MBA با تخصص در مدیریت یا تدارکات

عمومی

شرح برنامه

 • مدت زمان: 18 ماه
 • جایزه صلاحیت: MBA با تخصص در مدیریت / با تخصص در تهیه و تدارکات
 • بدن جایزه: کالج الکساندر
 • (معتبر توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتبار در قبرس در آموزش عالی) (CYQAA)
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • حالت مطالعه: تمام وقت
 • اعتبار ECTS: 90

بینش دوره

این دوره هم از نظر انعطاف پذیر و هم منحصر به فرد است و این امکان را برای دانشجویان و متخصصان مشاغل فراهم می کند تا در دوره های تخصصی خود از طریق Pathway تدارکات عمومی یا خصوصی یا Pathway مدیریتی یاد بگیرند ، مدیریت و تمرین کنند. این دوره همچنین به دانشجویان این فرصت را می دهد تا از هر دو Pathways ماژول هایی را به عنوان گزینه ای برای انتخاب فقط یکی از دو تخصص انتخاب کنند. این کار از طریق Pathway عمومی MBA امکان پذیر است.

هر کدام از Pathway شما تصمیم به دنبال، بار مطالعه خود را نمی خواهد بیش از بیش از 3 ماژول در هر ترم، جلسات سخنرانی خود را به یک مدت زمان حداکثر 2 ساعت و برگزار خواهد شد در شب و یا شنبه را و شما آموزش داده خواهد شد و ارزیابی شده توسط با تجربه دانشگاهیان و متخصصان شما همچنین یک دوره شش ماهه برای آماده سازی پایان نامه خود خواهید داشت.

تخصص ها

Pathway تدارکات

این برنامه MBA تنها برنامه ای در قبرس است که Pathway تدارکات را ارائه می دهد. این تخصص با محتوای بین رشته ای آن مشخص می شود و بینش خرید حرفه ای را ارائه می دهد تا دانش آموزان بتوانند تأثیر مستقیمی بر شرکت ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و مؤسساتی که با آنها در ارتباط هستند باشند. این پروژه از پروژه های تحقیقاتی اخیر مرکز تحقیقات الكساندر در مورد قانونگذاری و اجرای تداركات مربوط به تأمین عمومی یا خصوصی برای دستیابی به دیدگاه موجه در مورد این موضوع بهره می برد. این Pathway برای خریداران عمومی ، مناقصه گران خصوصی و دانشجویانی که علاقه مند به حرفه ای در مدیریت تهیه تدارکات هستند ایده آل است.

Pathway مدیریت

تخصص مدیریت یک چشم انداز عمیق را ارائه می دهد و تأثیرات داخلی و خارجی را در مفاهیم و شیوه های مدیریت مانند تغییر در چند ملیتی و شرکت های کوچک و متوسط مورد بررسی قرار می دهد. از تحقیقات معاصر درباره مشاغل خرد و كوچك كه توسط موسسه وابسته ، مركز تحقیقات الكساندر انجام می شود ، بهره می برد. این Pathway برای دانشجویانی که خود را در یک نقش مدیریتی می بینند و آرزو می کنند رهبرانی متمرکز در مشاوره ، مدیریت بین المللی و رهبری شوند ، ایده آل است.

Pathway عمومی

General MBA Pathway به دانشجویان این امکان را می دهد که به جای انتخاب فقط یک تخصص ، ماژول ها را از دو زمینه ترکیب کنند. این بدان معناست که شما می توانید دوره انتخاب MBA خود را متناسب با علایق شخصی شما ، ترجیحات و نیازهای شغلی خود با انتخاب ماژول های انتخابی از Pathways تخصصی مدیریت و تدارکات برای یک مسیر انعطاف پذیرتر از توسعه ضمن دستیابی به دانش ارزشمند و مهارتهای مورد نیاز برای تبدیل شدن به کارشناس مدیریت و کارآفرینی.

131855_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgپیشرو / باز کردن

محتوا و مدت زمان

این برنامه MBA دارای ارزش کل اعتبار 90 اعتبار ECTS (سیستم انتقال اعتبار اعتبار اروپا) و مدت زمان 18 ماه بیش از سه ترم است. دو ترم اول دوره به چهار ترم 8 هفته ای (شرایط A ، B ، C ، D) تقسیم می شود و کل ترم سوم و آخر به عنوان ترم E نامیده می شود.

سخنرانی ها بین دو تا چهار بار در هفته بسته به بار مطالعه برای هر ترم برگزار می شود. ساختار دوره فقط به سه ماژول در هر ترم متمرکز شده است که امکان مدیریت بهتر بار کاری و افزایش دامنه موفقیت را دارند. در طول ترم سوم (ترم E) ، دانشجویان علاوه بر تهیه و تکمیل پایان نامه خود ، فقط یک ماژول را در نظر می گیرند. تاریخ شروع مشروط به تأیید است و ممکن است متفاوت باشد اما به عنوان یک راهنما عمومی ، ترم اول معمولاً در دوشنبه آخر سپتامبر آغاز می شود.

