MBA اجرایی

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

در شیکاگو، همه چیز در مورد این ایده است. شما روی تولید، تحلیل، مقایسه و اصلاح ایده ها تمرکز می کنید. ساختن آنها بهتر است. و هنوز بهتر است. چرا؟ از آنجا که هیچ پاسخ صحیح و یا قوانین ساده ای در کسب و کار وجود ندارد.

شما در هر مسیر شغلی که انتخاب میکنید پیشرفت خواهید کرد زیرا شما یاد گرفته اید که چگونه:

- هر ایده را بررسی کنید. آیا توسط یک همکلاسی یا استاد ارائه شده است. شما حمایت خود را، مخالفت خود، پیشنهادات خود را به شما گوش خواهیم داد. در اینجا، هیچ سوالی اشتباه به جز مواردی که به طور غیرمجاز رخ می دهد وجود ندارد.


- بررسی مشکلات و فرصت ها. از طریق لنزهای حسابداری، اقتصاد، روانشناسی، جامعه شناسی و آمار. با تنوع ابزار و روش تحلیلی، به شیوه های جدید فکر می کنید.


- ایجاد اعتماد به نفس برای رهبری. یادگیری برای ایجاد روابط مردم را تحقیر کن نتایج تأثیر با آزمایش خود در بحث های کلاس درس، در گروه های دانشجویی و در مسابقات. به علاوه 125 ساعت برنامه نویسی اختصاص داده شده به رهبری. شما مهارت هایی را برای موفقیت در هر چالشی کسب و کار خواهید کرد.


تجربه شیکاگو به شما یک مسئله عمیق تر را می بخشد، دیدگاه شما را گسترش می دهد و شما را مجبور می کند سوء پیشینه ها را شامل شود. شما یاد خواهید گرفت که احساس راحتی کنید، زیرا هیچ فرمولی برای هدایت شما وجود ندارد. هیچ راهی برای دنبال کردن وجود ندارد. از آنجایی که این ها ایده هایی نیستند که روند دنیای کسب و کار را شکل دهند.

تجربه شیکاگو شما را آماده خواهد کرد تا حرفه ای خود را به سطح جدیدی برسانید. در شیکاگو، به شما یک برنامه تحصیلی است که ویژگی های پیدا کردن:

- تاکید بر تحلیل مشکلات، ایجاد بینش کلیدی و راه حل های خلاقانه - ما بر اهمیت سوالات و بررسی ایده ها تأکید می کنیم. چگونه چیزها را بهتر کنیم برای همه امکانات آماده باشید. از آنجا که هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد. شما یک چارچوب قدرتمند برای تصمیم گیری در طول حرفه ای خود، در هر وضعیت کسب و کار، در هر صنعت به دست آورید.


- برنامه درسی که می توانید از آن استفاده کنید - استادان غرفه تجربه خود را در دنیای واقعی به عنوان مشاوران، شاهدان متخصص، اعضای هیئت مدیره یا حتی مدیران صندوق سرمایه گذاری در کلاس درس تجربه می کنند. شما چگونگی ارزیابی ریسک، رویکرد مشتریان، تفکر استراتژیک و تصمیم گیری بهتر در طیف وسیعی از نتایج را یاد خواهید گرفت. ابزارهایی که امروز و آینده نیاز دارید.


- همکاری - کسب و کار همه چیز در مورد افراد با استعدادهای خود و توانایی های خود را برای حل یک مشکل متحد می کند تا چیزها را بهتر کند. شما یک روش را در کلاس درس پیدا خواهید کرد. در گروههای مطالعه دانشکده ای که بینش را به اشتراک می گذارد، بحث را تشویق می کند، از شما می خواهد که فرض های شما را مورد سوال قرار دهید. همکاران از سه محوطه دانشگاه، صنایع متعدد و بسیاری از توابع شغلی که چشم انداز وسیعتری را ایجاد می کنند. همه به حداکثر رساندن تجربه یادگیری رانده شده است.


