MBA - استاد مدیریت امور مالی

عمومی

شرح برنامه

تحقق در تجارت

MBA Bristol ما مدیران را برای تغییر تقاضای بازار جهانی و چالشهای روزافزون تجارت معاصر آماده می کند. شما بینش عملی در مورد موضوعات کلیدی سازمانهای امروزی کسب خواهید کرد و روشهای اصلی مرتبط با دنیای واقعی را بررسی خواهید کرد.

ما شما را تشویق می کنیم که به طور مشروع به فکر کسب و کار بپردازید، ارزش های پایدار را برای کسب و کار و جامعه در کل و کمک به یک اقتصاد سالم ایجاد کنید.

یک MBA به شما کمک می کند تا به چشم انداز بهتر، حقوق، و در نهایت، تحقق بیشتر در کسب و کار. MBA ما ریشه در دنیای واقعی کسب و کار است و به دقت طراحی شده است تا به شما یک بینش عملی را در مورد مسائل کلیدی سازمان های امروز در تمام نقاط جهان است.

این دوره می تواند تاثیر عمیقی بر روی حرفه شما داشته باشد، به شما کمک می کند از توان بالقوه خود فراتر بروید و برای چالش های پیش رو آماده شوید. پیوندهای بین المللی که ما به خوبی تاسیس کرده اند کمک می کند تا دانشجویان MBA بریستول را به رهبران کسب و کار موثر با چشم انداز جهانی تبدیل کنند.

مردم برای تحصیل در رشته MBA به دلایل مختلف و با نتایج متفاوت در ذهن انتخاب می کنند. دوره ما حرفه ای متمرکز شده است، به شما این امکان را می دهد که مطالعات خود را به منظور ایجاد زمینه های دانش مرتبط با طرح کاری خود، اهداف خاص خود و آینده ی کسب و کار خود شکل دهید.

هر آنچه که شما می خواهید از درس بیرون بیایید، آن را خواستار و چالش برانگیز می کند - تعهد، انرژی و شور و شوق، پیش شرط است.

محتوا

ماژول های اختیاری ذکر شده مواردی هستند که به احتمال زیاد در دسترس هستند اما ممکن است در معرض تغییر باشند.

بریستول MBA شما را در کسب و کار روزمره خود به خوبی و همچنین به شما پاسپورت به یک حرفه ای پرواز بالاتر می دهد.

شما مطالعه خواهید کرد:

 • مشتری و تحلیل بازار بین المللی
 • استراتژی و پیاده سازی
 • مدیریت افراد در یک زمینه جهانی
 • رهبری، پیچیدگی و تغییر
 • تصمیم گیری مالی
 • سیستم ها، سازه ها و عملیات
 • حرفه ای و توسعه تحصیلی ادغام تجربه MBA MBA
 • انجام تحقیقات مبتنی بر شواهد

به علاوه ماژول های اختیاری از (تعداد بسته به شرایط اعتبار):

 • استراتژی مالی جهانی
 • خطر و پایداری در عملیات جهانی
 • مدیریت پروژه در یک جهان مجتمع
 • خلاقیت و نوآوری
 • مشاوره مدیریت
 • مربیگری و مربیگری
 • جهانی شدن و قانون
 • سیستم های اطلاعات کسب و کار دیجیتال
 • بازارهای نوظهور: نظم نوین جهانی

پس از تکمیل این موارد، شما مطالعه خواهید کرد:

 • پایان نامه کارشناسی ارشد / مشاوره

می توانید روی یک پروژه تحقیقاتی کار کنید که متناسب با علایق و جاه طلبی های شما باشد. از طرف دیگر ، می توانید یک پروژه تحقیقاتی مشاوره را برطرف کنید که نیازهای مشتری را برطرف کند ، مهارت ها و سازگاری خود را با آزمون قرار می دهد.

علاوه بر این ، توسعه حرفه ای و دانشگاهی با ادغام ماژول تحقیق تجربه یادگیری MBA ، شما را در طول دوره از شما پشتیبانی می کند ، و مهارت های تحقیقاتی و شخصی خود را مطابق نیازهای خاص شما توسعه می دهد.

دانشگاه به طور مداوم پیشنهاد ما را با پاسخ به بازخوردهای دانشجویان و سایر ذینفعان ما تقویت می کند و اطمینان حاصل می کند که برنامه درسی به روز می شود و فارغ التحصیلان ما با دانش و مهارت هایی که برای دنیای واقعی نیاز دارند، مجهز شده اند. این ممکن است منجر به تغییر در دوره شود. اگر تغییرات در دوره شما تایید شده باشد، به شما اطلاع خواهیم داد.

