توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه تحصیل فارغ التحصیلان WORLD-CLASS - در یک کشور عضو اتحادیه اروپا پر جنب و جوش و دو شهر اروپا

چرا MBA ما؟

شما می دانید چه شما واقعا می خواهید: برای تکمیل یک برنامه MBA محترم و با ارزش، به یادگیری مهارت ها و شایستگی جدید، برای به دست آوردن دانش عمیق از افراد چه شما را مجذوب و برای پیشبرد حرفه صفوف خود را. بعد، شما بدانید که چگونه برای رسیدن به این هدف از شما: به جستجو در اینترنت، به بررسی وب سایت مدارس امیدوار، برای مقایسه تمام جوانب مثبت و منفی، و به بررسی انتخاب خود را با آنهایی که بسته خود را. علاوه بر این، به غیر از داشتن این هدف مشخص و چگونه آن را رسیدن به آگاه بودن، شما همچنین انگیزه به اندازه کافی هستند: بازار کار معاصر به نفع مردم با مدارک و دیپلم های مختلف، MBA خوب پیش شانس خود را برای پیدا کردن یک موقعیت بهتری را هل می دهد، و، چه مهم ترین چیز است، MBA خوب ذهن خود را به فرصت های امیدوار باز می شود.

چرا از آن است که با تصمیم خود را معطل؟ گام گذاشتن در یک برنامه MBA در یک تصمیم بزرگ است. شما می توانید آن را به آرامی. بنابراین، با وجود این واقعیت است که هدف خود را از به پایان رساندن یک برنامه MBA صدا در صدر اولویت های خود را، شما به تعویق انداختن انجام هر کاری در مورد آن تنها به دلیل یک تصمیم مهم نیاز به مقدار زیادی از زمان را به و شما یک حرفه ای مشغول مسئولیت های خانوادگی و هستند، در نتیجه، شما همیشه کوتاه از زمان. در نتیجه شما تعلل، شما مطمئن نیستید که کدام برنامه را انتخاب کنید، زمان کافی برای تمرکز درستی و حل و فصل در چیزی است که شما هرگز نمی کند. در نتیجه، با گذشت زمان و هیچ چیز اتفاق می افتد. در پشت ذهن خود را به یاد داشته باشید کلمات را از "بر باد رفته" - آیا زمان اسراف مکن، که برای مسائل زندگی از آن ساخته شده است. و شما نمی خواهید زندگی خود را تبدیل شدن به دلیل مشکلات کمبود هدف مربوط به انتخاب برنامه های آموزشی.

ما یک خبر خوب برای شما. شما لازم نیست که برای اندیشیدن بسیار بیش MBA ما - بازاریابی و برنامه مدیریت تامین تغییر. در اینجا از مزایای اصلی آن است، که از کیفیت عالی است، آموزش داده می شود لهستانی و استادان و کارشناسان بین المللی، بر اساس یک برنامه آموزشی تجدید نظر توسط شرکای بین المللی، و اجرا توسط مرکز که پذیرای افرادی که گرامی داشتن انعکاس، کاربرد عملی و می دانند که که آن را احمقانه به آنچه غیر محتمل است اما در تلاش ستودنی و ارزشمند به تلاش برای انجام آنچه که دیگران بدانند غیر ممکن است.

مطالعات پاره وقت با محتوای آنلاین: این است که در یک فرمت از مطالعات که بیش از همه برای مصلحت آموزش و پرورش MBA است. تنها دو ماژول پنج روز در هر ترم. بدون نیاز به ترک شغل خود را. بدون فشار بیش از حد بر زندگی خصوصی خود را. اگر شما می توانید یک ماژول با توجه به حضور نداشت، به شما خواهد تکالیف خاص دریافت خواهد شد و این ماژول توسط آموزش از راه دور هنوز هم در پایان برنامه در زمان کامل است.

در نهایت، آن را یکی از بهترین ارزش برای پول برنامه های MBA شما ممکن است تا به حال پیدا شده است. به شما پرداخت فقط 4000 EUR برای کل برنامه (دو ترم).

ما بر این باور است که شما در سراسر یکی از بهترین برنامه های MBA متعادل در جهان است. البته، شما ممکن است ساعت های بیشتری اضافه کنید و تمدید مدت زمان از برنامه است. شما ممکن است بخواهید به خلق و خوی با برنامه درسی. برخی ممکن است استدلال می کنند که ماژول های بیشتری در هر ترم مطلوب خواهد بود. با این حال دیگران می تواند توصیه کاهش هزینه کمک درسی. حقیقت این است که اگر شما سه متغیر (با کیفیت، فرمت و هزینه) و می خواهید آنها را بهینه سازی، آنچه کسب می کنید خیلی برنامه MBA است. شما می توانید آن را بهبود نمی بخشد چیزی مهم به خطر انداختن نیست. programIf فرهنگی آنچه که در بالا نوشته شده است تا توجه شما، لطفا بررسی بیشتر وب سایت ما، به ما یک پرسش و یا با ما تماس بگیرید. ما نمی خواهیم شما را به تصمیم خود را با عجله. در همان زمان، ما شما را تشویق به متزلزل هر بیشتر و ثبت نام در برنامه های ما. ما مطمئن هستیم که شما آن را پاداش را پیدا خواهد کرد و شما می خواهید به آن را توصیه به دوستان خود.

این برنامه شامل یک بخش فرهنگی و با هم شام. این چیزی است که ما به برنامه رایگان از ما درک می کنیم فقط به هم خوبی اهمیت ایجاد آشنایان در میان جفت کلاس خود و پیشبرد افق دید خود را در مکالمات غیررسمی اضافه کنید. لهستان دارای مقدار زیادی برای ارائه در قالب از رویدادهای فرهنگی و غذاهای خوشمزه است.

