MBA با عمده کارآفرینی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

شما یک کارآفرین قلبا هستید - خواه یک شرکت مشتاق و یا در حال حاضر یک تجارت را اداره می کنید. برای رشد به عنوان رهبر مشاغل ، باید دیدگاه خود را گسترش دهید. در یکی از معدود مدارس کشور با کارآفرینی به نام خود یک مزیت رقابتی بدست آورید.

MBA با داشتن عمده رشته کارآفرینی ، تخصص تجاری پیشرفته ای را که به دنبال آن هستید ، فراهم می کند ، اما با تمرکز بر توسعه کارآفرینی. شما از رهبران صنعت که خود شرکت های سودآور را اداره کرده اند یاد می گیرید و به شما می دهد که با موفقیت می توانید کار خود را اداره کنید. شما می توانید کارهای مختلفی را در مورد پروژه های دنیای واقعی انجام دهید ، در حالی که می آموزید چگونه مشکلات سخت را حل کنید و در حال حاضر قبل از اینکه تجارت شما را خدشه دار کند ، به سد راه های موقت حرکت کنید. علاوه بر این ، شما در ایجاد برنامه های شغلی ، شرکت در مشاغل مشاوره برای مشاغل واقعی با مشکلات واقعی و ساختن یک نمونه کار چشمگیر ، مهارت خود را کسب خواهید کرد.

در نهایت ، شما یاد می گیرید که چگونه یک کسب و کار را شروع کنید ، یک کسب و کار موجود را بدست آورید یا یک شرکت بزرگ را اداره کنید ، بنابراین می توانید از نظر مالی و به عنوان یک رهبر رشد کنید. این همه بخشی از NSU Edge است.

با شروع زمستان 2020 ، کلیه دوره های کارآفرینی شنبه ها به مدت 8 هفته ارائه می شود.
هر دوره به مدت 4 ساعت یا 8 صبح تا 12 بعد از ظهر یا 1:00 بعد از ظهر تا 5:00 بعد از ظهر برگزار می شود.
اگر حداقل 75 مایل از دانشگاه اصلی زندگی کنید ، می توانید 20٪ تخفیف کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاور دانشگاهی خود تماس بگیرید.

 • همه اساتیدی که در گروه کارآفرینی مشغول تدریس هستند ، مشاغل موفقی را مدیریت کرده اند. مهارتهای مدیریت را از استادی که در آن زندگی کرده است بیاموزید.
 • دوره های اصلی MBA شب های آخر هفته یا در طول روز را در پردیس اصلی و بصورت آنلاین ارائه می داد. دوره های کارآفرینی شنبه ها در پردیس اصلی ارائه می شود.
 • این برنامه می تواند در حدود 21 ماه به پایان برسد.
 • این برنامه سالانه 5 بار با شروع در اوت ، اکتبر ، ژانویه ، مارس و مه آغاز می شود.

entrepreneur, startup, start-up

گواهی کارآفرینی Halmos

گواهی تعالی کارآفرینی Halmos برای تشویق تعالی دانشگاهی و همچنین دستیابی به فعالیتهای کارآفرینی در خارج از کلاس طراحی شده است.

صلاحیت های

 1. حداقل در تمام دوره های کارآفرینی معدل متوسط 3.75 درجه است.
 2. دانشجویان باید حداقل در یک رقابت برنامه کسب و کار شرکت کنند. این رقابت باید توسط مدیر برنامه کارآفرینی از قبل تصویب شود.
 3. دانش آموزان باید یک ایده اصلی را به کارفرمایان خود ارائه دهند تا به یکی از موارد زیر بپردازند:
  1. برای بهبود خدمات
  2. برای افزایش سود
  3. برای کاهش هزینه ها

پیشنهادهایی که توسط کارفرمایان مربوطه پذیرفته و مورد تأیید قرار گرفته است باید توسط مدیر برنامه کارآفرینی ارسال و تصویب شود. دانشجویانی که شاغل نیستند می توانند از سازمانی استفاده کنند که مورد قبول مدیر باشد.

جایزه

 1. در هنگام فارغ التحصیلی ، دانشجویان واجد شرایط گواهی امضا شده توسط معاون و مدیر برنامه کارآفرینی دریافت می کنند.
 2. نام گیرندگان جوایز بر روی پلاکی قرار می گیرد که به طور برجسته در ساختمان کارل دیسانتیس در کالج تجاری و کارآفرینی H. Wayne Huizenga نمایش داده می شود.
 3. اطلاعیه های مطبوعاتی با نام های برندگان جوایز ، هر ترم برای روزنامه های محلی خواهد بود. روزنامه های شهر محل برای دانشجویان خارج از شهر در صورت لزوم اطلاع رسانی می شوند.

