری و مربیگری
 • مواد آموزشی ضروری (کتاب های مورد نیاز، موارد، مقالات، شبیه سازی، و غیره)
 • مدول بین المللی در آموزش اجرایی Ashridge
 • حمل و نقل بین ورشو و IBD پردیس در Serock
 • دیپلم IBD مشترک و SWPS EMBA، و همچنین گواهی های تحصیلات تکمیلی صادر شده توسط دانشگاه SWPS و رونویسی

IBD School of Business ارائه می دهد مسکن و غذا با قیمت مناسب در طول جلسات مسکونی در پارک سبز در Serock. اتاق تک نفره با صبحانه و شام رایگان تنها 120 PLN در هر شب هزینه می کند. دانش آموزان می توانند اقامت را در شبانه شبانه روز رزرو کنند، یا برای یک دوره اقامت و اقامت با تخفیف در محل اقامت و غذا خریداری کنند. در صورت درخواست، فاکتورها را برای یک هزینه از جمله هزینه تحصیل و اقامت در اختیار ما قرار می دهیم.

این هزینه هزینه های حمل و نقل، مسکن و هیئت مدیره مربوط به حضور در ماژول بین المللی در خانه Ashridge در انگلستان و هزینه درخواست 300 PLN را پوشش نمی دهد.

برنامه پرداخت انعطاف پذیر

برنامه پرداخت ما به ترجیحات پرداخت و نیازهای مالی شما توجه می کند. در حالی که مزایای پرداخت هزینه تحصیل شما در پرداخت یک بار وجود دارد، ما از ارائه یک سیستم اقساطی لذت می بریم. هزینه تحصیل در چهار مرحله برابر می تواند پرداخت شود، هر کدام به PLN 13 250 و پرداخت در ابتدای هر ترم است.

فرآیند برنامه

مدرسه کسب و کار IBD برنامه های کاربردی از همه کاندیداهای واجد شرایط لهستانی و بین المللی را دعوت می کند. ما تلاش می کنیم تا فرایند اعمالمان را به صورتی آسان تر کنیم؛ با این حال، معیارهای پذیرش دقیق ما برای اطمینان از اینکه هر کدام از دانش آموزان در کنار گروه متفاوتی از همکلاسی های با توانایی و انگیزه تحصیل می کنند، نیاز به روند برنامه ریزی دقیق و برنامه ریزی شده دارند. در همان زمان، تیم EMBA ما آمادگی دارد برای کمک به متقاضی در طول فرآیند درخواست از اولین درخواست خود تا زمانی که برنامه کامل شود.

شرایط پذیرش:

 • درجه اول - کارشناسی یا کارشناسی ارشد
 • 5 سال تجربه کار مدیریت (یا 3 سال با GMAT)
 • آزمون صلاحیت انگلیسی: TOEFL، IELTS، PTE، CAE یا معادل آن (در موارد خاص قابل اجرا نیست)
 • مصاحبه موفق در زبان انگلیسی انجام شده است

فرایند پذیرش از مراحل زیر تشکیل شده است:

 • پر کردن و ارسال یک فرم درخواست همراه با رونوشت های لازم و گواهینامه ها
 • تأمین منابع
 • شرکت در مصاحبه ها
 • در صورت لزوم با پذیرش آزمون
 • در صورت پذیرش، تأیید شرکت در برنامه

فرم درخواست

نامزدها باید فرم درخواست کامل را برای برنامه اجرایی MBA در نظر بگیرند. فرم را می توان به صورت کپی (ارسال به ما و یا در دفتر ما رها کرد) و یا به صورت آنلاین ارسال، ارسال آن به emba@ibd.pl.

رونوشت ها و گواهینامه ها

متقاضیان باید مدارک تحصیلی و مدارک تحصیلی را ضمیمه کنند. کپی های اسکن شده به طور موقت قابل قبول است، به خصوص هنگام استفاده از طریق الکترونیکی؛ با این حال، ارسال اصل ها هنوز قبل از پذیرش متقاضیان در برنامه لازم است. رونوشت ها و گواهینامه های صادر شده در زبان های دیگر از انگلیسی و لهستانی باید توسط مترجمین سوگند یاد شده ترجمه شوند.

توانایی زبان انگلیسی

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، شما باید مدارک قوی زبان انگلیسی را با استفاده از TOEFL IBT (نمره 100+)، IELTS (حداقل نمره هفت)، آزمون Pearson English (PTE) Academic test (حداقل نمره 60) و یا کمبریج انگلیسی: پیشرفته - CAE (سطح C1) تست. مهارت های زبان گفتاری شما در مصاحبه پذیرش شما ارزیابی خواهد شد و در بعضی موارد (به عنوان مثال مدرک کار انگلیسی به صورت روزانه) مورد نیاز نخواهد بود یکی از آزمونهای زبان ذکر شده در بالا. اگر قبلا تست نکرده اید، لطفا قبل از رزرو آنها را بررسی کنید.

آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT)

اگر تجربه کمتر از پنج سال تجربه حرفه ای دارید، لازم است که آزمون GMAT را بپذیرید. با این وجود، حتی اگر شما پنج سال تجربه کاری را تجربه کنید، مدیر برنامه ممکن است در شرایط خاصی از GMAT بخواهد. لطفا قبل از رزرو آزمون GMAT خود را چک کنید.

مراجع

از شما می خواهیم که دو مرجع را با استفاده از فرم مرجع IBD موجود در زیر ارائه دهید. آنها بخش مهمی از روند پذیرش هستند و به ما کمک می کنند تا بدانیم که چگونه دیگران به شما و سهم شما در زمینه سازمانی، حرفه ای یا شخصی نگاه می کنند. ما نیاز به حداقل یک مرجع حرفه ای داریم.

دوم نیز می تواند مرجع حرفه ای باشد، اما این اجباری نیست. شما ممکن است انتخاب کنید که از یک مربی، مربی، همکار یا کسی که با آن نزدیک کار می کنید استفاده کنید. مراجع شما پس از ارسال درخواست شما ارائه می شوند.

مصاحبه

هنگامی که مدرسه بازرگانی IBD درخواست تکمیل شده شما را بررسی کرده است و اگر کمیته پذیرش تصمیم خود را برای درخواست شما بیشتر بفرستد، به صورت شخصی یا با تماس ویدیویی (اسکایپ) دعوت می شود. مصاحبه توسط مدیر برنامه های MBA یا معاون وی انجام می شود.

مهلت نرم افزار

برنامه های کاربردی باید ارائه شود نه بعد از یک ماه قبل از شروع برنامه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 23, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
19 
پاره وقت
Price
قیمت
50,000 PLN
Information
Deadline
Contact school
Locations
لهستان - Serock, Masovia
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
لهستان - Warszawa, Masovia
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
Dates
اکتبر 2018
لهستان - Warszawa, Masovia
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
لهستان - Serock, Masovia
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school