یادگیری و تدریس

بریستول MBA یک تجربه یادگیری فعال است بنابراین در حالی که برخی از جلسات کلاس و یک به یک وجود دارد، اینها با پروژه های تحقیقاتی فردی و مطالعات کاربردی همراه است. رویکرد ما عملی و عملی است، تمرکز بر توسعه مهارت های فردی و حرفه ای ملموس است.

بخش مهمی از دوره، ماژول یکپارچه مهارت های حرفه ای و روش های تحقیق است. این در سراسر برنامه بافته شده است، با ترکیب عناصر مختلف همراه است. مهارت های حرفه ای یکپارچه و روش های تحقیق بر برنامه ریزی توسعه شخصی، یادگیری بازتابنده و ایجاد نمونه کارها تمرکز دارد. شما تشویق میشوید که یک برنامه آموزشی متناسب با شرایط حرفه ای و شخصی خود داشته باشید.

همکاری درست در قلب همه چیز ما است، با کارکنان و دانش آموزان به اشتراک دانش و تجربه از دنیای کسب و کار خود. دانشجویان MBA بریستول از طریق فعالیت های سندیکایی، نمایش گروهی و فردی، گروه های سمینار آموزشی دانشجویی، مطالعات موردی، یادگیری تجربی، بازی نقش و شبیه سازی کسب و کار، یاد می گیرند.

ارزیابی

ارزیابی Bristol MBA با ترکیبی از تکالیف مبتنی بر کار (پروژه های کوچک تحت نظارت) ، امتحانات ، ارائه ها / vivas و پایان نامه شما انجام می شود.

شرایط ورود

شما نیاز خواهید داشت:

 • مدرک افتخارات (حداقل 2: 2) از یک موسسه آموزش عالی شناخته شده یا معادل آن از یک موسسه شناخته شده خارج از کشور
 • تجربه سازمانی 18 ماه پس از فارغ التحصیلی.

اگر مدرك دكورا نداريد، كيفيت حرفه اي همراه با تجربه مديريتي كافي است، بنابراين اطلاعات كامل خود را در درخواست خود ارائه كنيد.

درخواست شما باید شامل پاسخ دقیق به سوالات زیر باشد:

 • چرا شما تصمیم گرفتید که MBA در این مرحله در حرفه خود بگذرانید؟ (حداکثر 150 کلمه).
 • چرا شما برای تحصیل MBA در UWE Bristol انتخاب کرده اید؟ (حداکثر 150 کلمه)
 • چه كسی، كیفیت و مهارتهای شخصی شما را به این دوره می رساند؟ (حداکثر 150 کلمه).
 • پس از پایان این دوره چه کاری انجام می دهید؟ (حداکثر 150 کلمه).
 • لطفا تجربه گذشته خود را در سازمان ها شرح دهید، از جمله کار پرداخت شده، کار داوطلبانه، کسب و کار خانوادگی، پروژه های کارآفرینان و غیره. به ویژه، لطفا با پروژه هایی که با دیگران یا موسسات یا سازمان ها همکاری کرده اید تمرکز کنید (حداکثر 300 کلمه).
الزامات زبان انگلیسی

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست ، از شما خواسته می شود حداقل الزامات مربوط به زبان های داخلی و دفتر UWE Bristol مانند آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) 6.5 را به طور کلی با حداقل 5.5 در کلیه اجزای سازنده برآورده کنید.

شغل / تحصیلات بیشتر

دوره MBA Bristol به شما در پیشرفت حرفه خود کمک می کند ، مهارت ها ، تجربه ها و شبکه های مرتبط را برای شما فراهم می کند تا رهبر در حوزه انتخابی خود باشید.

خدمات شغلی برنده جوایز ما به شما در توسعه پتانسیل شغلی خود از طریق مربیگری شغلی ، خدمات شغلی برای کارآموزی ، مکانهای شغلی ، فرصتهای جهانی ، داوطلبانه و فعالیتهای جامعه به علاوه پشتیبانی از فعالیتهای کارآفرینی و دسترسی به رویدادهای کارفرما کمک می کند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... اطلاعات بیشتر

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. اطلاعات محدود