توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

این دوره هیجان انگیز برای کار حرفه ای پرواز در بین المللی بازاریابی و کسب و کار فراهم می کند. MBA شما مدرک خود را در مورد طیف وسیعی از مهارت های چند رشته ای، و همچنین توانایی شما برای تفکر و کار استراتژیک ثابت خواهد کرد.

دانش آموزان به این دوره از طیف وسیعی از زمینه ها و به دلایل مختلف می آیند. شاید شما چندین ساله کار کرده اید اما میخواهید تغییر جهت دهید یا نیاز به یک معیار بالاتر برای پیشرفت حرفه ای خود دارید. به علاوه، ممکن است بخواهید کسب و کار خود را شروع کنید یا به کسب و کارتان کمک کنید تا رشد کنید. یا ممکن است شما فقط مطالعات کارشناسی خود را تکمیل کرده اید.

هر چه علاقه مندید در این دوره، شما نظریه های پیشرو در حال حاضر در مورد استراتژی، رهبری و مالی، و همچنین دانش تخصصی در مدیریت بازاریابی و تکنیک ها را یاد بگیرند. شما فرصت های فراوانی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض دنیای بازاریابی در عمل داشته باشید، با استفاده از یادگیری خود به منظور تیز کردن مهارت های عملی خود و آمادگی حرفه ای تا زمانی که شما فارغ التحصیل شوید.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

این دوره ایده آل است اگر شما به دنبال رسیدن به بالاتر و حرکت به یک حرفه ای استراتژیک است. اگر چه تمرکز این درس به وضوح در بازاریابی است، اما موضوع را در حوزه های گسترده تر کسب و کار و استراتژی قرار می دهد. این یک حرفه بالقوه متنوع و خوبی است و یکی با چشم انداز عالی باز می شود، از آنجا که ارزش ادراک شده از عملکرد بازاریابی در میان مدیران ارشد بالاتر افزایش می یابد.

ماژول ها

استراتژی پایدار - از برنامه ریزی تا پیاده سازی بازاریابی در یک مؤسسه مالی جهانی، تامین مالی و چارچوب قانونی برای موفقیت در پیروی از روشهای تحقیق و تحقیق کسب و کار در جهان و کارآفرینی

اعتباربخشی

پس از اتمام موفق دوره و مدولهای انتخاب شده، شما مدرک CMI سطح 7 در مدیریت و رهبری استراتژیک را دریافت خواهید کرد . موضوع ثبت نام به عنوان عضو CMI

فرصت های تحصیلی

Coventry University London خوشحال است که اخیرا تعدادی از بورس تحصیلی برای دانشجویان بریتانیا و بین المللی راه اندازی کرده است. شما می توانید با مشاهده وب سایت ما در مورد بورس تحصیلی ما بیشتر بدانید.

تاریخ شروع

بازاریابی بین المللی بازاریابی در اکتبر 2018، ژانویه 2019 و مه 2019 آغاز می شود.

شرایط ورود

با کیفیت خوب درجه یا معادل آن. برنامه های کاربردی از کاندیداهای با درجه معادل و تجربه مربوطه به صورت فردی در نظر گرفته می شود. تجربه کاری مطلوب است اما ضروری نیست.

چشم انداز آینده

" Coventry University London دانش من را برای ایجاد شرکت بازاریابی دیجیتال من به من معرفی کرده است. من شروع به بازاریابی جدید نیویورک کرده ام که یک شرکت بازاریابی دیجیتال است که با تمرکز بر SME ها (شرکت های کوچک و متوسط) در لندن، خدماتی مانند Enterprise Hub، به من کمک کرد تا موفقیت را به دست آورم و منتظر هستم تا شرکت خود را بیشتر کنم ". - Deepak Yadav، هند

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Coventry University London »

آخرین به روز رسانی May 22, 2018
این دوره Campus based
Start Date
می 2019
اکتبر 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
16,184 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
می 2019
End Date
آپریل 30, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
End Date
سپتامبر 30, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
End Date
دسامبر 31, 2019
آخرین مهلت تقاضا

می 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آپریل 30, 2020

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 30, 2019

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 31, 2019