MBA با داشتن تخصص در هوش تجاری / Analytics

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

شما آماده هستید تا ثابت کنید که می توانید به پیشرفت هر مشاغل کمک کنید. اما برای شروع کار ، باید بر نحوه شناسایی ، تبدیل و برقراری Big Data به روشهای قانع کننده ای که ذینفعان اصلی درک می کنند ، مهارت داشته باشید. برنامه ای که مزیت رقابتی به شما می دهد ، شما را در مسیر موفقیت قرار می دهد.

MBA با داشتن تخصص در Intelligence Business / Analytics ، ضمن تمرکز روی علم مدل سازی مشاغل ، سیستم های پایگاه داده ، انبارداری داده ها ، داده کاوی و محک ، به شما پایه ای در مدیریت تجارت پیشرفته می دهد. شما از مدیران کسب و کار Fortune 500 و دیگر رهبران صنعت یاد خواهید گرفت که می توانند بینش و رهبری ارائه دهند ، در حالی که شما روی پروژه های دنیای واقعی دست به دست هم می دهید. شما مهارتهایی را برای کمک به شما در تصمیم گیری قوی تر ، هزینه کمتر ، بهینه سازی عملیات و توسعه فرصت های شغلی جدید و موفق به شما کمک می کنند.

با یادگیری نحوه هماهنگی استراتژی اطلاعات با استراتژی تجارت ، شما به عضوی ارزشمند از هر سازمان تبدیل می شوید و شغل خود را به عنوان یک رهبر رشد می دهید.

 • دوره های اصلی MBA شب های آخر هفته یا در طول روز را در پردیس اصلی و بصورت آنلاین ارائه می داد. دوره های کسب و کار Intelligence / Analytics ، شبهای آخر هفته در محوطه اصلی دانشگاه و بصورت آنلاین ارائه می شود.
 • این برنامه می تواند در حدود 21 ماه به پایان برسد.
 • این برنامه سالانه 5 بار با شروع در اوت ، اکتبر ، ژانویه ، مارس و مه آغاز می شود.
 • برنامه ارائه شده در رابطه با کالج مهندسی و محاسبات دانشگاه NSU.

134139_pexels-photo-3184287.jpeg

مسابقه بورسیه هوش تجاری / تحلیلی KEMET

دانشکده تجارت و کارآفرینی H. Wayne Huizenga NSU در رابطه با شرکت KEMET Electronics خوشحال است که میزبان مسابقه بورس تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که دارای مدرک MBA Intelligence Business / Analytics هستند. این مسابقه از طریق یک کمک مالی سخاوتمندانه از شرکت KEMET Electronics برای پیشبرد دانشجویان برجسته هوش تجاری / تحلیلی در دانشگاه نوا جنوب شرقی با جایزه سالانه 12.500 دلار امکان پذیر شد. علاوه بر مزایای پولی این بورس تحصیلی ، این فرصتی ارزشمند برای دانشجویان است تا بتوانند روی برنامه های کاربردی در دنیای واقعی تحلیل کسب و کار کار کنند و از نظرات اساتید و متخصصان صنعت بازخورد دریافت کنند.

بورس تحصیلی اطلاعات بازرگانی Per-Olof Loof / Analytics

تماس با ما: loof.scholarship@nova.edu

دانشکده بازرگانی و کارآفرینی H. Wayne Huizenga NSU خوشحال است که بورس هوش تجاری / Analytics خود را برای سال های 2019-20 اعلام کند. این بورس تحصیلی از طریق کمک مالی سخاوتمندانه آقای پرل اولوف لوف امکان پذیر شد.

این بورس تحصیلی بر اساس ارزیابی متقاضیان دانشجویی توسط یک هیئت داوران در زمینه های زیر انجام می شود: عملکرد علمی ، تحقیق و بورس تحصیلی ، تعامل جامعه و دستاوردهای حرفه ای. علاوه بر عملکرد و دستاوردهای فعلی ، ارزیابی همچنین پتانسیل توسعه آینده را در نظر می گیرد.

بورس تحصیلی برای کلیه دانشجویانی که هم اکنون در برنامه MBA کالج Huizenga ثبت نام کرده اند و دارای تمرکز در هوش تجاری / آنالیز هستند ، باز است و حداقل دو دوره را در برنامه MBA گذرانده است. کسانی که علاقه مند به درخواست این بورسیه می شوند باید بسته درخواست بورس تحصیلی Per-Olof Loof را ارسال کنند.