- جامعه در سراسر قاره ها، فرهنگ ها و آداب و رسوم - با دانشجویان از 51 کشور و کلاس ها در سه مکان بین المللی، هیچ مرز وجود دارد. شما فردی را می بینید که تامین کننده مواد در بولیوی می داند؛ چه کسی در مغولستان یا سیبری کار می کند که شما را در سفر بعدی خود را در اطراف تورین نشان می دهد.


- بحث در کلاس درس - سخنرانی تنها بخشی از روند یادگیری است. در شیکاگو بوت، شما را تحت فشار قرار خواهد داد که از سوالات - بسیاری از آنها - توسط هیئت علمی و همکلاسی های خود را بپرسید. "چرا شما فکر می کنید که چنین است؟" "چگونه این بر بودجه تاثیر می گذارد؟" "چه چیزی باعث می شود که یک تصمیم خوب؟" "گزینه های شما چه هستند؟ بحث بی حوصلگی و آزاد است به شما اعتماد به نفس در هر وضعیت، در هر کجا، با هر کسی

فرمت برای این برنامه برای هر سه پردیس یکسان است. در طی پروگرام 21 ماهه، شما 15 درس از 17 دوره با همکاران خود را خواهید گرفت. سپس هر دانش آموز دو گزینه را برای تکمیل دوره تحصیل انتخاب می کند.

در طی چهار جلسه یک هفته ای بین المللی، دانشجویان از هر سه محوطه دانشگاه ملاقات می کنند، کلاس ها، گروه های مطالعه را با هم کار می کنند، مسائل منطقه ای کنونی را بررسی می کنند، شرکت می کنند در سفرهای حوزه ای به کسب و کارهای محلی و سایت های فرهنگی. دو جلسه در شیکاگو و یک نفر در لندن و سنگاپور وجود دارد.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

درباره این دانشگاه

از سال 1898، University of Chicago Booth School of Business ، ایده ها و رهبران ایجاد کرده است که دنیای تجارت را شکل می دهند. رویکرد دقیق و مبتنی بر نظم و انضباط ما در زمینه آموزش تجارت، دانشجویان ما ر ... اطلاعات بیشتر

از سال 1898، University of Chicago Booth School of Business ، ایده ها و رهبران ایجاد کرده است که دنیای تجارت را شکل می دهند. رویکرد دقیق و مبتنی بر نظم و انضباط ما در زمینه آموزش تجارت، دانشجویان ما را تبدیل به رهبران کسب و کار با اعتماد به نفس، موثر و معتبر آماده می سازد تا با سخت ترین چالش ها مواجه شوند. ما افتخار می کنیم ادعا می کنیم: یک استاد دانشگاه، درجه و برنامه های ثبت نام باز در سه قاره، یک بدنۀ جهانی از نزدیک به 42،000 فارغ التحصیلان، روابط قوی و رو به رشد شرکت های بزرگ است که فرصت های شغلی مادام العمر را فراهم می کنند. به عنوان بخشی از دانشگاه مشهور جهان شیکاگو، ما ارزش های اصلی دانشگاه را که فرهنگ فکری متمایز ما را تشکیل می دهند، به اشتراک می گذاریم. در شیکاگو بوت، ما دائما ایده های تست را مطرح می کنیم و به دنبال اثبات هستیم. این رویکرد فوق العاده موثر به کسب و کار منجر به ایده های جدید و راه حل های نوآورانه می شود. شش عضو هیئت علمی ما برای این ایده ها جایزه نوبل را به دست آورده اند. این همان فرهنگ، فارغ التحصیلان ما را به متفکران تجاری تبدیل می کند که به طور گسترده ای قادر به تحلیل و حل و فصل بزرگترین چالش های کسب و کار هستند. اطلاعات محدود
شیکاگو , فیلادلفیا , لندن , مادرید + 3 بیشتر کمتر