MBA اجرایی

عمومی

شرح برنامه

شما می خواهید در حرفه خود رشد کنید ، اما مسئولیت های کاملی دارید. MBA اجرایی دانشکده بازرگانی Sy Syms واقعیت های شما را درک می کند. این شما را آماده می کند تا پتانسیل شغلی خود را تسریع کنید ، ایده های بازی را تغییر دهید و برای یک اقتصاد جهانی در حال تغییر - همه در حالی که در شغل فعلی خود هستید - آماده شوید.

Sy Syms Edge

 • کلاسهای قابل انعطاف ما به حرفه ای کارگر ارائه می شود.
 • برنامه درسی اصلی ما پایه و اساس موفقیت در هر مشاغل را ایجاد می کند.
 • اساتید مشهور تمام وقت ما از طریق تعالی دانشگاهی شما را القا می کنند. تحت تأثیر قرار دادن نظریه پل با عمل در زمان واقعی کسب و کار.
 • کالج دانشجویی ما شامل حرفه ای متنوعی از هر بخش تجاری است.
 • کلاس های شما کوچک و شخصی می شود و به شما امکان می دهد ارتباطات تجاری مادام العمر برقرار کنید.

در یک نگاه

 • روزهای یکشنبه یا در قالبهای ترکیبی در کلاسها شرکت کنید.
 • بیاموزید که چگونه از مزایای صنعت به عنوان رهبر در تجارت تبدیل شوید.
 • کسب و کار خود را از طریق اقامتگاه های تابستانی بهبود بخشید.
 • اتصالات مادام العمر را با اساتید و همسالان خود ایجاد کنید.
 • فقط دو سال EMBA خود را از Syms کسب کنید.

برنامه تحصیلی

برنامه EMBA ما بر سه موضوع تأکید می کند که در سراسر برنامه درسی ادغام شده اند.

کارآفرینی

اکوسیستم اطراف کارآفرینی در Yeshiva University پر جنب و جوش ، درخشان و براق است. در قلب اصلی وظیفه کارآفرینی Yeshiva این است که راه هایی برای استفاده از قدرت عظیم ، سرزندگی و منابع کل دانشگاه بیابیم ، به گونه ای که ، در واقع ، کل انرژی های ما بسیار بیشتر از صرفاً در کل قطعات است. ما مشارکت بین مدارس و مؤسسات ، دانش آموزان و فارغ التحصیلان ، جامعه NYC و مقامات دولتی را تشویق می کنیم. ما با اسرائیل و فن آوری و روحیه کارآفرینی مبتنی بر آن پیوندهای محکمی داریم. Yeshiva University در حال ایجاد انکوباتور در NYC برای شرکت های مستقر در اسرائیلی است تا بتوانند در محیط NYC رشد و پیشرفت کنند.

رهبری

این موضوع بر ایجاد رهبران جدید آینده تمرکز دارد. در طول برنامه ، تأکید ویژه ای بر چگونگی ایجاد ابزارها و تئوری های مختلف تجاری وجود توانایی رهبری و اجرای در محیط های بسیار رقابتی و استرس زا دارد. برخی از دوره های ارائه شده به طور خاص در توسعه مهارت های رهبری از جمله مدیریت در یک محیط جهانی و مجموعه ای از سخنرانان متشکل از برخی از موفق ترین مدیران و کارآفرینان متمرکز هستند.

اخلاق

مهمتر از همیشه تمرین اخلاق تجاری ضمن حفظ الگوی پایدار تجارت است. این برنامه که در Yeshiva University ، با آموزش چگونگی دستیابی به یک مدل کسب و کار پایدار ، ضمن ایجاد مزایایی برای جامعه و محیط آن ، ارزشهای YU را با اخلاق تجاری گره می زند. این مدل به توانایی مدیران و رهبران در شناسایی ارزشهای شخصی و شرکتی و همسو کردن رفتارهای تجاری با انتظارات اجتماعی ، مسئولیتهای قانونی و آرمانهای اخلاقی بستگی دارد. برنامه درسی ما بر نقش اصلی اخلاق کسب و کار در دوره اصلی اخلاق و محیط حقوقی ما تأکید دارد و در موارد اخلاقی در مواردی که در طول برنامه درسی مورد مطالعه قرار می گیرند ، تمرکز دارد.

دو اقامتگاه تابستانی

نوآوری از طریق فناوری و رهبری

تابستان 1: اقامتگاه تابستانی NYC - یادگیری چه چیزی برای بدعت گذار شدن لازم است

در این کارگاه شدید هفت روزه ، دانش آموزان در مورد مدل های تجاری می آموزند که می تواند به آنها کمک کند تا یک محصول یا یک تجارت را به سطح بعدی برسانند. ابزارهای خاص خلاقیت آموزش داده می شود و به کار می رود و پس از آن سلسله بازدیدهای از مبتدیان نوآورانه از منطقه کلانشهر نیویورک انجام می شود. این کارگاه با دانش آموزان ایجاد ایده های تجاری خود و ارائه یک برنامه کسب و کار برای انجام آن به پایان می رسد.