people, girls, women

شرایط پذیرش

 • برنامه کارشناسی ارشد پذیرش و هزینه 50 دلار غیر قابل استرداد هزینه پذیرش شده است.
 • مدرک لیسانس اعطا شده از یک موسسه معتبر منطقه ای ایالات متحده یا معادل معادل آن برای متقاضیان بین المللی.
 • نسخه های رسمی از همه دانشکده ها و دانشگاه ها که قبلاً در آن شرکت داشتند. متن مدرک لیسانس متقاضی باید تاریخ کنفرانس مدرک را نشان دهد تا برای رسیدگی به پذیرش ارزیابی شود. اگر مدرک تحصیلات تکمیلی کسب شده باشد ، متن باید تاریخ کنفرانس مدرک را نشان دهد تا برای رسیدگی به پذیرش ارزیابی شود. رونوشت های الکترونیکی را می توان به electronictranscript@nova.edu یا از طریق پست الکترونیکی به آدرس های زیر ارسال کرد:
  دانشگاه جنوب شرقی نوا
  خدمات پردازش ثبت نام (EPS)
  توجه: کالج تجاری و کارآفرینی H. Wayne Huizenga
  خیابان کالج 3301
  صندوق پستی 299000
  فورت لادردیل-دیوی ، فلوریدا 33329-9905
 • سایر مدارک پذیرش ممکن است مورد نیاز باشد

متقاضیان تحصیل کرده خارجی

 • برای متقاضیانی که مدرک خود را در خارج از ایالات متحده به اتمام رسانده اند ، باید متن خارجی آنها توسط یک سازمان معتبر NACES ارزیابی شود. لیستی از این سازمان ها را می توان در www.naces.org یافت
 • ارزیابی علمی مستقل باید معادل مدرک را درج کرده و محاسبه GPA (میانگین نمره درجه) و همچنین ارزیابی اعتبار دوره ای را در بر بگیرد.
 • ارزیابی علمی باید برای کلیه کارهای کارشناسی انجام شود و بر اساس اسناد اصلی و رسمی انجام شود.

الزامات مهارت زبان انگلیسی

کلیه متقاضیانی که لیسانس خود و هر مدرک تحصیلات تکمیلی را از کالج یا دانشگاهی دریافت می کنند که در آن زبان انگلیسی زبان اصلی آموزش نباشد ، می بایست در آزمون زبان انگلیسی شرکت کنند. نمرات آزمون نمی تواند بیش از دو سال باشد.

 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) حداقل امتیازات مورد نیاز.
 • مبتنی بر اینترنت (iBT) = 79 ، نمره رایانه ای = 213 ، نمره مقاله = 550.
 • حداقل نمره آزمون بین المللی بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) = 6.
 • پیرسون تست انگلیسی (PTE) حداقل درد مورد نیاز = 54.
 • TALK International، School of Language: تکمیل آزمون سطح 9 با نمره 85٪ یا بالاتر.
 • آزمون Duolingo انگلیسی: 105 یا بالاتر
 • تکمیل ENC 1101 و ENC 1102 با درجه "C" یا بالاتر از یک موسسه معتبر منطقه ای.
 • اگر دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد در طی دو سال گذشته به طور کامل در خارج از ایالات متحده به زبان انگلیسی به پایان رسیده باشد ، نامه ای از سوی این موسسه با نامه رسمی برای لغو الزامات زبان انگلیسی لازم است. در این نامه باید بیان شود که تمام دوره ها به زبان انگلیسی تدریس شده است.
 • تکمیل و قبولی برنامه فشرده انگلیسی ELS سطح 112 برای اهداف دانشگاهی

* ممکن است مصاحبه ای نیز برای تعیین سطح فعلی مهارت انگلیسی لازم باشد ، حتی اگر نمرات و دستورالعمل های مورد نیاز انجام شده باشد.

مشتریان

سلام ، نام من لینوی بن نعیم است و در حال حاضر آخرین کلاس MBA خود را در NSU می گذرانم. ترم گذشته من یک کلاس به نام کارآفرینی و سرمایه گذاری آفرینش (ENT 5960) شرکت کردم که در زیر بخش کارآفرینی برنامه MBA قرار دارد. این دوره برای شروع کار خودم ، "گلبرگ ها و دمها" کمک شگرفی کرد. من نه تنها از دستورالعمل های تخصصی دکتر Tworoger بلکه از تجربیات گسترده زندگی واقعی وی در شروع کار الهام گرفتم. کلاس مورد علاقه خاصی بود و من مشتاقانه در همه راه های موجود ، از جمله ماندن در کلاس های مختلف برای بحث در مورد سرمایه گذاری تجاری که برای پیگیری (و اکنون شروع کرده ام!) با دکتر Tworoger مشتاقانه شرکت کردم. آماده سازی گسترده پروژه نهایی کلاس ، که یک برنامه جامع و ارائه کسب و کار بود ، در بخش عمده ای مربوط به مشاغلی است که من ایجاد کرده ام. من یک هفته و نیم در حالی که آنها را تمام می کردم ، خورشید را ندیدم ، اما آن کارها همان چیزی است که مرا در مسیر درست پیش انداخت و مرا از پای راست شروع کرد! من بسیار خوشحالم که این کلاس را گذراندم و با آرزوی داشتن صاحب مشاغل شخصی خودم را دنبال کردم.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bach ... اطلاعات بیشتر

One of the premier business schools in Florida, the H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship at NSU reaches students globally with online and on-site, internationally recognized bachelor's and master's degree programs. The H. Wayne Huizenga College of Business and Entrepreneurship is a worldwide provider of academic, professional, and practical education for individuals in business, academia, government, and nonprofit organizations. With a recognized reputation for quality, the Huizenga College of Business & Entrepreneurship's corporate relationships and modern technology provide superior real-world learning experiences for students. اطلاعات محدود