MBA اجرایی

عمومی

شرح برنامه

MBA اجرایی (کارشناسی ارشد اجرایی مدیریت بازرگانی) - به اختصار EMBA - یک برنامه پاره وقت پراکنده است که منجر به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت می شود. دانشجویانی که کلیه ملزومات برنامه را بطور کامل و رضایت بخش تکمیل می کنند ، بطور رسمی با مدرک فوق لیسانس MBA اجرایی توسط دانشگاه اقتصادی Wrocław به دیپلم اعطا می شوند.

برنامه MBA اجرایی بخشی از پیشنهادهای آموزشی یکی از دانشکده های دانشگاه یعنی دانشکده مدیریت ، علوم کامپیوتر و دارایی را تشکیل می دهد. این برنامه مطابق با دستورالعمل های فرآیند بولونیا در آموزش عالی است. محتوا و طراحی آن ، مقایسه صلاحیت های دانش آموختگان و دیپلم های آنها را با مدارکی که در دانشگاه های اروپای غربی و آمریکایی ارائه می شود ، به ویژه در زمینه آموزش مدیریت ، تضمین می کند. علاوه بر این ، برنامه ما مطابق با قوانین سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) است.

در دانشگاه های غربی فرض اساسی این است که MBA اجرایی یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که برای متخصصان باتجربه ، و غالباً افرادی که مشاغل مدیریتی را اشغال می کنند ، خطاب است. به طور کلی ، دو مسیر وجود دارد که دانشجویان می توانند هنگام ادامه مدرک MBA طی کنند: یک برنامه تمام وقت یا پاره وقت. گزینه دوم به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که مدرک MBA را بدست آورند ، در حالی که به کار تمام وقت و انجام وظایف اجرایی خود ادامه می دهند مدت زمان برنامه MBA بسته به بار دوره و دانشگاه متفاوت از 1 تا 4 سال است. ویژگی بارز آموزش در سیستم MBA این است که متقاضیان می توانند توسط فارغ التحصیلان از انواع مختلف مدارس آموزش عالی و نمایندگی انواع مختلف تخصص های تحصیلی ارائه شوند. تطابق با این استانداردهای سازمانی و برنامه ای غربی باید به عنوان شرطی شناخته شود که مشارکت کامل در این زمینه امکان پذیر باشد ، یعنی به رسمیت شناختن متقابل دیپلم ها ، اعطای دیپلم دوتایی ، ارائه دوره های کارآموزی ارزی ، آموزش دانشجویان خارجی ، شرکت در انواع مختلف مالی بین المللی و وجوه حمایتی و غیره

برنامه MBA اجرایی نه تنها پاسخی به الزامات تحمیل شده توسط محیط زیست بین المللی به ما و فارغ التحصیلان ما است ، بلکه همچنین تلاشی برای تحقق انتظارات محیط اطراف دانشگاه و دانشکده ما - منطقه پویا در حال توسعه منطقه پایین سیلزی است.

برنامه MBA اجرایی برای مشاغل موجود در دنیای تجارت به معنای وسیع خود آماده می شود. این برنامه برای آموزش مدیران سطح بالا و متوسط برای شرکت های داخلی و بین المللی و همچنین برای سازمان های غیر تجاری طراحی شده است.

137501_137475_WUEB-04.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

اهداف آموزشی

آرزوی ما جذب دانش آموزانی است که از سطح بسیار بالایی از تنوع اجتماعی برخوردار هستند: فارغ التحصیلان رشته های مختلف تحصیلی ، در سنین مختلف (چه جوان و چه افرادی که دارای تجربه حرفه ای غنی هستند) ، با تمرین حرفه ای در انواع مختلف مشاغل و غیر سازمان های تجاری ، از جمله انواع مختلفی از پروفایل های تجاری آنها ، که از آنها نشات گرفته است

کشورها و گروه های قومی مختلف ، از جنس متفاوت ، از جهت گیری های سیاسی و مذهبی مختلف ، وضعیت زناشویی متفاوت و غیره ، اما در عین حال ، همه آنها باید بتوانند به تمایز دیگران احترام بگذارند و ابراز تمایل ، تمایل ، و قابلیت استفاده از هنجارها و قوانین مربوط به روابط متداول اجتماعی.

