Read the Official Description

برنامه Mays Executive MBA برنامه هایی را برای کارکنان امروز فراهم می کند تا مهارت ها و دانش هایی را که نیاز دارند، در یک محیط سازمانی سریع تغییر دهند. .

در محیطی مناسب برای حرفه ای با تجربه، کارکنان از تجربیات شخصی خود برای کشف مفاهیم و استراتژی های مورد نیاز برای برآورده ساختن چالش های واقعی در سازمان های امروز استفاده می کنند. کلاس ها به دقت انتخاب شده اند تا منعكس كننده ی زمینه ها و مسئولیت ها باشند. هیئت علمی به عنوان تسهیل کننده عمل می کند و شرکت کنندگان را در بررسی اجمالی مفاهیم اساسی و نوآورانه هدایت می کند.

این محیطی است که از سوالات جدید و چالش برانگیز استقبال می کند که وقتی مفاهیم کسب و کار اساسی با تجربه واقعی مورد آزمایش قرار می گیرند.

پویا محتوا


با طراحی، برنامه درسی این برنامه امروزه مسائلی را که برای آینده مدیریت کسب و کار حیاتی هستند، نشان می دهد. این تمرکز از ابتدای برنامه 18 ماهه به نفع افراد و سازمان های آنها است.

برنامه Mays Executive MBA ارائه شده به عنوان یک سری از ماژول های یکپارچه، بر ارتباط بین تمام زمینه های کاری کسب و کار تاکید دارد. از آنجا که تمام سازمان ها در نهایت یک هدف مشترک را ایجاد می کنند - ایجاد و پایدار کردن ارزش - هر ماژول در اطراف چگونگی ملاقات با این چالش در محیط کسب و کار پویا امروز انجام می شود.

موضوع کلی "مدیریت فرایند ایجاد ارزش" در نظر گرفته شده است
از طریق بررسی صلاحیت هایی که موفقیت را مشخص می کنند
مدیر قرن بیست و یکم:

 • ارتباطات
 • حل مشکل
 • اقدام استراتژیک
 • کار دسته جمعی
 • خود مدیریت
 • آگاهی جهانی
 • مشوق مالی

ورودی از شرکت کنندگان کلاس و بررسی مسائل مربوط به کسب و کار فعلی عناصر تعریف شده در برنامه برنامه MBA اجرایی Mays است. ماژول ها به نیازهای خاص هر کلاس طراحی شده اند. از طریق بحث و تعامل، شرکت کنندگان روش های نوآورانه ای را برای مشکلات و فرصت ها می آموزند.

در طول برنامه، شرکت کنندگان تشویق می شوند تا زمینه های جاری مطالعه و بحث را به موقعیت های سازمان خود مرتبط سازند. این امر نه تنها باعث می شود محتوای برنامه بیشتر مورد توجه باشد، بلکه به نفع فوری هم برای شرکت کننده و هم برای سازمان های فردی است.

سه فعالیت گسترده و متقابل، چقدر موثر است
سازمان ها امروزه ارزش خود را ایجاد و حفظ می کنند:

 • پیش بینی و تحریک تقاضای مشتری برای محصولات و
  خدمات ارائه شده توسط این سازمان.
 • تحویل محصولات و خدمات با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر از
  رقبا
 • تأثیرگذاری بر محیط اجتماعی و سیاسی خارجی که در آن است
  سازمان عمل می کند

برنامه MBA Mays ارائه می دهد بینش حرفه ای مدیریت چهره برای رسیدن به این چالش ها.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محتوای ترم، به صفحات برنامه درسی مراجعه کنید.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by Mays Business School at Texas A&M University »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
18 
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019