MBA انعطاف پذیر

عمومی

شرح برنامه

مدرک MBA انعطاف پذیر است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد آینده خود را.

دانشگاه بالتیمور دارای سابقه ای طولانی از داشتن برنامه های کسب و کار اجازه می دهد که به حرفه ای مشغول به هم اهداف آموزشی خود را دنبال کنند در حالی که زندگی زندگی روزمره خود.

ثبت نام در برنامه UB MBA شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید:

  • چگونه سریع شما می خواهید برای تکمیل تحصیلات خود را.
  • چگونه می خواهید را به کلاس های خود را (کلاس های درس سنتی، آنلاین و یا هر دو)
  • چگونه بسیاری از کلاس در هر جلسه و یا ترم شما می خواهید را؛
  • تخصص و یا شما خود را می توانید یکی از سفارشی که مناسب اهداف شغلی خود را ساخت.

انعطاف پذیر MBA چیست؟

انعطاف پذیر MBA به نفع حرفه ای کار می کند. این برنامه UB MBA طراحی شده است به طوری که شما می توانید هر دو زندگی شخصی خود را با زندگی دانشگاهی خود را قطع میکنند.

بسیاری از برنامه های MBA تمام وقت و کوهورت بر اساس، است که همیشه برای یک حرفه ای کار آسانی نیست. این برنامه UB MBA انعطاف پذیر است. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به اختصاص تمام وقت خود را به کسب مدرک خود را با رفتن تمام وقت - یا آنها ممکن است را انتخاب کنید به کار و کلاس ها، پاره وقت.

چه چیزی یک UB MBA-'flexible؟

همه طبقات UB MBA در شب تدریس (با شروع از 6 ب.ظ) پس از آن را آسان می کند برای شما برای دریافت به کلاس در دانشگاه اگر شما ترجیح می یک دوره چهره به چهره است.

UB در MBA ارائه می دهد 50 درصد از دوره های ما آنلاین (همه مورد نیاز برنامه های مورد نیاز هسته ای آنلاین هستند). دوره های آنلاین ما در قالب ناهمزمان آموخت، بنابراین حتی اگر شما در یک منطقه زمانی مختلف شما می توانید تکالیف خود را کامل و یا امتحانات خود را.

شما می توانید تصمیم بگیرید که اگر شما می خواهید در دوره پاره وقت و یا تمام وقت - آن است که همه تا به شما. شما لازم نیست به اطلاع هر کسی. تخصص انتخاب و یا سفارشی انتخابی خود را به منظور افزایش کار خود را و به شما کمک رسیدن به اهداف شخصی خود را.

ما چیزی ما دوست داریم به پاسخ "قابل انعطاف هسته ای" الزامات مورد نیاز برای آن دسته از دانشجویان که تمایل به تکیه به شرکت های بزرگ به سمت و یا یک طرز فکر کارآفرینی. این دوره هسته انعطاف پذیر می تواند متناسب با اهداف شغلی خود را.

چند تن از دوره ها در 7 هفته "نیش اندازه" فرمت ارائه شده است. این نوع از دوره در واقع افزایش یادگیری دانش آموزان، به ویژه آنلاین، و به شما اجازه دریافت دانش شما نیاز به حرکت به سطح بعدی در برنامه است.

منافع چه هستند؟ شما را در کنترل از روز خود را دارند و انعطاف پذیری برای تصمیم گیری چه نوع محیط آموزشی برای شما کار می کند.

شما یک هیات علمی تمام وقت که می دانند چگونه به آموزش حرفه ای کار را داشته باشد، و ارائه تجربه عملی در سناریوهای کسب و کار. علاوه بر این ما استخدام حرفه ای کسب و کار برای تدریس دوره و در دوره های تخصصی را تخصص خود را.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. اطلاعات محدود