تابستان 2 - اقامت تابستانی اسرائیل - غوطه ور شدن در فرهنگ ملت مبتدی

در این کارگاه شدید ده روزه ، دانشجویان با دانشجویان EMBA اسرائیلی از یکی از دانشگاه های برتر اسرائیل درگیر می شوند. آنها با هم به عنوان تیم تلاش می کنند تا رازهای موفقیت فنی این کشور مبتدی را کشف کنند. سخنرانی هایی از اساتید ارشد تجارت و فن آوری اسرائیل برگزار می شود و به دنبال آن بازدیدهای حضوری از موفق ترین شرکت های اسرائیلی انجام می شود. با پایان این کارگاه ، انتظار می رود دانش آموزان درک خوبی از رهبر نوآوری و راه های استراتژیک برای رسیدن به آنجا داشته باشند. اقامت به زبان انگلیسی است.

عکس فوری برنامه EMBA

با تشکر از شما برای توجه به برنامه MBA اجرایی Yeshiva University ، تنها برنامه ای که در روزهای یکشنبه با توجه به جامعه متنوعی که در آن ارائه می شود ارائه می شود.

ما می دانیم که این یک تصمیم مهم برای شماست. چند نکته برای در نظر گرفتن:

 • فرهنگ را در نظر بگیرید. هر مدرسه خودش را دارد. برنامه اقتصادی را که برای شما مناسب است - از نظر دانشگاهی ، اجتماعی و حرفه ای - پیدا کنید. به عنوان مثال ، Yeshiva University به خاطر جامعه گرم ، دلسوز و محکم خود شناخته شده است. این به بسیاری از موارد ترجمه می شود ، از ارتباطات محکم با اساتید گرفته تا اشتیاق در جامعه و فارغ التحصیلان.
 • اهداف خود را در نظر بگیرید. مدرسه کاری را انتخاب کنید که به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند. به این فکر کنید که آیا می خواهید شغل خود را دوباره ابداع کنید ، یک سرمایه گذاری جدید را شروع کنید یا در شرکت فعلی خود بسیار بزرگتر ظاهر شوید. در Yeshiva ، شما روابطی ایجاد خواهید کرد که یک جامعه مادام العمر را تشکیل می دهند و در هر مرحله شغلی در دسترس هستند.
 • در نظر بگیرید که به ما دسترسی پیدا کنید. اگر به نظر می رسد Yeshiva برای شما مناسب است ، مکانی که در حین رشد از آن تغذیه می شوید ، برای بحث در دسترس هستیم.

در اینجا اطلاعات اضافی برای کمک به تصمیم گیری وجود دارد:

 • برنامه 2 ساله ، 48 اعتبار برنامه MBA اجرایی در پردیس منهتن در NYC.
 • دوره های دقیق که توسط دانشکده موفق و با تجربه تدریس می شود.
 • دو اقامتگاه تابستانی.
 • در کنار همکلاسی های بسیار باتجربه بیاموزید و اتصالات مادام العمر را جعل کنید.

به ما بگویید چه چیزی شما را از هم جدا می کند. ما واقعاً علاقه مندیم که درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنیم. دانشکده تجارت Sy Syms برای افراد جالب توجهی که در آرزوهای شغلی خود جدی هستند ، ارزش قائل است. دانشجویان ما متنوع هستند. دانشکده ما دارای شهرت جهانی است. برنامه درسی دقیق است. ما معتقدیم که این یک MBA برای مدیرانی است که با اهداف شغلی شما مطابقت دارند. در اینجا کارهایی را که باید انجام دهید برای این کار است:

 • GPA از 3.0 و بالاتر (متن).
 • مصاحبه. هنگامی که برنامه آنلاین شما کامل و تحت بررسی قرار گرفت ، ممکن است با یک عضو دفتر پذیرش تماس بگیرید تا یک مصاحبه در محوطه دانشگاه برنامه ریزی کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید: مصاحبه فقط با دعوت انجام می شود.
 • دو توصیه مورد نیاز است.

متقاضیان بین المللی

دانشجویان بین المللی که مدرکی از موسسه ای ندارند که در آن تمام آموزش ها به زبان انگلیسی انجام شود ، باید یا TOEFL (آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) ، PTE (آزمون پیرسون انگلیسی) یا IELTS (International English Language Language) را بگیرند. سیستم تست). ممکن است فقط درصورتیکه مدرکی را از موسسه ای کسب کرده باشید که در آن زبان انگلیسی زبان آموزش است ، از معافیت TOEFL ، PTE یا IELTS معاف شوید.

نمرات TOEFL ، PTE و IELTS به مدت دو سال معتبر است. نمرات شما باید هنگام ارائه درخواست خود معتبر باشند.

مهلت پذیرش

 • 3/9/2020: مهلت سپرده بورس تحصیلی
 • 3/31/2020: مهلت پذیرش
 • 5/11/2020: مهلت سپرده پذیرش
 • 7/31/2020: آخرین مهلت پذیرش
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universitie ... اطلاعات بیشتر

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. اطلاعات محدود