به منظور آماده سازی بهتر دانشجویان برای برنامه MBA ، دو ماژول پایه در حسابداری و اقتصاد نیز قبل از شروع برنامه MBA ارائه می شود. اینها اختیاری است و ارزش اعتباری ندارند.

اهداف دوره

 • برای درک کاملی از رشته های اصلی مدیریت ، یعنی نظریه سازمان ، محیط اقتصادی و حقوقی یک تجارت ، روشهای حسابداری و تحقیق ، امور مالی ، بازاریابی ، فناوری اطلاعات و نوآوری و روندها و شیوه های مدیریت و تهیه.
 • دانش و بینش کافی در مورد نقش مدیریت امور تجاری و خرید در شرکت و جامعه به منظور عملکرد حرفه ای و تأمل در مورد مسائل اجتماعی در اختیار دانش آموزان قرار دهد.
 • آماده سازی دانش آموزان با دانش و توانایی های علمی مناسب به منظور پیشبرد نقش ها و مسئولیت های پیشرو در تجارت و بخش دولتی یا ادامه تحصیل آنها.
 • ارائه دانش کلی به دانشجویان در مدیریت یک سازمان در متن در حال تغییر؛
 • برای توسعه توانایی سازماندهی تلاشهای پیچیده ، ادغام نتایج مطالعات و تجزیه و تحلیلهای متنوع و تولید محصول مورد نیاز مطابق مهلت و مشخصات تعیین شده.
 • به منظور ارتقاء دانش و شایستگی های تخصصی نظری و عملی در زمینه برنامه ریزی و مدیریت تدارکات عمومی و خصوصی مدرن.

آموزش دادن و یادگیری

این دوره از طریق ترکیبی متنوعی از محیط های یادگیری از جمله سخنرانی ، سمینار ، تکالیف معلم و پروژه های مستقل به رهبری دانش آموزان به علاوه مطالعه مستقل اساسی از جمله تحقیق ، کار آنلاین و آماده سازی برای ارزیابی تدریس می شود.

ارزیابی

شما از طریق ترکیبی از کار دوره ای و امتحانات ارزیابی می شوید که هدف شما ارزیابی نه تنها آنچه می دانید بلکه ویژگی هایی است که توسط کارفرمایان از جمله کار گروهی ، مهارت های ارتباطی و ارائه ، مهارت های IT و شماره گذاری ، مهارت های مدیریت پروژه و زمان ارزیابی می شود. و همچنین مهارت های فکری حل مسئله ، تفکر انتقادی ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی ، خلاقیت و نوآوری. تکالیف متنوع خواهد بود و شامل مقاله ها ، گزارش ها ، برنامه های تجاری ، پروژه های تحقیقاتی کاربردی ، سخنرانی ها به علاوه خود ارزیابی خواهد بود.

شرایط فارغ التحصیلی

برای دستیابی به عمومی MBA / MBA با تخصص در تدارکات / MBA با تخصص در مدرک مدیریت ، باید با موفقیت ده ماژول اصلی (50 ECTS) ، سه ماژول انتخابی / تخصصی (15 ECTS) و پایان نامه خود (25 ECTS) را با موفقیت تکمیل کنید. در مجموع 90 اعتبار ECTS لازم را کسب کنید تا واجد شرایط فارغ التحصیلی شوند.

شرایط ورود

متقاضیان باید مدرک لیسانس دوره اول را در یک رشته تحصیلی مرتبط یا معادل شناخته شده از یک بدن حرفه ای به همراه یک نامه مرجع از دو کارفرما یا از یک کارفرما به همراه یک مرجع تحصیلی دریافت کنند. به متقاضیان دارای حداقل سه سال تجربه حرفه ای در سمت های اداری اولویت داده می شود. ممکن است قبل از پذیرش با شما مصاحبه شوید.

از متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نباشد ، انتظار می رود که شرایط ما را برای تسلط به زبان انگلیسی برآورده کنند. فارغ التحصیلان برنامه های انگلیسی زبان واجد شرایط پذیرش بدون هیچ گونه مدرک اضافی در زمینه زبان انگلیسی خواهند بود. داوطلبان غیر انگلیسی زبان انگلیسی ملزم به ارائه یکی از گواهینامه های زیر هستند: TOEFL با درجه 550 ، GCEOL با حداقل درجه C ، حداقل نمره آیلتس 5.5. یا هر گواهی معادل دیگر داوطلبان بدون الزامات کافی به زبان انگلیسی می توانند از امتحان مقدماتی انگلیسی کالج استفاده کنند.

پذیرش های مبتنی بر تجربه از طرف افرادی که حداقل 5 سال سابقه مدیریتی دارند اما مدرک اول ندارند در نظر گرفته می شود. شواهد توسعه و پیشرفت حرفه ای جایگزین باید با برنامه ارائه شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... اطلاعات بیشتر

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. اطلاعات محدود
لارناکا , پافوس + 1 بیشتر کمتر