دوستان هرگز دیر است! و زندگی به سختی به ارزش زندگی بدون آنها است.

WSPiA

برنامه MBA طول می کشد دو ترم را بدست آورده 60 ECTS و منجر به ارائه یک پروژه MBA. در مجموع، وجود خواهد داشت چهار ماژول پنج روزه (دو در هر ترم). در اینجا چیزی است که شما به مطالعه و بررسی:

 • رفتار مصرف کننده
 • مدل زنجیره تامین
 • امور مالی شرکت
 • تصمیم سازی
 • برنامهریزی استراتژیک
 • اقتصاد مدیریتی
 • کسب و کار بین المللی استراتژی
 • رهبری در کسب و کار
 • بازار یابی
 • نام تجاری و نوآوری
 • تامین مدیریت پروژه های زنجیره ای
 • مسائل حقوقی در کسب و کار
 • مذاکرات تجاری
 • شهروندی سازمانی
 • مدیریت زنجیره تامین، لجستیک IT و
 • MBA سمینار

علاوه بر این، سخنرانان مهمان سخنرانی خواهد هر ماژول غنی سازی.

ما توجه ویژه ای به انتخاب از استادان است. سه معیار ایستادگی کردن به عنوان مهم ترین به ما. استادان باید درک یک رویکرد فردی به یکی از شرکت کنندگان این معنی است. علاوه بر این، آنها به طور موثر باید در این درک عمل می کنند. رویکرد فردی مستلزم شرکت کنندگان ایجاد انگیزه برای استفاده دانش و شایستگی به دست آورد در عمل. مایاها و دیگر Mesoamericans چرخ می دانستند اما بدون استفاده از آن را در تولید و حمل و نقل ساخته شده است. البته، زمین های کوهستانی و عدم حیوانات مناسب ممکن است برای این فقدان تخیل دارند، اما تکرار بیمبالات الگوهای موجود نقش بازی بیش از حد. ما شما را چگونه ارزیابی محدودیت و تغییر شرایط به جای تسلیم شدن به آنها آموزش دهد.

یکی دیگر از معیار درک روشنی مدرس از چه مقدار تئوری او / او باید به / آموزش خود وارد است. همه متوجه می شود که یک توازن مناسب در اینجا بسیار مهم است. در نهایت، در میان استادان نه تنها اعضای هیات علمی ما، بلکه استادان مدعو / کارشناسان می باشد. درجه راست بین المللی سوم معیار مهم است.

ثبت نام

روش پذیرش سریع و آسان است. در اینجا آن است گام به گام توضیح داده شده. شما جمع آوری مدارک زیر را در قالب الکترونیکی:

 • فرم تکمیل شده (دریافت شده از ما و یا تولید شده از طریق وب سایت ما)،
 • یک کپی از BA دیپلم / کارشناسی خود را همراه با آن متن،
 • یک کپی از ID رسمی خود را.

اگر دیپلم و متن خود را به لهستانی صادر نشده است، انگلیسی، آلمانی، روسیه یا اوکراین، شما باید برای ما ارسال ترجمه مجاز خود را.

ما از شما می خواهیم به اثبات تسلط به زبان انگلیسی خود را. ما آن را برای مسلم که شما آگاهانه از این واقعیت است که مطالعات MBA هستند که به زبان انگلیسی و گفتاری و نوشتاری خود را انگلیسی باید به اندازه کافی خوب برای تکمیل مطالعات موفقیت شود آموزش داده می شوند. لطفا توجه داشته باشید که در طول روند پذیرش ما انجام غربالگری دستور نامزدها از زبان انگلیسی. پذیرش کمیته معمولا باعث می شود تصمیم خود در یک یا دو هفته. پس از تصمیم مثبت، شما با ارسال نامه ای از پذیرش، قوانین و مقررات از مطالعات، یک توافق با مدرسه و یک برنامه ماژول.

ما یک هزینه درخواست به اتهام نیست. شما فقط ارسال اسناد درخواست شما و در انتظار برای تصمیم ما. اگر ما نیاز به روشن شدن برخی مسائل، ما با شما تماس خواهد. هنگامی که پذیرفته، شما تبدیل خواهد شد بخشی از یک خانواده بزرگ - یک انجمن از افرادی که هر چند درک اهمیت یادگیری در مورد 24 روش از نسل سود، 12 راه برای تبدیل شدن به یک رهبر کسب و کار بزرگ و یا 7 گام برای رسیدن به موفقیت های حرفه ای خود را، مشتاق هستند نه تنها در بهره وری، بلکه در درک اینکه چرا فرآیندهای خاص وجود دارد، چرا همه چیز این راه و نه دیگر، و چگونه ممکن است چیده شده و در واقع باید او را / استعدادهای خود را توسعه و تحقق او / مقصد خود.

شهریه این رشته

کل هزینه MBA برنامه درسی به مقدار 16000 PLN (که معادل حدود 4400 دلار یا 4000 یورو). شما ممکن است آن در دو قسط 8000 PLN (2200 USD و یا هر 2000 EUR) پرداخت. پرداخت را می توان با انتقال بانکی به لهستانی Zloty در (PLN)، یورو (EUR) یا دلار آمریکا (USD) ساخته شده است. هزینه ورود 400 PLN (حدود 110 دلار یا 100 EUR) به همراه با شهریه (یا اولین قسط از هزینه کمک درسی) پرداخت می شود.

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
آپریل 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,400 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019