هدف اصلی:

هدف اصلی از پیشنهاد آموزشی در برنامه MBA اجرایی این است که دانش آموزان را به یک دید یکپارچه از یک شرکت (سازمان) در اقتصاد بازار آزاد و توسعه دانش و مهارت های لازم در تدوین و تجزیه و تحلیل مشکلات شرکت ، مهارت های مورد نیاز برای تصمیم گیری در محدوده این مشکلات و مهارت هایی که برای تحقق این تصمیمات در زمینه تغییر محیط بیرونی و داخلی لازم است.

اهداف دقیق:

 • پایه محکم از شایستگی ها را در زمینه های اصلی فعالیت های شرکت ، از جمله بازاریابی ، تولید ، امور مالی ، حسابداری ، مدیریت منابع انسانی ، استراتژی و سیاست شرکت به دست آورید.
 • محیط شرکت و مکانیسم های عملکرد آن را درک کنید.
 • توانایی مدیریت تیمها و همچنین توانایی کار و برقراری ارتباط در تیمها را ایجاد کنید.
 • مهارت های تحلیلی ، برنامه ریزی و عملیاتی مناسبی را که ممکن است در شرایط پیچیده عملی مورد نیاز باشد ، بدست آورید.
 • توسعه توانایی برای مفهوم سازی سریع و واقع بینانه مشکلات تصمیم گیری و ارزیابی دقیق پیامدهای مستقیم و از راه دور تصمیماتی که گرفته می شود.
 • توانایی یادگیری مداوم و استفاده از روشهای علمی مدرن و ابزارهای فناوری اطلاعات را پشتیبانی می کند که از تصمیم گیری و حل مسئله پشتیبانی می کند.
 • به دست آوردن دانش و مهارت های لازم برای همکاری در یک محیط چند فرهنگی و لازم برای انجام وظایف مدیریتی در یک محیط بین المللی.

سازمان و ساختار برنامه

برنامه MBA اجرایی 2 سال (4 ترم) به طول می انجامد و دوره ها به صورت جلسات آخر هفته (فقط شنبه ها و یکشنبه ها) تحقق می یابد. در هر ترم حدود 10 جلسه آخر هفته وجود دارد. چرخه کامل آموزش و پرورش شامل دو سال تحصیلی متوالی است. برای تکمیل موفقیت آمیز برنامه MBA اجرایی و کسب مدرک کارشناسی ارشد ، دانشجو باید تمام دوره های تعیین شده در برنامه را پشت سر بگذارد و از پایان نامه کارشناسی ارشد دفاع کند تا پایان ترم 4. مراسم فارغ التحصیلی تاج گذاری از اجرای برنامه MBA اجرایی است. در این مراسم دانش آموزان با دریافت مدرک تحصیلی خود توسط رئیس جمهور یا معاون رئیس دانشگاه اقتصاد Wroclaw ، معاون یا معاون دانشکده مدیریت ، علوم کامپیوتر و دارایی و مدیر برنامه MBA اجرایی ارائه می شوند.

137511_137476_WUEB-05.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

هزینه ها

برنامه MBA اجرایی مطالعات پرداخت می شود.

هزینه های تحصیلی توسط شنونده بصورت جداگانه یا واحد نماینده تحمل می شود.

هزینه ترم تحصیل (به زبان لهستانی و گزینه بین المللی):

 • 8 750 PLN - برای شهروندان لهستانی
 • 2 000 یورو - برای خارجی ها

در صورت قبولی در نیمسال اول تحصیل ، دانشجو موظف است شهریه کل ترم را تا پانزدهم اکتبر یک سال معین پرداخت کند.

معیارهای ثبت نام

روند انتخاب نامزدها اطلاعات مندرج در اسناد درخواست و نتیجه مصاحبه را در نظر می گیرد.

به طور خاص ، معیارهای زیر در ارزیابی مورد توجه قرار می گیرد:

شاخص:

 • نوع و سطح تحصیلات (2/10)
 • تجربه مدیریتی (4/10)
 • انگیزه های نامزد (2/10) ،
 • پیش بینی نامزد (2/10).

رهبر دوره

استاد ماجا کیبا-جانیاک

ایمیل: mba@ue.wroc.pl

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2020

درباره این دانشگاه

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... اطلاعات بیشتر

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. اطلاعات محدود