توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا یک MBA اجرایی از میشیگان؟مدرسه کسب و کار راس در سراسر جهان به عنوان رهبر در MBA و آموزش اجرایی شناخته شده است. EMBA این سنت های برتری را به ارمغان می آورد تا تجارب توسعه ای را ارائه دهد که منحصر به فرد در ترکیب رهبری و تحلیل آن است.


برنامه درسی بسیار کاربردی این برنامه بر اساس یک ترکیب منحصر به فرد از پایه های تحلیلی، دوره های مبتنی بر راه حل و فرصت های یادگیری فعال است.


* تمرکز شدید آن بر رهبری به نیازهای مدیران تاسیس شده سفارشی شده است.


* برنامه درسی مرتبط با آن، شرکت کنندگان را قادر می سازد ابزارهای بلافاصله قابل اجرا و همچنین اصول اولیه برای مدت طولانی باشد.


* فرمت یک ماهه آن نیز اجازه می دهد تا مدیران مشغول به تعادل پیگیری MBA با تعهدات در محل کار و در خانه.


فناوری تیم مجازی EMBA با ترکیبی از یادگیری در محوطه دانشگاه و آموزش آنلاین، فرصتی پیشرفته برای مدیران ارشد و بالقوه بالقوه فراهم می کند.


فارغ التحصیلان EMBA در توانایی مادام العمر در ایجاد ارزش و تولید نتایج متفاوتی هستند، مهم نیست آینده چه چیزی را بتواند به ارمغان بیاورد. فارغ التحصیلان می توانند بخشی از EMBA در طول حرفه حرفه ای خود را از طریق دسترسی مادام العمر به مدرسه کسب و کار، روابط شخصی خود با همکلاسی ها و عضویت در یکی از بزرگترین شبکه های فارغ التحصیلان دانشگاه در جهان باقی بگذارند.


فرمت برنامه

برنامه اجرایی MBA 20 ماه طول می کشد. هر سال تحصیلی با یک اقامتگاه 10 روزه در ان آربور آغاز می شود و پس از تعطیلات دو روزه (جمعه ها و شنبه ها) تقریبا هر چهار هفته. کلاس ها از ساعت 8:00 صبح در جمعه آغاز می شود و جمعه در ساعت 5:30 بعد از ظهر به پایان می رسد. فرمت اقامتگاه برنامه ریزی شده است تا حداکثر تعامل با دانشکده ها و همسالان را در حالی که در عین حال راحتی در برنامه ها را فراهم می کند. کلاس ها در یک برنامه 8 هفته ای در طول برنامه چرخش می یابند.


بین اقامتگاه ها، تیم ها در آموزش تعاملی مبتنی بر اینترنت و همکاری تیم شرکت می کنند. نامزدها از آخرین فن آوری های یادگیری از راه دور استفاده می کنند که برجسته شدن تجربه های شدید آن در کلاس درس است. این برنامه همچنین استفاده گسترده از سی دی های تولید شده در خانه را انجام می دهد که دانش آموزان را قادر می سازد تا سخنرانی های ویدئویی، بحث ها و همچنین موارد تعاملی را انجام دهند.


این ترکیب یادگیری آنلاین و در محیط دانشگاه باعث انعطاف پذیری بیشتر برای نامزدها برای حفظ برنامه خود و تعادل کار و خانواده می شود. حجم کاری معمولی به شرکت کنندگان نیاز دارد تا 15-20 ساعت در هفته به مطالعات خود بپردازند، اما این ممکن است در میان افراد و البته البته متفاوت باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

این دوره واقع در پردیس
Duration
20 
پاره وقت