ویژگی ها و مزایای برنامه

مأموریت برنامه EMBA برای برآوردن نیاز به آموزش اجرایی در جنوب غربی فلوریدا است. برنامه EMBA بیش از تجربه کلاس درس است. این برنامه ابزارهای مدیریت پیشرفته را در یک محیط یادگیری چالش انگیز و تعاملی فراهم می کند که از دستیابی به موفقیت های مدیریتی و رهبری توسط شرکت کنندگان پشتیبانی می کند.

هر سال تحصیلی با یک جلسه اقامت در یک هفته آغاز می شود. پس از آن کلاس ها در روزهای جمعه و شنبه ها برنامه ریزی شده اند. برنامه، که شامل تکمیل 12 دوره است، در دو سال تکمیل می شود. فرمت دو هفته ای اجازه می دهد که شرکت کنندگان در حفظ و ارتقای مهارت های مدیریت خود، مسئولیت های شغلی کامل را حفظ کنند. شرکت کنندگان نمایندگان عمده سازمان های صنعتی جنوب غربی فلوریدا را نشان می دهند و مدیران ثابت شده با سال ها تجربه مدیریتی هستند.

برنامه EMBA بر دانش جمعی هیات علمی و تجربه دست اول در آموزش اجرایی سرمایه گذاری می کند

 • توسط یک هسته فشرده از دانشکده رهبری می شود
 • متعهد به آموزش نوآورانه است
 • متمرکز بر همکاری های آموزشی بین هیات علمی و شرکت کنندگان است
 • اجازه می دهد تا برای طراحی دوره های فردی
 • شامل فعالیت های تجربی است
 • تکنولوژی را به عنوان یک ابزار برای یادگیری و تصمیم گیری ادغام می کند
 • چالش شرکت کنندگان را برای کشف و تسلط بر سبک شخصی رهبری شخصی خود مورد آزمایش قرار می دهد

محدوده صلاحیت منحصر به فرد و متمایز برنامه FGCU EMBA استاد دانشکده استادان اجرایی است. این افراد حرفه ای فورچون 500 هستند که به طور منظم از دانشکده ها پیروی می کنند.

ترم

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (EMBA) برنامه دو ساله برای حرفه ای با تجربه است. این برنامه تحصیلی MBA دارای رهبری و تمرکز استراتژیک است و طراحی شده است تا ابزارهایی را برای ملاقات با چالش های فعلی و آینده عملیاتی که تقریبا تمام سازمان های بسیار رقابتی مواجه هستند فراهم کند.

کلاس های شغلی و اغلب پر سر و صدای حرفه ای را تایید می کنند، کلاس ها هر دو هفته یکبار در روز جمعه و شنبه به مدت 9 جلسه در هر ترم برگزار می شوند. شرکت کنندگان همچنین مجبور خواهند شد که در یک جلسه تابستانی یک هفته ای شرکت کنند و در یک تجربه تحصیلی بین المللی شرکت کنند. این برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ادامه تدریس حرفه ای تمام وقت خود را در حالی که پیشرفت از طریق برنامه.

غلظت

 • تمرکز مدیریت عمومی
 • تمرکز مدیریت بهداشت و درمان
 • تمرکز توسعه و سرمایه گذاری املاک و مستغلات

فرصت ها و انتظارات

تکمیل موفقیت آمیز برنامه FGCU EMBA درب ها را برای توسعه حرفه ای و پیشرفت حرفه ای باز می کند. انتظار می رود که شرکت کنندگان به خود، همکاران برنامه و استاد خود چالش بزنند، زیرا آنها در یکی از پویاترین محیط یادگیری در آموزش عالی شرکت می کنند. استانداردهای برنامه بالا است، اما همچنین پاداش، به عنوان شرکت کنندگان کشف ارزش تجربه حرفه ای خود را، و گسترش آن در کار از طریق تکالیف. علاوه بر تخصص فنی و کاربردی یک استاد دانشگاه تمام وقت، شرکت کنندگان فرصت های بسیاری برای تعامل با رهبران کسب و کار، صنعت و بخش غیر انتفاعی دارند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
Price
39,000 USD