مبلغ جایزه: برنده (ها) این مسابقه بورسیه حداکثر 12،500 دلار دریافت می کنند.

شرایط پذیرش

 • برنامه کارشناسی ارشد پذیرش و هزینه 50 دلار غیر قابل استرداد هزینه پذیرش شده است.
 • مدرک لیسانس اعطا شده از یک موسسه معتبر منطقه ای ایالات متحده یا معادل معادل آن برای متقاضیان بین المللی.
 • نسخه های رسمی از همه دانشکده ها و دانشگاه ها که قبلاً در آن شرکت داشتند. متن مدرک لیسانس متقاضی باید تاریخ کنفرانس مدرک را نشان دهد تا برای رسیدگی به پذیرش ارزیابی شود. اگر مدرک تحصیلات تکمیلی کسب شده باشد ، متن باید تاریخ کنفرانس مدرک را نشان دهد تا برای رسیدگی به پذیرش ارزیابی شود. رونوشت های الکترونیکی را می توان به electronictranscript@nova.edu یا از طریق پست الکترونیکی به آدرس های زیر ارسال کرد:
  دانشگاه جنوب شرقی نوا
  خدمات پردازش ثبت نام (EPS)
  توجه: کالج تجاری و کارآفرینی H. Wayne Huizenga
  خیابان کالج 3301
  صندوق پستی 299000
  فورت لادردیل-دیوی ، فلوریدا 33329-9905
 • سایر مدارک پذیرش ممکن است مورد نیاز باشد

متقاضیان تحصیل کرده خارجی

 • برای متقاضیانی که مدرک خود را در خارج از ایالات متحده به اتمام رسانده اند ، باید متن خارجی آنها توسط یک سازمان معتبر NACES ارزیابی شود. لیستی از این سازمان ها را می توان در www.naces.org یافت
 • ارزیابی علمی مستقل باید معادل مدرک را درج کرده و محاسبه GPA (میانگین نمره درجه) و همچنین ارزیابی اعتبار دوره ای را در بر بگیرد.
 • ارزیابی علمی باید برای کلیه کارهای کارشناسی انجام شود و بر اساس اسناد اصلی و رسمی انجام شود.

الزامات مهارت زبان انگلیسی

کلیه متقاضیانی که لیسانس خود و هر مدرک تحصیلات تکمیلی را از کالج یا دانشگاهی دریافت می کنند که در آن زبان انگلیسی زبان اصلی آموزش نباشد ، می بایست در آزمون زبان انگلیسی شرکت کنند. نمرات آزمون نمی تواند بیش از دو سال باشد.

 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) حداقل امتیازات مورد نیاز.
 • مبتنی بر اینترنت (iBT) = 79 ، نمره رایانه ای = 213 ، نمره مقاله = 550.
 • حداقل نمره آزمون بین المللی بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) = 6.
 • پیرسون تست انگلیسی (PTE) حداقل درد مورد نیاز = 54.
 • TALK International، School of Language: تکمیل آزمون سطح 9 با نمره 85٪ یا بالاتر.
 • آزمون Duolingo انگلیسی: 105 یا بالاتر
 • تکمیل ENC 1101 و ENC 1102 با درجه "C" یا بالاتر از یک موسسه معتبر منطقه ای.
 • اگر دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد در طی دو سال گذشته به طور کامل در خارج از ایالات متحده به زبان انگلیسی به پایان رسیده باشد ، نامه ای از سوی این موسسه با نامه رسمی برای لغو الزامات زبان انگلیسی لازم است. در این نامه باید بیان شود که تمام دوره ها به زبان انگلیسی تدریس شده است.
 • تکمیل و قبولی برنامه فشرده انگلیسی ELS سطح 112 برای اهداف دانشگاهی

* ممکن است مصاحبه ای نیز برای تعیین سطح فعلی مهارت انگلیسی لازم باشد ، حتی اگر نمرات و دستورالعمل های مورد نیاز انجام شده باشد.

people, girls, women

مشتریان

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... اطلاعات بیشتر

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. اطلاعات محدود