توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف بالاتر دستیابی به بیشتر

تجربه خود را در یک تجربه یادگیری محرک و تعاملی غرق کنید که در آن شما با 40-50 همکار با تجربه در مدرسه کسب و کار مایکل ج. فاستر در دانشگاه واشنگتن برنامه اجرایی MBA، مبادله ایده ها را انجام می دهید.

مروری بر برنامه

برنامه تحصیلی ملی در دانشگاه تحقیقاتی با شهرت بین المللی، دانشگاه واشنگتن برنامه اجرایی MBA (EMBA) فراهم می کند آموزش و پرورش کسب و کار دقیق برای مدرسان و مدیران ارشد و مدیران ارشد. حرفه ای های متخصص از سراسر آمریكای شمالی، برنامه UW Executive MBA را انتخاب می كنند، زیرا این كار به آنها اجازه می دهد تا تمام وقت كار خود را انجام دهند و فقط 21 ماه فرصت MBA بگیرند.

مدرسه کسب و کار در سطح بالا
مدرسه تجاری مایکل جی فاستر در دانشگاه واشنگتن دارای اعضای هیات علمی است و یکی از چهار مکاتب تجاری ایالات متحده است که گواهینامه EQUIS بین المللی از بنیاد توسعه انسانی اروپا را برگزار می کند. مدرسه بازرگانی فاستر توسط AACSB International - Association for Advancing Collegiate Schools of Business معتبر است.

تجربه و نوآورانه
مزایای استفاده از 20 سال دانش برای مدیران و مدیران توانمند برای رهبری برجسته. UW EMBA ابزار کسب و کار و تحقیقات پیشرفته را فراهم می کند و دانشجویان را با یک شبکه وسیع از رهبران کسب و کار و فارغ التحصیلان متصل می کند. شرکت در یک آموزش جامع مدیریت جامع و جامع است که بر رهبری و تفکر استراتژیک تأکید دارد. دانش، ابزار و مهارت های کار گروهی را به کار ببرید تا بلافاصله در محل کار خود اعمال شود.

دیدگاه مدیر عامل
یاد بگیرید که به عنوان مدیران ارشد با تمرکز بر نیروهایی که سازمان ها، بازار ها و اقتصادهای جهانی را شکل می دهند فکر کنید. یاد بگیرید که برنامه ریزی کنید، موقعیت ها را ارزیابی کنید، تیم های سربسته، تصمیم گیری های آگاهانه و نتایج را ارزیابی کنید.

قالب بندی شده به تناسب زندگی شما
ادامه تحصیلات خود را در حالی که شما کسب MBA در 21 ماه (سپتامبر - ژوئن با تابستان خاموش). یک برنامه منطقه ای هفتگی یا ماهانه برنامه آمریکای شمالی را برای تطبیق مطالعات خود با تعهدات کار و خانواده انتخاب کنید.

امکانات عالی و پشتیبانی
تمرکز بر یادگیری با کمک کارکنان EMBA. کتاب ها، مواد، ثبت نام دوره ها و محل اقامت (برای دانشجویان ماهانه) همراه با پارکینگ رایگان و بسیاری از وعده های غذایی ارائه می شود.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی 21 ماهه یک پایه محکم از مبانی کسب و کار را ایجاد می کند. مطالعات موردی و پروژه های گروه پیوند تئوری با عمل کسب و کار در حال حاضر. تم ها براساس روند فعلی کسب و کار، از جمله تاثیر فناوری و جهانی شدن، از طریق کل برنامه درسی جریان دارد.

دانش آموزان اغلب از سازمان های خود به عنوان آزمایشگاه ها استفاده می کنند، درس هایی را که در کلاس درس آموخته می شوند و سپس نتایج را به بحث در مورد کلاس می دهند.

سمینار بین المللی مطالعه

در یک مدیر بازار جهانی، دانش ابتدایی در مورد نوآوری های عملیاتی، شیوه های کسب و کار جدید و موضوعات اقتصادی بحرانی که بر کسب و کار در کشورهای دیگر تأثیر می گذارد، نیازمند دانش است. برنامه MBA اجرایی به منظور ایجاد تاکید بر این چشم انداز جهانی، یک سمینار تحصیلی بین المللی را به ارمغان می آورد. ارتباطات ارزشمند، بینش و دانش آموزان درون اطلاعاتی که از تور مطالعه انجام می شود این ویژگی را به عنوان سرمایه گذاری با بازده بالا برای آنها و سازمان های حمایت کننده خود می دانند.

سمینار بین المللی اختیاری است. این عموما بین زمستان و فصل بهار سال دوم اتفاق می افتد. هزینه دانشجو تقریبا 3،000 دلار به اضافه هزینه هوا است.

مخاطب هدف


برنامه مدیریت اجرایی برای مدیران و مدیران ارشد و مدیران با 10 یا بیشتر سال تجربه طراحی شده است که بر پایه اصول کسب و کار از دیدگاه رهبر تمرکز دارد.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Washington Foster School of Business »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
سپتامبر 2019
Duration
21 
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019