MBA اجرایی

Chapman University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA اجرایی

Chapman University

MBA اجرایی (EMBA) در دانشگاه چپمن برای حرفه ای دستیابی به بالا که می خواهند به یک تاثیر مثبت را در حرفه و سازمان های آنها در حال حاضر طراحی شده است. به عنوان یک دانشجوی EMBA در مدرسه Argyros از کسب و کار، شما یک مجموعه ای گسترده از کسب و کار و مدیریت مهارت های تازه که بلافاصله بهره مند خواهد شد سازمان شما و افزایش ارزش خود را در دفتر به دست آورید.

دانش آموزان ما ایجاد یک بنیان قوی در هر رشته کلیدی کسب و کار. شما خواهید استراتژی کسب و کار موثر را یاد بگیرند، شرکت در گفتمان غنی با همکلاسی با تجربه و توسعه مهارت های تحلیلی برای حل مشکلات کسب و کار پیچیده. تمرکز قوی جهانی و اعضای هیات علمی دانشجو محور برجسته ترکیب برای ارائه یک تجربه کلاس درس مشترک انجام.

از آنجا که ما می دانیم که شما یک حرفه ای مشغول هستند، ما ارائه می دهیم تعدادی از خدمات برای تسهیل پیشرفت خود را از طریق این برنامه، از جمله تحویل کتاب درسی، وعده های غذایی فراهم قبل از هر کلاس، پشتیبانی فنی برای لپ تاپ ها، خدمات تدریس خصوصی آزاد، و یک در یکی از مدیران مربیگری.

ما از شما دعوت به خود را غرق در تجربه چپمن EMBA با مراجعه به یک کلاس، و ملاقات با دانشجویان و استادان. من خوشحال به ترتیب سفر برای شما و یا پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 22, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
21 
تمام وقت
Price
قیمت
94,570 USD
Locations
آمریکا - Orange, California
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - Orange, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات