MBA با عمده سیستم های بهداشتی پیچیده

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

همانطور که نسل بومر کودک وارد بازنشستگی می شود و توجه ما را جلب می کند ، این نیاز روزافزون به متخصصان مراقبت های بهداشتی نیز وجود دارد. بیمارستان ها و مراکز درمانی با چالش های جدیدی روبرو هستند و به متخصصانی احتیاج دارند که بتوانند راه حل ارائه دهند. NSU یک مزیت رقابتی به شما می دهد تا بتوانید در این زمینه رو به رشد باشید.

MBA با داشتن عمده سیستم های پیچیده بهداشتی ، شما را در معرض استمرار کامل سیستم مراقبت های بهداشتی ، از جمله تحقیقات ترجمه و توسعه اقتصادی قرار می دهد. شما در محیط های یادگیری تجربی که شامل کلاس ، بیمارستان ، کلینیک و تنظیمات تحقیق باشد ، کار خواهید کرد. این برنامه منحصر به فرد تقاطعی است که همه فن آوری ، تحقیق و نوآوری در آن ملاقات می کنند. برخی آن را "طرف تجاری" مراقبت های بهداشتی می نامند ، جایی که راه حل های شغلی کمک می کند تا از طریق سفر پیچیده به بستر بیمار ، اکتشافات روی نیمکت آزمایشگاه را کشف کنید.

یک هیئت مشورتی از رهبران مراقبت های بهداشتی ، محققان ، مبتکران و کارآفرینان این برنامه را تدوین کرده اند تا بتوانند از قدرت بالایی برخوردار باشند. این قدرت را به شما می دهد تا بیماران و راه حل های شغلی ذینفعان را به عنوان یک رهبر مراقبت های بهداشتی بهبود بخشید یا یافتن آزمایشگاه های برتر ، داروها ، روش های درمانی و راه اندازی دستگاه به عنوان کارآفرین را تسهیل کنید.

 • دوره های اصلی MBA بجز MGT 5105 بصورت آنلاین یا شبهای هفته ارائه می شود.
 • کلاسهای پیچیده سیستم سلامت و MGT 5105 روزهای شنبه متناوب با قالب 16 هفته تحویل داده می شوند.
 • این برنامه ممکن است در حدود 24 ماه به پایان برسد.
 • این برنامه 5 بار در سال ، اوت ، اکتبر ، ژانویه ، مارس و مه آغاز می شود.

افتراق برنامه

 • برنامه ای که توسط هیئت مشورتی رهبران مراقبت های بهداشتی ، محققان ، مبتکران و کارآفرینان تهیه شده است.
 • دانش آموز را برای موفقیت به عنوان رهبر در بخش پیچیده تجارت مراقبت های بهداشتی آماده می کند.
 • تمرکز خود را بر تجارت "جدید" در حوزه سلامت - تقاطع فناوری ، تحقیق و نوآوری قرار داده است.
 • این یک محیط یادگیری تجربی ، که توسط پزشکان تدریس می شود ، در کلاس و رشته پزشکی تجارت از بیمارستان گرفته تا کلینیک ها و محیط های تحقیقاتی را فراهم می کند.
 • مرکز تحقیقات همکاری NSU و روابط سطح بالای آن با مشاغل انکوباتور و مراقبت های بهداشتی اولیه ، بیوتکنولوژی و داروسازی پایه و اساس برنامه را فراهم می کند.

پتانسیل درآمد

مدیر دفتر کار
127،579 دلارمتوسط حقوق در هر سال
رئیس مراقبت از منزل
113،612 دلارمتوسط حقوق در هر سال
مدیر خدمات پزشکی و بهداشتی
94،500 دلارمتوسط حقوق در هر سال

منبع: Salary.com

puzzle, dna, research

people, girls, women

شرایط پذیرش

 • مدرک لیسانس اعطا شده از یک موسسه معتبر منطقه ای ایالات متحده یا معادل معادل آن برای متقاضیان بین المللی. متقاضیانی که مدرک دانشگاهی را از یک موسسه معتبر منطقه ای دریافت کرده اند که دارای معدل کلی 3.0 یا بیشتر هستند برای پذیرش در نظر گرفته می شوند.
 • معدل عمومی کارشناسی ارشد 2.50 یا بیشتر در مقیاس 4.00 همانطور که در رونوشت های رسمی ، رسمی از کلیه موسسات کارشناسی ارشد منعکس شده است.
 • در صورتی که معدل کارشناسی ارشد خود را در 60 ساعت آخر ثبت نام خود داشته باشد ، متقاضیان واجد شرایط پذیرش در نظر گرفته می شوند ، در مقیاس 4.00 یا بیشتر از 2.50 یا بیشتر.
 • برای متقاضیانی که موفق به اخذ معدل کارشناسی انباشته 2.25-2.49 شوند و یا در 60 ساعت آخر برنامه کارشناسی خود موفق به کسب معدل 2.25-2.49 شوند ، حداقل نمره GMAT (آزمون پذیرش مدیریت ارشد) 450 یا نمره معادل آن GRE (امتحان سوابق تحصیلات تکمیلی) لازم است.
 • متقاضیان دارای مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر غیر منطقه ای برای پذیرش در نظر گرفته می شوند. چنین متقاضیان باید معدل کارشناسی ارشد 2.50 یا بالاتر را در مقیاس 4.00 و نمره GMAT 450+ یا نمره معادل GRE نشان دهند.
 • برای متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست و یا لیسانس به زبان انگلیسی تکمیل نشده است ، مهارت زبان لازم خواهد بود.
 • دانش آموزان می توانند به صورت بی سیم در محوطه دانشگاه متصل شوند و لپ تاپ ها در کلاس تشویق می شوند - برای یادداشت برداری ، تمرین های مربی و کار در گروه ها. دانشجویان ملزم به خرید یک مارک خاص رایانه نیستند. با این حال ، به یاد داشته باشید که نرم افزار ارائه شده توسط کالج روی سیستم عامل های ویندوز اجرا می شود. دانش آموزانی که از Mac استفاده می کنند به قابلیت شبیه سازی ویندوز نیاز دارند و باید سیستم های خود را با استفاده از برنامه های ضد ویروس و ضد ویروس ایمن کنند. حداقل مشخصات رایانه توصیه شده: سیستم عامل ویندوز 7 یا 8 / 8.1 ، MS Office و 6 گیگابایت رم ، 125 گیگابایت.
 • خلاصه
 • مصاحبه

مستندات مورد نیاز

 • برنامه کارشناسی ارشد پذیرش و هزینه 50 دلار غیر قابل استرداد هزینه پذیرش شده است.
 • نسخه های رسمی از همه دانشکده ها و دانشگاه ها که قبلاً در آن شرکت داشتند. متن مدرک لیسانس متقاضی باید تاریخ کنفرانس مدرک را نشان دهد تا برای رسیدگی به پذیرش ارزیابی شود. اگر مدرک تحصیلات تکمیلی کسب شده باشد ، متن باید تاریخ کنفرانس مدرک را نشان دهد تا برای رسیدگی به پذیرش ارزیابی شود. رونوشت های الکترونیکی را می توان به electronictranscript@nova.edu یا از طریق پست الکترونیکی به آدرس های زیر ارسال کرد:
  دانشگاه جنوب شرقی نوا
  خدمات پردازش ثبت نام (EPS)
  توجه: کالج تجاری و کارآفرینی H. Wayne Huizenga
  خیابان کالج 3301
  صندوق پستی 299000
  فورت لادردیل-دیوی ، فلوریدا 33329-9905

مشتریان

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... اطلاعات بیشتر

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. اطلاعات محدود