MBA - امور مالی

Richard T. Doermer School of Business - Indiana University-Purdue University, Fort Wayne

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA - امور مالی

Richard T. Doermer School of Business - Indiana University-Purdue University, Fort Wayne

 • کسب IU درجه در 24 ماه
 • برنامه قابل انعطاف است. کلاس های ترکیبی به تناسب برنامه کار خود را. کلاس دیدار روز دوشنبه از طریق عصر روز پنجشنبه.
 • نگاهی 11 دوره هسته به علاوه 4 دوره آهنگ. دو گزینه پیگیری شامل تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار و امور مالی.
 • مشاوره اجرایی. مجموعه ای از سخنرانی های اجرایی که در آن مدیران سطح بالا به عنوان مربی خدمت می کنند.
 • پروژه اقدام سازمانی. ترین تکالیف می تواند به طور مستقیم به سازمان شما مربوط، اجازه می دهد نرم افزار در دنیای واقعی از اطلاعات است.
 • بالاترین اعتباربخشی. IPFW توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB بین المللی) است که بالاترین سطح از اعتبار است که می تواند به دست آمده معتبر است. IPFW ارائه می دهد تنها AACSB بین المللی مدرسه کسب و کار معتبر در شمال شرق ایندیانا است.
 • آلوم آلوم گزارش یک سال تغییر حقوق و دستمزد متوسط ​​از 20٪ است.

غلظت مالی (1.5cr. هر)

 • تجزیه و تحلیل F600-سرمایه گذاری
 • ارزش گذاری F601-دارایی و استراتژی
 • F602-شرکت مدیریت ریسک مالی
 • گزینه های F603-رئال در بودجه بندی سرمایه ای

بار دوره

اکثر دانش آموزان MBA بطور تمام وقت به کار و به طور معمول را یک بار البته حداکثر 6 واحد (دو دوره) در هر ترم و 3 واحد (یک دوره) در هر جلسه تابستان. با این حال، دانش آموزان ممکن است انتخاب به دنبال مطالعه تمام وقت در برنامه است. ثبت نام در 9 واحد در نظر گرفته شده تمام وقت است.

دوره های آموزشی برنامه ریزی شده به جای نیازهای پاره وقت دانش آموزان. از آنجا که مدرسه نمی تواند تضمین کند که تمامی دوره ها به همه دانش آموزان در همه زمان در دسترس باشد، دانش آموزان باید این خطر را که در یک ترم و یا جلسه داده، دوره های برنامه ریزی شده ممکن است سازگار با دوره های مورد نیاز را بپذیرید. برنامه ریزی دقیق با مشورت با مشاور MBA و مشارکت در ثبت نام اولیه احتمال این تبدیل شدن به یک مشکل به حداقل برساند.

انتقال اعتبار

دانش آموزانی که درجه پیشرفته نگه دارید و یا اعتبارات فراتر از الزامات مورد نیاز برای مدرک لیسانس خود را ممکن است برای اعتبار انتقال اعمال به دست آورده اند. حداکثر 6 واحد در چنین دوره های تحصیلات تکمیلی تکمیل شده با نمرات B و یا بهتر از یکی از موسسات معتبر AACSB ممکن است برای انتقال پذیرفته شده است. در این محدوده، مقبولیت و کاربرد اعتبارات انتقال توسط مدیر در مشورت با اعضای هیئت علمی مناسب تعیین می شود.

در محدوده ذکر شده در بالا، دانش آموزان به دنبال تصویب برای تکمیل الزامات درجه با مصرف یک دوره در موسسه-AACSB معتبر دیگر باید یک درخواست کتبی و یک کپی از برنامه درسی این دانشگاه که مدیر در پیش از در نظر گرفتن دوره را ارسال کنید. درخواست برای این استثنا باید (1) نهاد، (2) دوره خاص (ها) که گرفته خواهد شد، و (3) نیاز IPFW (بازدید کنندگان) که در آن یا آنها اعمال خواهد شد را تشخیص دهد.

استاندارد های علمی

نامزد برای MBA باید یک معدل فارغ التحصیل تجمعی از 3.0 و یا بهتر حفظ کند. فارغ التحصیل معدل صرفا بر اساس دوره های در سطح کارشناسی ارشد به اتمام محاسبه شده است. دانش آموزانی که فارغ التحصیل معدل کمتر از 3.0 خواهد شد مشروط دانشگاهی قرار می گیرد و باید معدل نقطه خود را به 3.0 در 6 واحد بعدی کار البته به ارمغان بیاورد. عدم حذف کمبود معدل در 6 واحد بعدی ممکن است در اخراج فوری منجر شود. دوره های در سطح کارشناسی ارشد در آن دانش آموزان کسب نمرات D یا F باید تکرار شود. نمرات D یا F خواهد شد در محاسبه فارغ التحصیل دانش آموز معدل گنجانده شده است.

زمان مجاز برای اتمام درجه

دانش آموزان اجازه تا 48 ماه برای تکمیل تمام موارد مورد نیاز است این دوره 48 ماهه آغاز یک بار دانش آموزان شروع مصرف هر نوع ماژول ها و یا دوره های هسته ای است. برنامه کلاس های طراحی شده است به این امکان را برای حرفه ای ها کار تمام وقت، در صورتی که مایل، برای تکمیل برنامه MBA در 18 ماه تا دو سال.

دانش آموزانی که موفق به شرکت در کلاس کسب و کار فارغ التحصیل دو ترم متوالی به طور منظم باید برای پذیرش درخواست مجدد و یا نرم افزار اصلی خود را تمدید کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
24 - 48 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آمریکا - Fort Wayne, Indiana
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Fort Wayne, Indiana
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات